Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

R 18 CLASSIC

İkonik. Nostaljik. #Soulfuel

R 18 Classic, nostaljik BMW tasarımına sahip modern bir cruiser motosiklet. Touring amaçlı ilk cruiser motosikletlerin başlangıcını hatırlatıyor. Ayrıca R 18 Classic First Edition modelinde bulunan beyaz çift çizgi gibi motosiklet tarihimizin modası geçmeyen öğelerinden birini akla getiriyor. Motosikletin kalbinde şimdiye kadar ürettiğimiz en büyük hacme sahip boxer motoru var. Onun işi size rahat gezintiler ve saf mutluluk sunmak.

R 18 CLASSIC’İN TASARIMI

İkonlardan ilham alan bir cruiser

Sade silüet ve son derece kaliteli detaylarla R 18 Classic tüm bakışları üzerinde topluyor.

R 18 Classic

Saflığı simgeleyen Metalik Siyah gövde rengi, motosikletin uzatılmış Cruiser silüetini vurguluyor.

Metalik Siyah/Vintage

Metalik Siyah ve Metalik Mars Kırmızısı gövde rengi, BMW R 18 Classic’in bağımsız karakterini vurguluyor. BMW R 18 Classic.

Option 719 Moonstone

Metalik Mineral Beyaz gövde rengi motosikletinize nostaljik olmanın yanı sıra modern bir görünüm kazandırıyor.

Metalik Mat Manhattan

Nürburg Gümüşü, parlatılmış alüminyum ve parlak krom, koyu gövde rengi ve motosikletin koyu renkli selesi ile çarpıcı bir kontrast oluşturuyor.

Kısaca öne çıkan özellikler.

Damla şeklindeki yakıt deposu geçmişimizden gelen bir simge ve tıpkı uzatılmış susturucu gibi R 18 Classic’in tipik ince silüetini vurguluyor. Çift kızaklı çelik çerçeve, her kilometreyi bir deneyim haline dönüştüren devasa bir şekle sahip motoru sarmalıyor.

+ Devamını okuyun
Yolcu selesini de içeren sele
Yolcu selesini de içeren sele
Supap iticili boxer motor
Supap iticili boxer motor
LED yardımcı farlar
LED yardımcı farlar
Ayak dayamaları
Ayak dayamaları
Ön cam
Ön cam
Yuvarlak egzoz borusu, açık tahrikli mil, çift kızaklı çerçeve
Yuvarlak egzoz borusu, açık tahrikli mil, çift kızaklı çerçeve
Şık logosuyla siyah yakıt deposu
Çift çizgili ve cıvatayla sabitlenmiş logoya sahip siyah renkli yakıt deposu
Sele çantaları
Sele çantaları

Motosikletiniz sizi yansıtsın

Motosikletiniz sizi yansıtsın

Moonstone model tipindeki R 18 Classic, özel, yüksek kaliteli Option 719 paketiyle birlikte sunulur. Bu paket, elmas şeklindeki dikişlere sahip hava koşullarına dayanıklı seleyi ve dövme jantları içerir. Elbette, bu özel görünümü daha da kişiselleştirmenin ve hayalinizdeki mosikleti yaratmanın başka yolları da bulunuyor.

+ Devamını okuyun

Motosikletiniz sizi yansıtsın

Motosikletiniz sizi yansıtsın

R 18 Classic’in esnek genel konsepti ve kapsamlı aksesuar seti, motosikletinizi tasarlarken size ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü sunar. Bu, size kendi zevkinize uygun bir motosiklet yaratma fırsatı verir.

+ Devamını okuyun

R 18 Classic’in motorunu deneyimleyin

Her devirde üretilen üretilen yüksek tork cruiser motorlara özgü gücü mümkün kılar. R 18 Classic’in 1802 cc, iki silindirli boxer motoru şimdiye dek ürettiğimiz en yüksek hacme sahip boxer motordur. Görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve de hissedebileceğiniz bu motor 3.000 dev/dk’da 158 Nm maksimum tork sunar. 2.000’den 4.000 dev/dk’ya kadar her zaman 150 Nm’nin üzerinde tork sağlanır. Bu, bir boxer motorun tipik çalışma karakteriyle son derece istikrarlı, yüksek bir tork anlamına gelir. 4.750 dev/dk’da Big Boxer 91 bg (67 kW) güç üretir. Her geziye enerji dolu başlayın.

+ Devamını okuyun
1802
cc kapasite
158
Nm maks. tork, 3.000 dev/dk’da
690
mm sele yüksekliği
290
km menzil (min.)

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

#Soulfuel nedir?

#Soulfuel, tutkunuzu ve merakınızı her zaman canlı tutmak anlamıyla yorumladığımız mottomuz. Bir sonraki yolculuk için gerekli o his geldiyse, bekletmeyin.

+ Devamını okuyun
spinner