* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

C 650 Sport.

HER GÜN DAHA FAZLA TORK.

Yeni BMW C 650 Sport, rutin bir yolculuğu bile bir sürüş deneyimine dönüştürür. 180 km/sa azami hıza sahip güçlü 60 bg (44 kW) iki silindirli sıralı motor sizi gideceğiniz yere hızlı ve konforlu bir şekilde ulaştırır. Dinamik özelliklere odaklı modern tasarım scooter motosikletin sportif iddiasını öne çıkarır. Yeni paslanmaz çelik egzoz sistemi daha cazip bir görünüm yaratmasının yanında çok daha etkileyici bir ses üretir. Zarif, çevik şasi ise virajları kolaylıkla dönmenize ve yoğun şehir trafiğinde dar yerlerden geçebilmenize olanak sağlar.

C 650 Sport’un tasarımı

Stilinizi seçin.

Seçim sizin, C 650 Sport üç cazip renk seçeneğiyle sunulur: Metalik Lupin Mavisi, Metalik Siyah ve Beyaz/Metalik Yarış Mavisi / Yarış Kırmızısı.

  Metalik Lupin Mavi

  Yeni Metalik Lupin Mavi kontrast alanlarla birlikte C 650 Sport’a modern, neşeli ve dinamik bir görünüm verir.

  Metalik siyah

  Şık ve klasik: Metalik Siyah renkte C 650 Sport gösterişsiz, dengeli ve uyumlu bir görünüme sahiptir.

  HP Stili

  Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı C 650 Sport motosikletinizin sportif, çevik karakterini ve dinamik çizgilerini öne çıkarır.

  Broşürü indirin.

  BMW C 650 Sport Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.03 MB   |   Türkçe

  Modern görünüm.

  C 650 Sport’un tasarımı belirgin bir biçimde dinamik, modern bir görünümü hedefler. Yeniden tasarlanan ön kısım maxi scooter’a özellikle sportif bir görünüm verir. Parlak orta kısma sahip yeni gidon kapakları ve krom vurgular maxi scooter motosikleti seyretmeyi cazip hale getirir. Yüksek kalitede krom yüzeyiyle saklama bölümü mandalı, yeni sele dikişleri ve yeni C 650 Sport modeli yazısı gibi detaylar bu görünümü daha da zenginleştirir. C 650 Sport ile ilgili her şey çeviklik ve dinamizmi ifade eder.
  + Devamını okuyun

  SIRALI İKİ SİLİNDİRLİ MOTOR

  44
  kW (60 bg), 7.750 dev/dk'da
  180
  km/sa azami hız
  647
  cc kapasite
  4,6
  litre yakıt tüketimi (Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km’de)
  Water-cooled, four-stroke twin-cylinder engine

  Güçlü şekilde üretilmiştir.

  Güçlü şekilde üretilmiştir.

  63 Nm, 60 bg (44 kW) güç üreten ve azami 180 km/sa hıza sahip dinamik ve güçlü su soğutmalı, iki silindirli sıralı motor, C 650 Sport’un sizi istediğiniz yere güvenle götüreceği anlamına gelir.

  Yeniden tasarlanan debriyaj ve CVT sayesinde scooter artık trafik ışıklarında olduğu gibi düşük devirlerde de daha seri şekilde hızlanıyor.

  48 bg (35 kW) düşük güçlü versiyonu 25 yaşın altında AB sürücü belgesi sahiplerinin de G 650 Sport’un keyfini çıkarabilmesini mümkün kılıyor.

  + Devamını okuyun

  Yeni görünüm. Güçlü ses.

  Yeni görünüm. Güçlü ses.

  C 650 Sport yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilmiş yeni bir egzoz sistemine sahiptir. Son derece sportif bir görünüme sahip olmasının yanı sıra çok daha hafiftir ve önceki modeline göre daha düşük emisyon ve gürültü seviyesine sahiptir. Ek olarak daha dolu, daha güçlü bir ses sunar.

  + Devamını okuyun

  C 650 Sport’un sesini deneyimleyin

  C 650 Sport’un öne çıkan özellikleri

  Sadeleştirilmiş ön kısım.
  BMW C 650 Sport - Sadeleştirilmiş ön kısım | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek kalitede yüzeyler.
  BMW C 650 Sport - Yüksek kalitede yüzeyler | BMW Motorrad Türkiye
  Çok işlevli gösterge paneli
  BMW C 650 Sport - LCD ekran | BMW Motorrad Türkiye
  Many attractive details.
  BMW C 650 Sport - Detaylar | BMW Motorrad Türkiye
  Optimize edilmiş orta dikme.
  BMW C 650 Sport - Optimize edilmiş orta dikme | BMW Motorrad Türkiye
  Yeni susturucu.
  BMW C 650 Sport - Yeni susturucu | BMW Motorrad Türkiye
  Yeni tasarıma sahip arka bölüm.
  BMW C 650 Sport - Yeni tasarıma sahip arka bölüm | BMW Motorrad Türkiye
  Dengeli arka destek yapısı.
  BMW C 650 Sport - Dengeli arka destek yapısı | BMW Motorrad Türkiye

  Şehir içinde sportif ve konforlu.

  Şehir içinde sportif ve konforlu.

  C 650 Sport ısıtmalı elcikler ve ısıtmalı sele gibi opsiyonel aksesuarlar sayesinde konfor açısından da kazançlıdır. İki motosiklet kaskını, alışveriş torbalarını veya el çantalarını kolaylıkla barındıran geniş saklama alanı bir diğer artı özelliktir.

  + Devamını okuyun
  Standart olarak ABS ve ASC.


  Fren ve hızlanma sırasında mümkün olan en iyi güvenlik. C 650 Sport standart özellik olarak sunulan BMW Motorrad ABS ile standartları şimdiden belirliyor. Artık standart olarak sunulan tam işlevsel ASC de mevcuttur. ASC özellikle yol koşullarının önceden tahmin edilemediği durumlarda, gerektiğinde motor yönetim sistemine aktif olarak müdahalede bulunarak sürücü güvenliğini artırır.

  Yeni yay ve darbe sönümleyici ayarı.

  Yeni ve daha rahat bir ayar. C 650 Sport’un şasi ve süspansiyon ayarı tamamen yeniden tasarlandı. Ön çatal yayları ve arka yay bağlantısının yay oranı yüzde 10 düşürüldü. Bu durum araca dengesini azaltmadan daha hassas kullanım olanağı sunuyor.

  Adaptif gündüz farı.

  Otomatik olarak en iyi aydınlatmayı mümkün kılar.
  Gündüz farı çevreye otomatik olarak uyum sağlar. Örneğin bir tünele girerken ve bir tünelden çıkarken otomatik olarak kısa huzmeye geçiş yapar ve çıkışta yeniden gündüz farına döner. Sürücü artık farları manuel olarak ayarlamak zorunda değildir. Bu özellik yola daha fazla konsantre olmasını sağlar.

  Optimize edilmiş orta dikme.

  Daha kolay kaldırma özelliği.
  C 650 Sport’u kaldırmak daha kolaydır. Dikme, optimize edilmiş pozisyonuyla, uzatılmış bir destek demirine sahiptir. Bu, scooter motosikleti kaldırmak için gereken kuvveti yüzde 30 oranında azaltır.

  Daha fazla bireysellik

  Özel ekipman ve aksesuarlar.

  Geniş özel donanım yelpazesi ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları bu elektro maxi scooter’ı tamamlar.

  Daha fazla bilgi alın

  C 650 Sport aksesuarları

  Şehir Ulaşımına uygun diğer modeller

  spinner