Aksesuar Kataloğunu İndirin

Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları 2021 Kataloğu
PDF   |   33.70 MB   |   İngilizce

BMW Motorrad Spezial her zaman doğru tercihtir.

Bu seçenekler en başından itibaren aracın genel görünümüne uyumlu şekilde entegre edilecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm parçalar  araç konseptine mükemmel biçimde entegre edilerek motosiklete istikrarlı ve ayrıcalıklı bir görünüm sağlar. BMW Motorrad’ın uzun bir geçmişe sahip geliştirme becerisi ve karmaşık üretim süreçleriyle geleneksel işçili arasındaki etkileşim yeni bir önem ve ayrıcalık seviyesini olanaklı hale getirir. Tasarlayıcıda Spezial seçenekleriyle motosikletinizi yüksek oranda kişiselleştirebilirsiniz. Parçalar BMW motosikletinizi en iyi tanıyan ekibimiz tarafından bir araya getirilir .

+ Devamını okuyun

Boya.

Option 719 gövde renkleri motosikletinize belirgin bir parlaklık verir. Titiz detaylarla bir araya getirilmiş ultra modern boya teknolojisi motosikletinizin yolda fark edilmesini sağlar. 

+ Devamını okuyun

Motosikletinizi taçlandırın.

Motosikletinizi taçlandırın.

Mükemmel fırça darbeleri yalnızca özel beceriye sahip üst düzey tasarımcıların elinden çıkar. Gerçek anlamda benzersiz son derece incelikli el işçiliği: Platin renkli çizgiler R 1250 RT, K 1600 GT ve K 1600 GTL modellerinin yakıt deposunu ve yan panellerini taçlandırır. Motosikletinizi benzersiz kılın. Gerçek el sanatı, ultra modern bir motosikletle buluşuyor. Bu çizgi sanatının kökeni, BMW Motorrad’da 1923’ten bu yana var olan eski bir geleneğe ve gerçek tutkuya dayanıyor.    

+ Devamını okuyun

Mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından fırçayla elde yapıldı.

Mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından fırçayla elde yapıldı.

Spezial rengin tamamlanmasına yönelik her adım nitelikli ve mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından üst düzey bir özenle, kimi zaman da elde gerçekleştirilir. Tıpkı R nineT motosikletinizi gerçek anlamda benzersiz kılan Metalik Siyah / Vintage gövde rengi gibi. Fırçayla elde yapılan uygulama motosiklete Vintage görünümünü kazandırırken her bir motosikleti benzersiz kılar. Ne de olsa hiçbir yakıt deposu diğerine benzemez.  

+ Devamını okuyun

Opsiyonel Donanım.

Option 719 adı altında farklı tasarımlarda özel frezelenmiş parça paketleri gibi isteğe bağlı olarak tasarlanan opsiyonel aksesuarları bulabilirsiniz. Görünüme kendiniz karar verin; ister sade ve şık, ister orijinal ve dayanıklı ya da kişisel ve sportif şeklinde pek çok tercih yapabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Etkileyici görünüme sahip kaliteli, dövme jantlar.

Etkileyici görünüme sahip kaliteli, dövme jantlar.

Kıvılcımlar havada uçuşurken delgi, boyayı bir cerrah hassasiyetiyle keser ve yalnızca en yüksek kalitede alüminyum yapıyı ortaya çıkarır. Parlayan alaşım hemen dikkat çeker niteliktedir. Mükemmel bir kontrast. Option 719 döküm jant en yüksek kalite standartlarının bir ifadesidir. Her el hareketi ve işlem titizlikle gerçekleştirilir ve yekpare bir alüminyum bloktan son derece sofistike döküm jant elde edilir.  

+ Devamını okuyun

Şık bir havası olan mükemmel sele.

Şık bir havası olan mükemmel sele.

Kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni fark edeceğinize kuşku yok, çünkü Option 719 sele üzerinde ilk üretim adımından en son dikişe kadar yalnızca en iyi profesyoneller çalıştı. Bu sayede en yüksek kalite elde edilerek işçilik açısından gerçek bir sanat eseri elde edildi. Ayrıca selenin yüzeyi de tamamen su geçirmez yapıdadır. Elmas şeklindeki dikişleri ve işleme model yazısı selenin tamamına şık bir görünüm kazandırır.  

+ Devamını okuyun

Ham metal parçalarda en ince detaylara özen gösterildi.

Ham metal parçalarda en ince detaylara özen gösterildi.

Yüksek kalite elbette karmaşık bir süreç gerektirir. Ham metal parçaların değerini daha ilk bakışta anlayabilirsiniz. Üretimde hassas çalışmalar incelikli bir tasarımla buluşuyor. Özellikle de dayanıklı alüminyum. El manivelaları ve ayak dayamaları, tek bir alüminyum blok kullanılarak işlenirken, silindir kafası kapakları ve kayış kapakları ham metalden dövülür. En katı BMW kalite standartlarına göre geliştirilen parçalar her zaman mükemmel uyuma sahiptir. Bu da, fabrikada en yüksek kalite seviyesinde üretilmiş bir motosiklete sahip olacağınız anlamına gelir. 

+ Devamını okuyun

HP parçaları

Mutlak maksimum seviyeyi arayanlar için yüksek performans. HP parçalarıyla fabrika teslim seçeneği olarak bile çok daha sportif bir görünüm verebilirsiniz.

Karbon, titanyum ve alüminyumdan üretilen ve motosikletinizi benzersiz kılacak parçalara sahip olacaksınız. HP Billet Pack motosikletinize çok daha çarpıcı bir duruş katar. Her zaman silindir kafası kapağı, motor ön kapağı, ayarlanabilir el manivelası, depo kapağı ve modele bağlı olarak sürücü ayak dayaması veya eş aynalar gibi Billet Packinde yer alan HP parçalarını içerir. HP spor susturucu çok daha iyi ve güçlü bir ses sunar. HP parçaları motosikletinize kişisellik ve gösteriş katar.

+ Devamını okuyun

Kendinize göre uyarlayın!

spinner