* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW K 1600 GRAND AMERICA.

Ufkun ötesinde.

Uzun yol. Bu bile bazen yeterli olmayabilir. Her zaman daha ileriye gitmek istersiniz, çünkü yol yapmak için hiç bu kadar istekli olmamıştınız. Grand America ile kilometreler boyunca aralıksız sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Tam donanımlı bu lüks touring motosikleti sorunsuz bir yolculuk için en üst düzeyde sürüş keyfi ve konfor sunar. Efsanevi sıralı 6 silindirli motor, etkileyici güç üretimine sahip eşsiz akıcı çalışma özelliği ile öne çıkar. Her zaman ekstra mesafe kat etmeye hazırdır. Yüksek ön camdan arka bölümüne kadar kullanımı kolay sırt dayaması ile birlikte arka çanta muhteşem bir motosiklet silueti oluşturur. Motosikletin bu silueti, yenilikçi teknolojisi ve özellikle iki kişi için geniş alanı ile tamamlanır. Sonsuz görünen ufuk, Grand America ile fethedilmeyi bekliyor.

K 1600 Grand America’nın tasarımı

Stilinizi seçin.

Toplam üç renk versiyonu K 1600 Grand America ile görünümünüzü destekler. Size ve sürüş stilinize en uygun olanı seçmekte özgürsünüz.

  Metalik Hockenheim Silver

  Yeni renk Metalik Hockenheim Silver K 1600 Grand America’ya güçlü ve şık bir duruş verir

  Metalik siyah

  6 silindirinizin etkileyici görünümü için.

  Metalik Imperial Mavi

  Metalik Imperial Mavi renkle K 1600 Grand America heyecan verici ve büyüleyici bir şekilde parlar.

  Broşürü indirin.

  BMW K 1600 Grand America Ürün Kataloğu
  PDF   |   3.12 MB   |   Türkçe

  Biçimini özgürlükten alır.

  Hemen fark edilir. Simge haline gelmiş eğimli çizgisi ve yola paralel çelik susturucusu ile bu Bagger tipi lüks touring motosiklet, yol ile bütünleşmiş gibi görünür. Çekici ön tasarımı ve çantalara entegre edilmiş LED sinyal ve fren lambalarını içeren çarpıcı arka bölüm, bu motosikletin farkını ortaya koyarak öne çıkmasını sağlar. Güçlü siyah 6 silindirli tasarım, her zaman elinizin altında olan standart siyah gidonlar ile özgürlüğün keyfini sonuna kadar çıkaracağınızın tartışmasız kanıtıdır. Yakıt deposu üzerindeki yüksek kaliteli plakalar, motosikletin amacını ve aynı zamanda sizin hedefinizi gösterir: K 1600 Grand America. 

  + Devamını okuyun

  Sıralı altı silindirli motor

  1,649
  cc kapasite
  175
  Nm maks. tork, 5.250 dev/dk’da
  750
  mm sele yüksekliği (alçak sele)
  125
  1.500 dev/dk’da Nm, bu maks. torkun %70’ine eşittir
  K 1600 Grand America Yağ/su soğutmalı dört zamanlı sıralı altı silindirli motor

  Büyük hayalleri olanlar için.

  Bu sizin turunuz, sizin hayaliniz. Sıralı 6 silindirli motor ve 1649 cc kapasitesi ile kendi yolunuzu çizin. Dinamik bir deneyim ve olağanüstü çalışma akıcılığı için 175 Nm azami tork ve 160 bg (118 kW) güç, etkileyici ve zahmetsiz bir itiş kuvveti yaratır. 1.500 dev/dk'da toplam %70 torka sahipsiniz. En küçük bir bilek hareketiyle bile gücü hissedebilirsiniz. Bunu güçlü ve rahat bir sürüş takip eder. Geri hareket asistanı, molalarda zahmetsiz manevra kabiliyeti sağlar. Sürüşün geri kalan kısmında dinlenmeye devam edebilirsiniz. Anahtarsız Sürüş özelliği sayesinde hızlı ve zahmetsiz şekilde tekrar yola çıkabilirsiniz. 

  + Devamını okuyun

  K 1600 Grand America’nın SESİNİ DENEYİMLEYİN

  K 1600 Grand America’nın öne çıkan özellikleri

  Motor koruyucu.
  BMW K 1600 Grand America - Motor Koruyucu | BMW Motorrad Türkiye
  Birinci sınıf alüminyum marka plakası.
  BMW K 1600 Grand America - Marka Plakası | BMW Motorrad Türkiye
  Sırt dayamasıyla arka çanta.
  BMW K 1600 Grand America - Arka Çanta | BMW Motorrad Türkiye
  Ses sistemi.
  BMW K 1600 Grand America - Ses sistemi | BMW Motorrad Türkiye
  Geri manevra asistanı.
  BMW K 1600 Grand America - Geri manevra asistanı | BMW Motorrad Türkiye
  Navigasyon kurulumu da dahil ses sistemi.
  BMW K 1600 Grand America - Navigasyon | BMW Motorrad Türkiye
  Ayak dayama plakaları.
  BMW K 1600 Grand America - Ayak dayama plakaları | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek ön cam
  BMW K 1600 Grand America - Yüksek ön cam | BMW Motorrad Türkiye

  Hiç durmadan.

  Hiç durmadan.

  Geniş bir alanla rahat gezinti: Grand America ile yolculuğunuzun bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Standart olarak sunulan Dynamic ESA mümkün olan en iyi kullanım ve sürüş dinamiklerini içerir; "DYNAMIC" modu çok daha akıcı şekilde süzülmenizi sağlar. Bacaklarınızı standart ayak dayamasında dinlendirerek;  rahat ve tipik “Amerikan sürüş stilini" deneyimleyin. Arka sele yüksekliği, özellikle motosiklete binerken ve motosikletten inerken çok daha fazla erişilebilirlik için 7 cm azaltıldı;  ve ayak dayamaları da aşağı alındı. Ayrıca standart motor koruma demiri ve navigasyon hazırlığıyla ses sistemi de son derece etkileyicidir. Yolculuk devam ediyor. Talep üzerine sunulan kol dayama aksesuarıyla daha da rahat olun. 

  + Devamını okuyun
  “Akıllı acil durum çağrısı”, bir kaza anında ve acil durumda BMW Motorrad’a ait ECALL sistemi sayesinde hızlı yanıt sağlar.

  Motosikletinizi kullanırken kendinizi daima iyi hissedersiniz. BMW Motorrad, gidona monte edilen ve acil durumda kurtarma zincirini bağımsız ve otomatik olarak tetikleyen, bu sayede de acil durum hizmetlerinden daha hızlı yardım alınmasını kolaylaştıran, fabrika teslim bir "akıllı acil durum çağrısı" sunan ilk üreticidir. "Akıllı acil durum çağrısı", hafif veya şiddetli bir kazanın ardından otomatik olarak aktif hale geçer. Ancak sürücü de örneğin bir kazaya şahit olması durumunda acil durum çağrısını manuel olarak tetikleyebilir. Sistemin otomatik veya manuel olarak etkinleştirilmesinin ardından, konuma ait GPS verileri ve motosikletin yolculuk yönü bir cep telefonu bağlantısıyla BMW çağrı merkezine gönderilir ve biz dizi kurtarma işlemi zincir halinde etkinleştirilir. Hızlı ve hassas bir yardım sunulur. Ayrıca, her yolculukta kendinizi güvende hissetmeniz sağlanır.

  Dinamik ESA, yoldaki engebeleri düzeltir.

  En iyi yol teması için.

  Standart Dinamik ESA sistemi, K 1600 Grand America’nın birinci sınıf sürüş konforunu bir kez daha önemli ölçüde artırdı. En iyi çekiş ve güvenlik özellikleri ile en üst düzeyde konfor sağlar: Dynamic ESA sürüş durumuna ve sürüş manevralarına göre kendini algılanan koşullara otomatik olarak uyarlayarak süspansiyonu kontrol eder. Böylelikle yana yatarken bile yol ve lastik arasındaki teması önemli ölçüde artırır. Böylece, özellikle uzun yolculuklarda, tutarlı bir sürüş tavrı ve konfor ve güvenlik açısından önemli bir kazanç sağlanır.

  Geri hareket asistanı, park yerine zahmetsiz şekilde girip çıkmanızı sağlar.

  Yalnızca geri manevra yapmanız yeterlidir. Dik patikalar ve popüler mekanlardaki dar park alanları veya otoparklar, konforlu tork kontrol desteği (TCA) ile artık sorun değil. Bu sayede keyifli bir biçimde manevra yapabilir ve motosikletinizi park edebilirsiniz. Motosikleti boşa alıp sol gidondaki düğmeyi kullanarak asistanı etkinleştirerek geri manevra asistanını devreye almanız yeterlidir. Ekranda R gösterildiğinde ve basılarak çalıştırıldığında park yerinden kolay bir şekilde çıkarak bir sonraki varış noktasına yüksek bir ivmeyle yol alırsınız.

  Daha fazla bireysellik

  Özel ekipman ve aksesuarlar.

  Geniş bir yelpazede yer alan özel donanım ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları ile K 1600 Grand America kişisel tercihlerinize mükemmel bir biçimde uyarlanabilir.

  Daha fazlasını keşfedin

  Daha Fazla Tourer Modeli

  spinner