* Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW R 18 B

Katıksız güç, saf ruh

R 18 B, BMW Motorrad’ın touring mirasını ve R 18 ailesinin duygusal karakterini katıksız bir güçle bir araya getiriyor. Geniş ön bölümün gidon kısmında kullanılan kaplama panelleri ve alçak ön cam daha ilk bakışta güçlü bir karakter sergiliyor. Siyah Büyük Boxer motorun 1802 cc'lik hacmi tüm tartışmalara son noktayı koyuyor. Yine de her şey motor hacminden ibaret değil. Tamamen kişiselleştirmeye uygun şekilde tasarlanan R 18 B bunun çok daha ötesine geçiyor. R 18 B’yi kendinize özgü bir motosiklete dönüştürün ve #SoulFuel dünyasını yaşayın. 

R 18 B’nin tasarımı

Tipik bagger görünümünde bir motosiklet

Motosikletin arkaya doğru alçalan silüeti çarpıcı görünümlü yüksek ön kaplama panelinden damla şeklindeki 24 litrelik yakıt deposuna, uzatılmış seleye ve ardından kalıcı olarak monte edilen çantaların ve entegre stop lambalarının yer aldığı arka bölüme uzanarak BMW Motorrad’ın tipik tutarlı ve sade tasarımını bagger tarzı bir motosiklete özgü karakteristik görünümle birleştiriyor.

  Metalik Yarış Mavisi

  Metalik Yarış Mavisi/Metalik Siyah gövde rengi, R 18’e şık bir görünüm kazandırıyor.

  Option 719 Black Pearl

  Kırmızı çizgili Metalik Siyah gövde rengi R 18 B’nin bakışları üzerinde toplamasını sağlıyor.

  R 18 B First Edition

  Beyaz çift çizgili Metalik Siyah gövde rengi özel bir yüzey kaplamasıyla buluşuyor. Selenin yüksek kaliteli dikişleri ve her iki çantada yer alan “First Edition” yazısıyla tamamlanan kombinasyon, ayrıcalıklı bir gövde rengi ile krom görünümü sağlıyor.

  Metalik Siyah

  Sade Metalik Siyah gövde rengi R 18 B’nin görünümünü muhteşem şekilde vurguluyor.

  Metalik Mat Manhattan

  Modern gövde rengi çeşitliliği, R 18 B’ye kendinden emin bir görünüm kazandırıyor.

  Motosikletinizi benzersiz kılın

  Tam olarak ne istediğinizi biliyorsunuz. Bu nedenle, R 18 B’yi tamamen kişiselleştirmeye uygun olarak tasarladık. Tarzınızı Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları ve donanım yelpazesi ile dilediğinizce yansıtabilirsiniz. Roland Sands Design ile iş birliği içinde tasarlanan “Machined” ve “Çift Ton Siyah” koleksiyonları, geleneksel “Option 719” seçenekleri ve Vance & Hines egzoz sistemleri, R 18 B’yi zevkinize göre kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz parçalardan yalnızca bazıları. 

  + Devamını okuyun
  Kişiselleştirme bölümüne gidin external-link-arrow-slim

  İlk bakışta öne çıkan özellikler

  Öne çıkan özellikleri ayrıntılı olarak keşfedin. R 18 B, geleneksel öğelerden modern motosiklet teknolojisine kadar bir bagger modelinden beklediğiniz her şeyi ve hatta fazlasını sunuyor!

  + Devamını okuyun
  Çift şeritli ve cıvatalı logolu siyah tank
  Çift şeritli ve cıvatalı logolu siyah tank
  Çantalar
  Motosikletin kusursuz çizgisine entegre edilmiş çantalar.
  Kokpit
  Daire şeklindeki analog göstergeler ve TFT ekran ile kokpit.
  Güç Rezervi
  Daire şeklinde geleneksel gösterge formundaki Güç Rezervi göstergesi.
  TFT ekran
  R 18 B’nin TFT ekranı.
  Marshall Gold Series Stage 1
  Motosiklette bulunan Marshall hoparlörler.
  Boxer motor
  R 18 B’nin etkileyici boxer motoru.
  Ön kaplama paneli
  R 18 B’nin ön kaplama paneli.

  R 18 B’nin motorunu deneyimleyin

  Fazla söze gerek yok: 1802 cc’lik kapasite

  Böylesine büyük bir motor hacmine ilk kez tanık oluyoruz. Gücü görebilir, duyabilir ve hissedebilirsiniz! 2.000 ile 4.000 dev/dak arasında daima 150 Nm tork alacağınıza güvenebilirsiniz. Güçlü tutkunun ve sürekli yüksek torkun tipik boxer tarzındaki yorumu. Bu güçlü motor, 4.750 dev/dak’da 91 beygir gücü üretiyor. Bu 1802 cc’lik devin öne çıkan pek çok özelliğinden sadece biri olan nikel kaplı kardan mili geleneksel bir tasarımı temel alıyor. 

  + Devamını okuyun
  1802
  cc motor hacmi
  720
  mm sele yüksekliği
  158
  Nm tork, 3.000 dev/dak’da
  24
  litre yakıt deposu kapasitesi (yaklaşık)
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

  İlk adım en kolayıdır – R 18 B’nin A2 versiyonu

  R 18 B’nin ayrıca 35 kW (48 PS) ile A2 uyumlu bir versiyonu da mevcuttur. Bu versiyon kısılabilir, yani makineniz A2 sürücü belgenize sahip olduğunuzda sizi destekler. En başından itibaren R 18 B’nin sezgisel kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz.

  Konfor ve güvenlik

  “Rock”, “Roll” ve “Rain” sürüş modları

  “Rock”, “Roll” ve “Rain” sürüş modları

  R 18 B ile standart olarak gelen bu üç sürüş modu, Anti-Patinaj Sistemi (ASC) ve dinamik motor freni (MSR) ile desteklenen sürüş keyfi ve güvenlik sunuyor. Geri vites ve Yokuş Kalkış Kontrolü, yokuşta kalkışları çok daha rahat ve kolay hale getiriyor. Ayrıca modelde, geleneksel bir far şekliyle beraber son teknoloji özelliklere sahip LED aydınlatma sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan adaptif far, virajlarda yolun neredeyse tamamen aydınlatılmasını sağlarken uzun huzme farı sabit bir far menzilini koruyor. 

  + Devamını okuyun

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  DAHA FAZLA #RUHUNUBESLE

  spinner