Fabrikadan özel araç kalitesi

Fabrikadan özel araç kalitesi

Özel gövde renklerinden bir dizi işlenmiş parçaya ve dövme jantlara: Option 719 model versiyonu en son teknolojiyi geleneksel işçilikle bir araya getiriyor ve bir dizi model için sunuluyor. Böylece size özel motosikletiniz doğrudan fabrikadan size teslim ediliyor.

+ Devamını okuyun

OPTION 719 GÖVDE RENGİ

Option 719 gövde renkleri motosikletinize belirgin bir parlaklık veriyor. Titiz detaylarla bir araya getirilmiş ileri boya teknolojisi motosikletinizin yolda fark edilmesini sağlıyor. 

+ Devamını okuyun

Motosikletinizi taçlandırın.

Motosikletinizi taçlandırın.

Mükemmel fırça darbeleri yalnızca özel beceriye sahip üst düzey tasarımcıların elinden çıkar. Gerçek anlamda benzersiz son derece incelikli el işçiliği: Platin renkli çizgiler R 1250 RT, K 1600 GT ve K 1600 GTL modellerinin yakıt deposunu ve yan panellerini taçlandırır. Motosikletinizi benzersiz kılın. Gerçek el sanatı, ultra modern bir motosikletle buluşuyor. Bu çizgi sanatının kökeni, BMW Motorrad’da 1923’ten bu yana var olan eski bir geleneğe ve gerçek tutkuya dayanıyor.    

+ Devamını okuyun

Mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından fırçayla elde yapıldı

Mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından fırçayla elde yapıldı

Option 719’un boya çalışmasının tamamlanmasına yönelik her adım nitelikli ve mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından üst düzey bir özenle, kimi zaman da elde gerçekleştirilir. Elle boyanmış uygulamalar her bir motosikleti benzersiz kılar.

+ Devamını okuyun

OPTION 719: TASARIMI BELİRLEYİCİ DETAYLAR

Option 719 model versiyonları, yüksek kaliteli gövde rengine ek olarak farklı tasarımlarda özel frezelenmiş parça paketleri gibi tasarımı belirleyen donanımları da içeriyor.

+ Devamını okuyun

Etkileyici görünüme sahip kaliteli, dövme jantlar.

Etkileyici görünüme sahip kaliteli, dövme jantlar.

Kıvılcımlar havada uçuşurken delgi, boyayı bir cerrah hassasiyetiyle keser ve yalnızca en yüksek kalitede alüminyum yapıyı ortaya çıkarır. Parlayan alaşım hemen dikkat çeker niteliktedir. Mükemmel bir kontrast. Option 719 döküm jant en yüksek kalite standartlarının bir ifadesidir. Her el hareketi ve işlem titizlikle gerçekleştirilir ve yekpare bir alüminyum bloktan son derece sofistike döküm jant elde edilir.  

+ Devamını okuyun

Şık bir havası olan mükemmel sele.

Şık bir havası olan mükemmel sele.

Kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni fark edeceğinize kuşku yok, çünkü Option 719 sele üzerinde ilk üretim adımından en son dikişe kadar yalnızca en iyi profesyoneller çalıştı. Bu sayede en yüksek kalite elde edilerek işçilik açısından gerçek bir sanat eseri elde edildi. Ayrıca selenin yüzeyi de tamamen su geçirmez yapıdadır. Elmas şeklindeki dikişleri ve işleme model yazısı selenin tamamına şık bir görünüm kazandırır.  

+ Devamını okuyun

Frezelenmiş parçalarda en ince detaylara özen gösterildi.

Frezelenmiş parçalarda en ince detaylara özen gösterildi.

Yüksek kalite elbette karmaşık bir süreç gerektirir. Frezelenmiş parçaların değerini daha ilk bakışta anlayabilirsiniz. Üretimde hassas çalışmalar incelikli bir tasarımla buluşuyor. Özellikle de dayanıklı alüminyum. El manivelaları ve ayak dayamaları, tek bir alüminyum blok kullanılarak işlenirken, silindir kafası kapakları ve kayış kapakları frezelenir. En katı BMW kalite standartlarına göre geliştirilen parçalar her zaman mükemmel uyuma sahiptir. Bu da, fabrikada en yüksek kalite seviyesinde üretilmiş bir motosiklete sahip olacağınız anlamına gelir. 

+ Devamını okuyun

Detaylara gösterilen özenle frezelenmiş parçalar

Hiç şüphe yok: Yüksek kaliteli parçalar karmaşık bir süreç gerektirir. Frezelenmiş parçaların kalitesini daha ilk bakışta anlayabilirsiniz. Üretimde hassas çalışmalar incelikli bir tasarımla buluşuyor. En katı BMW kalite standartlarına göre geliştirilen parçalar her zaman mükemmel uyuma sahip. Bu da size özel motosikletinizin fabrikada en yüksek kalite seviyesine göre üretildiği anlamına geliyor.

+ Devamını okuyun

En üst düzeyde araç kalitesi

spinner