BMW K 1600 GRAND AMERICA

Birlikte daha fazlasını deneyimleyin

İki kişiyle yolculuk yapmak sizce de her kilometreyi iki kez deneyimlemek anlamına gelmez mi? Öyleyse sıkı durun, çünkü K 1600 Grand America ile daha da fazlasını deneyimleyeceksiniz. Altı silindirli üst düzey motoru, mükemmel ayak dayamaları, sırtlıklı arka çantası ve yüksek ön camı ile ufuk çizgisine doğru muhteşem yolculuklara çıkmaya hazırlanın. Her kilometreden en az iki kat daha fazla keyif alacak ve günün sonunda geriye baktığınızda en güzel anılarınızın hangisi olduğuna karar vermekte zorlanacaksınız. Basitçe söylemek gerekirse: #SürüşKeyfiniPaylaş.

İlk bakışta öne çıkan özellikler

2.0 ses sistemi ile olağanüstü bir ses deneyimi
TFT ekran ve K 1600 Grand America hoparlörlerinin yakın plan görünümü.
Üst düzey altı silindirli motor
Altı silindirli motorun yakın plan görünümü.
Pratik arka çanta
K 1600 Grand America’nın LED stop lambası ile donatılmış arka çantasının yakın plan görünümü.
Entegre akıllı telefon saklama ve şarj bölmesi
Cep telefonu için entegre saklama bölmesi.
Benzersiz gövde rengi
Metalik İyonik Gümüş gövde rengi
Güçlü farlar
LED farların yakın plan görünümü.
Muhteşem 10,25 inç TFT renkli ekran
BMW Motorrad başlangıç ekranını gösteren renkli ekranın yakın plan görünümü.
Yapılandırılabilir Sık Kullanılanlar düğmeleri
Dört adet Sık Kullanılanlar düğmesinin yakın plan görünümü.

K 1600 Grand America ile her kilometreyi daha yoğun bir şekilde deneyimleyecek, motosikletin üzerinde geçirdiğiniz saatlerin bitmesini istemeyeceksiniz. Bu nedenle, geceleri bile hiç olmadığı kadar güvenli seyahat edebilmeniz için motosikletinizi standart olarak yardımcı farların yanı sıra adaptif far teknolojisine sahip tamamen LED far ile donattık. Viraj alırken ışık demetini dönüş açınıza göre kusursuzca adapte ederek sabit aydınlatma sağlayan döner ışık fonksiyonuna bayılacak, gece karanlığında kesintisiz aydınlatmanın verdiği avantajı sonuna kadar yaşayacaksınız. Standart olarak sunulan 2.0 ses sistemi sayesinde yeni boyutların kapısını aralayacak ve gizlenmiş antenler, sezgisel menü gezintisi ve farklı ses profilleri ile müziğin keyfini daha etkileyici şekilde deneyimleyeceksiniz. Tıpkı üst düzey bir motosikletten beklediğiniz gibi!

+ Devamını okuyun

3 yıl garanti.

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Kişiliğinizi motosikletinize yansıtın

Stilinizi özgürce ortaya koyun

Daha fazla konfor, daha etkileyici ve özel bir karakter. K 1600 Grand America’nızı gören herkesin etkilenmesini istemez misiniz? O halde daha fazla beklemeyin, çünkü artık yolculuğunuz başlıyor.

  Exclusive

  Metalik Mat Manhattan, en ince ayrıntıya kadar dinamik bir duruş sergiliyor: Ön jant kapağının gövde rengindeki uç bölümü, Mat Gece Siyahı motor spoyleri ve Metalik Siyah Hava akışı yönlendirici gibi detaylar motosiklete şık bir görünüm kazandırıyor.

  Metalik Siyah

  Metalik Siyah gövde rengiyle K 1600 Grand America tutarlı tasarımını öne çıkarır, keskin çizgileri ve kenarları eşit şekilde ilham verici ve dinamik bir genel görünüm sunar.

  Option 719 Casablanca

  Metalik İyonik Gümüş gövde rengi ve siyah elle boyanmış çizgileri K 1600 Grand America modeline lüks bir hava katıyor. Option 719 sele ve Option 719 Classic dövme jantlar modelin şık görünümüne son dokunuşları ekliyor.

  Her zaman daha fazlası

  Her zaman daha fazlası

  Yolculuk yapmak sizce de biraz nereden geldiğinizi ve nereye gideceğinizi göstermek anlamına geliyor mu? Farklı opsiyonel donanımlarımız ve Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları sayesinde K 1600 Grand America’yı ihtiyaçlarınızı daha yakından karşılayacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, daha da keyifli bir seyahat için opsiyonel olarak sunulan Comfort paketini tercih edebilir ya da üst düzey işçiliği ve seçkin bir zevki temsil eden Option 719 sele ve dökme jant seçeneklerini zahmetsizce rahat bir görünüme sahip dökme gidon ile tamamlayabilirsiniz. Daima daha fazlasına sahip olabileceğinizi göstermek üzere sizin için iki ilham verici versiyon hazırladık.

  + Devamını okuyun

  Odak noktasında siz varsınız

  10,25 inç TFT renkli ekranı, net tasarımı ve yansıma önleyici sertleştirilmiş camı ile K 1600 Grand America’nın yeniden tasarlanan kokpiti yolculuğunuz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor. Motosikletin genel görünümüne baktığımızda, arka bölüme doğru alçalan tipik Bagger tarzındaki modern tasarım zarafet, güç ve ayrıcalık dolu bir karakter ortaya koyuyor. Yüksek tasarımlı ön cam, rahat ayak dayamaları ve sırtlık desteğine sahip arka çanta gibi konfor özellikleri sayesinde yol arkadaşınızla paylaşmak istediğiniz uzun yolculuklar artık sorun olmaktan çıkıyor. 

  + Devamını okuyun

  Üst düzey sıralı altı silindirli motor

  1.649
  cc kapasite
  111.5
  litre saklama alanı
  180
  Nm maksimum tork (5.250 dev/dk’da)
  750
  mm sele yüksekliği
  Yağ/su soğutmalı sıralı altı silindirli dört zamanlı motor

  K 1600 Grand America’nın güçlü motoruyla uzun kilometreler yapmak çocuk oyuncağı. Komutlarınıza son derece kesin ve kendinden emin tepkiler veren bu motosikletin üzerindeyken daima bir sonraki viraja veya düzlüğe hazır olduğunuzu hissedecek, efsanevi performansın sunduğu üstünlüğü ve akıcılığı sonuna kadar yaşayacaksınız. 160 bg nominal motor gücüne artık 1.000 dev/dak daha erken ulaşan ve 180 Nm’ye yükseltilmiş maksimum torku 5.250 dev/dak’da üreten yenilenmiş motor kontrol ünitesi sayesinde hızlanma dürtüsünü hissetmekten büyük keyif alacak, dilediğiniz anda tek bir bilek hareketiyle başka bir boyuta geçebileceğinizi bilmenin özgürlüğünü yaşayacaksınız. Zenginleştirilmiş tork karakteri sayesinde dilerseniz daha huzurlu bir yolculuk deneyimine yelken açacak, motor sürtünme torku kontrolü (dinamik motor freni kontrolü) ve Dinamik ESA ile ihtiyacınız olan denge ve güvenlik özelliklerinden faydalanacaksınız. Ayrıca, artık daha yoğun bir deneyime odaklanan sürüş modları sayesinde sürüş keyfini ister tek başınıza, ister yol arkadaşınızla beraber çok daha güçlü hissedeceksiniz.

  + Devamını okuyun

  #SürüşKeyfiniPaylaş – Yolculuk devam ediyor

  spinner