Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.
* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

BMW CE 04

Sessiz devrim

Dünya şehirlerinin ve metropol bölgelerin tam olarak her projenin bir sonraki yeni fikre doğru atılan ilk adımını temsil ettiği bir çağda dolaşıyorsunuz. Daima hareket halindesiniz. 10 yılı aşkın süredir kentsel elektrikli ulaşım için ürettiğimiz çözümler ve konseptler sayesinde, günümüzde yalnızca iki nokta arasında seyahat etmekten çok daha fazlası anlamına gelen bu büyüleyici dinamizmi yakından tanıyoruz. Yenilik alanında uzun süredir devam eden bu liderlik anlayışı sayesinde BMW CE 04, navigasyondan giyime kadar sunduğu akıllı bağlantı çözümleri ile yeni bir tasarım çağına girerek günlük yaşamınızla kusursuz bir şekilde birleşiyor. Hepsi #ElektriğinKeyfiniSür  için. 

Yeni bir döneme ait tasarım

Bizi bir araya getiren tasarım

BMW CE 04’ün modern ve benzersiz tasarımı için iki renk konseptini kusursuz şekilde uyarladık. Tasarımda öncülüğü temsil eden bu iki konsept çarpıcı bir şekilde ön plana çıkıyor.

  Avantgarde

  İddialı ve kendinden emin: Metalik Imperial Mavi BMW CE 04 Avantgarde

  Beyaz

  Beyaz rengin tonu, büyük şehrin canlı yaşantısını dinamik ve bağımsız olarak modern bir yorumla yansıtıyor.

  Hem zamanın ötesinde hem zamandan bağımsız

  BMW CE 04’ün tasarımı, taban altındaki ince enerji depolama ünitesinin ve kompakt haraketli aksamın etrafında şekilleniyor. Bu anlayışın sunduğu tasarım özgürlükleri ve çözümler, daha önce tanık olmadığımız bir estetiği mümkün kılıyor. Bunun örneklerini yana doğru katlanan şarj bölmesinde veya dinamik sele gibi tasarım özelliklerinde görebiliyoruz. Alçak ağırlık merkezi ise eğlenceli bir kullanım deneyimini ve şaşırtıcı bir dinamizmi mümkün kılıyor. Bunların sonucunda tasarım açısından her yenilik bir diğer yenliğe önayak oluyor. Tasarımın geneline geniş, sakin ve minimalist yüzeylerin hakim olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda, ön uç heyecan verici bir formda şekillenirken arka uç ise motosikletlerin tipik bir özelliği olan teknolojik bileşenleri gözler önüne seriyor.

  + Devamını okuyun

  Enerji dolu ve verimli. Hem de sıfır emisyonla!

  20
  bg (15 kW) nominal motor gücü
  2,6
  saniyede 0’dan 50 km/saate hızlanma
  130
  km menzil (WMTC’ye göre)
  65
  dakikada %0’dan %80 şarj seviyesine ulaşma (opsiyonel hızlı şarj cihazı ile maksimum şarj akımında)
  Sıvı soğutmalı senkron scooter

  Gelecekte, kahve molalarımızın süresini kilometrelerle ölçebileceğiz.

   ”

  Florian Römhild

  BMW CE 04 projesinin proje yöneticisi

  Siz neredeyseniz şarj orada

  Siz neredeyseniz şarj orada

  Güne enerji dolu bir şekilde başlıyorsunuz ve BMW CE 04 de sizi şarj olmuş bataryasıyla karşılıyor. İşte buna kullanım kolaylığı ve rahatlık adını veriyoruz. BMW CE 04’ü 220 V çıkışa sahip ev tipi elektrik prizlerini veya BMW Wallbox’ı kullanarak şarj edebilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan hızlı şarj cihazı sayesinde şarj işlemini çok daha kısa bir sürede tamamlayabilir, maksimum şarj akımı sayesinde BMW CE 04’ü BMW Wallbox’ta veya hareket halindeyken yaklaşık 65 dakikada %0’dan %80 seviyesine şarj edebilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  BMW CE 04’ü A1 sınıfı ehliyetle kullanabilirsiniz

  A1 sınıfı ehliyetiniz varsa BMW CE 04’ün 11 kW (15 bg) nominal güç kapasiteli versiyonunu kullanarak siz de bu sürüş keyfini deneyimleyebilirsiniz. BMW Motorrad Yetkili Satıcılarımız size tüm ayrıntıları açıklamaktan memnuniyet duyacaktır..

  Yetkili satıcı arayın

  Yeni ve şehirli estetik anlayışının öne çıkan özellikleri

  Tarz sahibi dekoratif çıkartma setleri
  Turuncu şeritleriyle BMW CE 04’ün yandan görünümü
  Büyük TFT renkli ekran
  BMW Motorrad başlangıç animasyonunu gösteren TFT ekran.
  Elektrikli hareketli aksam
  BMW CE 04 hareketli aksam ünitesi.
  Kullanışlı saklama bölmesi
  BMW CE 04’ün açık durumdaki yan yükleme bölmesi.
  İkonik far tasarımı
  BMW CE 04’ün LED farlara odaklanan önden görüntüsü.
  Çarpıcı disk jant
  Üzerinde çıkartmayla beraber BMW CE 04 jant diski.
  Entegre yan dikme
  BMW CE 04’ün entegre yan dikmesi.
  Rahat Pro sele
  Siyah ve turuncu renkli dinamik sele.

  Mükemmel bağlantı çözümleri ile mobilite

  Mükemmel bağlantı çözümleri ile mobilite

  Hayatın gerisinde kalmayın. BMW Motorrad Connectivity ve BMW Motorrad Connected uygulamaları sayesinde BMW CE 04 her zaman bağlantıda. Bölünmüş ekran seçeneği sunan 10,25 inç TFT ekran, dijital dünya ve analog dünya arasındaki köprünüz olacak. Mobilite ve iletişimi bir araya getiren bu platformda performans verilerini, menzili, şarj süresini takip edebilir, favori çalma listenize ve bir sonraki varış noktanıza göz atabilir veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Kısacası günlük yaşantınız her zaman elinizin altında. Ayrıca, akıllı telefonunuzu su geçirmez ve havalandırmalı saklama bölmesinde saklayabilir ve USB-C bağlantısı sayesinde bu süre içinde şarj edebilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  Devrim evrimle buluşuyor

  Devrim evrimle buluşuyor

  Rahatlık, kullanım kolaylığı ve güvenlik söz konusu olduğunda, BMW CE 04’ün sunduğu test edilip denenmiş BMW Motorrad teknolojisine güvenebilirsiniz. Standart olarak sunulan ABS ve ASC özelliklerinin yanı sıra opsiyonel olarak sunulan DTC, ABS Pro ve akıllı acil durum çağrısı ECALL* özelliklerini de seçebilirsiniz. Bunlara ek olarak, entegre sırtlık desteği ve sele ısıtma özelliğine sahip sele versiyonlarının yanı sıra elektrikli geri vites seçeneği ile büyük şehirlerde kullanım kolaylığını ve rahatlığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Anahtarsız sürüş özelliği ile BMW CE 04’ü mobil yaşantınıza kelimenin tam anlamıyla kusursuz şekilde entegre edebilirsiniz. Sürüşe başlamak için anahtarı cebinizde tutarak aracınıza atlamanız yeterli. 

  *Şu an için Türkiye pazarına sunulmamaktadır.

  + Devamını okuyun

  3 yıl boyunca içiniz rahat olsun

  Siz sürüşe istediğiniz kadar devam edin, bir yıl da bizden olsun.

  Şu andan itibaren bir motosiklet satın aldığınızda yasal garanti süresine ilave bir yıl daha içiniz rahat olacak. BMW CE 04’ün ilk servis aralığının tam 24 ay veya 10.000 km olduğu düşünülürse zaten genellikle hareket halinde olacağınız kesin.

  Daha fazla bilgi için 

  Her zamankinden daha da yakın

  Fikirleriniz bizim için önemli

  Fikirleriniz bizim için önemli

  Daha fazla alan, kullanım kolaylığı ve şık bir görünüm mü istiyorsunuz? Scooter’ınız için planlarınız ne olursa olsun, kapsamlı opsiyonel donanımlarımız ve orijinal BMW Motorrad aksesuar seçeneklerimiz ile sayısız kişiselleştirme seçeneği sunuyoruz. 

  Günlük alışverişlerinizi Vario arka çantada veya Urban Koleksiyonu yan çantada güvenle saklayabilirsiniz. Güneşli ancak serin bir hava mı var? Comfort paketi kapsamında sunulan ısıtmalı elcikler ve sele ısıtma özelliği sayesinde rahatlıktan ödün vermenize gerek yok. Tüm bunlara ek olarak dilerseniz opsiyonel çıkartma setleri ile tasarımınıza daha fazla öne çıkan özellik ekleyebilirsiniz. 

  + Devamını okuyun

  Tokyo Connect GTX ceket

  Kullanışlı, alışılmışın dışında veya modanın zirvesinde... Parkalar hakkında söyleyebileceğimiz pek çok şey var. Urban koleksiyonunun bir parçası olan parkamız tüm bunları bir adım ileriye taşıyor. Rahat kesimi ve esnek koruyucuları sayesinde günlük aktiviteleriniz için mükemmel bir çözüm olmasının yanı sıra BMW Motorrad Connected uygulaması ile bağlantı kurarak alışılmışın tamamen dışına çıkıyor. Favori fonksiyonlarınızı kontrol etmek için kolun üzerinde yer alan dokunmatik kontrol özelliğini kullanabilirsiniz.  Tüm bunlara ek olarak parka, akıllı telefonunuza veya ek bir taşınabilir güç kaynağına enerji sağlayabilir ve ışıklı işaretleri sayesinde gece sürüşlerinde veya kötü hava koşullarında diğer sürücüler tarafından daha kolay şekilde fark edilmenizi sağlar.

  + Devamını okuyun
  Tokyo Connect GTX ceket ürününe gidin external-link-arrow-slim

  #ElektriğinKeyfiniSür

  spinner