* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW K 1600 B

HER SEFERİNDE RAHAT BİR YOLCULUK.

Asfalta çıkmaya can attığınızda yeni ufuklar ve yeni yollar sizi heyecanlandırıyorsa Bagger çıkacağınız yolculuğa en uygun motosiklettir. 6 silindiri, olağanüstü akıcı çalışma özelliği ve etkileyici güç üretimiyle yerinizi aldığınız anda yolculuk keyfini başlatır. Motosiklet ve siz, tipik bir Bagger siluetiyle yolla bir bütün haline gelirsiniz. Kesilmiş rüzgarlık ve çarpıcı arka bölüm hemen ayırt edilebilen bir görünüm sunar. Etkileyici görünümünün ardında ise çok sayıda yenilikçi teknoloji ve üst düzey konfor sunar. Bir Bagger sürücüsü yüzünde rüzgarı hissetmekten hoşlandığından gezinti keyfi standart donanımın bir parçasıdır. Bir an önce yola çıkın ve K 1600 B ile rüzgarı yüzünüzde hissedin.  

K 1600 B’nin Tasarımı

Stilinizi seçin.

Yeni Metalik Hockenheim Silver renk K1600 B’nizin digger karakterini en uygun biçimde öne çıkarır. Aynı şekilde etkileyici bir renk olan Metalik Siyah ve Metalik Imperial Mavi ile birlikte sunulur.

  Metalik siyah

  Bagger ile çarpıcı ve abartılı performansın rengi.

  Metalik Hockenheim Silver

  Yeni renk Metalik Hockenheim Silver K1600 B’nin sportif, şık karakterini yansıtır.

  Metalik Imperial Mavi

  Şık ve zarif: Metalik Mavi renkle Bagger spotların altında çarpıcı biçimde parlar.

  Broşürü indirin.

  BMW K 1600 B Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.28 MB   |   Türkçe

  Gerçek bir Bagger. Gerçek anlamda farklı.

  Bir Bagger motosiklette olması gerektiği gibi, bu model güçlü bir duruşa sahip yolda akıcı şekilde ilerler. Siluetinin eğimli çizgileri K 1600 B modeline düz ve hizalı görünüm kazandırır. Çeşitli siyah tonlarıyla birleşen "Metalik Siyah" renk Bagger'a biçimini verir ve aynı anda hem iddialı hem de kendine güvenli görünmesini sağlar. Kesilmiş rüzgarlık ve çantalara entegre edilmiş LED sinyal ve fren lambalarını içeren çarpıcı arka bölüm bu motosikletin stilini tanımlar. Siyah 6 silindirli motor güçlü bir karaktere sahip genel görünümünü tamamlar. Standart boru tipi gidonları Bagger motosikletinizi keyifle ufka doğru yönlendirebilmenizi sağlar.
  + Devamını okuyun

  Sıralı altı silindirli motor

  1,649
  cc kapasite
  750
  mm sele yüksekliği
  175
  Nm maks. tork, 5.250 dev/dk’da
  125
  1.500 dev/dk’dan Nm, maks. torkun %70’ini temsil eder
  K 1600 B Yağ/su soğutmalı dört zamanlı sıralı altı silindirli motor

  Hiçbir mesafe uzak gelmeyecek.

  Hiçbir mesafe uzak gelmeyecek.

  6 silindirli sıralı motor, akıcı çalışma özelliği ve güç üretimiyle arzu ettiğiniz dinamikleri sunar. Dostlarınızla gezinti sırasında dolaşırken her viraja dinamik ve çevik bir şekilde girebilirsiniz. 175 Nm maksimum torku ve 160 BG (118 kW) gücüyle benzersiz ve zahmetsiz bir itiş kuvveti üretir. Torkun 70’lik miktarı 1500 dev/dk gibi düşük bir aralıktan itibaren elde edilir. Bu bileğinizin en küçük hareketiyle K 1600 B'nin hızlanmasını etkileyici bir şekilde hissedebilmenizi sağlar. Gideceğiniz yere ulaştığınızda geri manevra asistanı zahmetsiz bir şekilde manevra yapabilmenizi sağlar. Anahtarsız Sürüşü tercih ederek, motosikletinize genel paketi tamamlayan bir diğer öne çıkan teknik özelliği ekleyebilirsiniz.  

  + Devamını okuyun

  K 1600 B’NİN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  K 1600 B’nin Öne Çıkan Özellikleri

  Sıralı altı silindirli motor.
  BMW K 1600 B - Sıralı altı silindirli motor | BMW Motorrad Türkiye
  Krom ayrıntılar.
  BMW K 1600 B - Krom ayrıntılar | BMW Motorrad Türkiye
  Çantalara entegre edilmiş ön LED sinyal lambaları ve fren lambaları.
  BMW K 1600 B - LED sinyal ve fren lambaları | BMW Motorrad Türkiye
  Boru tipi gidonlar.
  BMW K 1600 B - Boru tipi gidonlar | BMW Motorrad Türkiye
  Geri manevra asistanı.
  BMW K 1600 B - Geri manevra asistanı | BMW Motorrad Türkiye
  Daha fazla konfor için alçak sele.
  BMW K 1600 B - Alçak sele | BMW Motorrad Türkiye
  Ayak dayama plakaları.
  BMW K 1600 B - Ayak dayama plakaları | BMW Motorrad Türkiye
  Kesilmiş ön cam.
  BMW K 1600 B - Kesilmiş ön cam | BMW Motorrad Türkiye

  Ucu bucağı olmayan bir sürüş keyfi.

  Ucu bucağı olmayan bir sürüş keyfi.

  Bagger'ın selesine oturan herkes bu motosikleti sürmek isteyecek. Bu özel motosiklet üst düzey konforu ve standart dinamik ESA optimum kullanım özellikleri ve sürüş dinamikleriyle sürüş süresinin sınırlarını kaldırır. Buna ek olarak "DYNAMIC" ayarı yumuşak bir amortisör konforu sunar. Bagger motosiklete özgü ayak dayaması, rahat bir duruş ve saf sürüş keyfi sunar. Ek olarak ön hoparlörler, Yokuşta Kalkış Kontrolü (HSC), pro vites asistanı veya ek saklama bölmeleri gibi opsiyonel aksesuarlarla motosikletinizin konforunu tamamen kişisel şekilde artırabilirsiniz. Rahat bir duruş ve kararlı bir tavırla yol arkadaşlarınızın hayranlık dolu bakışlarını üzerinizde hissedeceğiniz kesin. 

  + Devamını okuyun
  “Akıllı acil durum çağrısı”, bir kaza anında ve acil durumda BMW Motorrad’a ait ECALL sistemi sayesinde hızlı yanıt sağlar.

  Motosikletinizi kullanırken kendinizi daima iyi hissedersiniz. BMW Motorrad, gidona monte edilen ve acil durumda kurtarma zincirini bağımsız ve otomatik olarak tetikleyen, bu sayede de acil durum hizmetlerinden daha hızlı yardım alınmasını kolaylaştıran, fabrika teslim bir "akıllı acil durum çağrısı" sunan ilk üreticidir. "Akıllı acil durum çağrısı", hafif veya şiddetli bir kazanın ardından otomatik olarak aktif hale geçer. Ancak sürücü de örneğin bir kazaya şahit olması durumunda acil durum çağrısını manuel olarak tetikleyebilir. Sistemin otomatik veya manuel olarak etkinleştirilmesinin ardından, konuma ait GPS verileri ve motosikletin yolculuk yönü bir cep telefonu bağlantısıyla BMW çağrı merkezine gönderilir ve biz dizi kurtarma işlemi zincir halinde etkinleştirilir. Hızlı ve hassas bir yardım sunulur. Ayrıca, her yolculukta kendinizi güvende hissetmeniz sağlanır.

  Dinamik ESA, yoldaki engebeleri düzeltir.

  En iyi yol teması için.

  Standart Dinamik ESA sistemi, K 1600 GTL’in birinci sınıf sürüş konforunu bir kez daha önemli ölçüde artırdı. En iyi çekiş ve güvenlik özellikleri ile en üst düzeyde konfor sağlar: Dynamic ESA sürüş durumuna ve sürüş manevralarına göre kendini algılanan koşullara otomatik olarak uyarlayarak süspansiyonu kontrol eder. Böylelikle yana yatarken bile yol ve lastik arasındaki teması önemli ölçüde artırır. Böylece, özellikle uzun yolculuklarda, tutarlı bir sürüş tavrı ve konfor ve güvenlik açısından önemli bir kazanç sağlanır.

  Geri hareket asistanı, park yerine zahmetsiz şekilde girip çıkmanızı sağlar.

  Yalnızca geri manevra yapmanız yeterlidir. Dik patikalar ve popüler mekanlardaki dar park alanları veya otoparklar, konforlu tork kontrol desteği (TCA) ile artık sorun değil. Bu sayede keyifli bir biçimde manevra yapabilir ve motosikletinizi park edebilirsiniz. Motosikleti boşa alıp sol gidondaki düğmeyi kullanarak asistanı etkinleştirerek geri manevra asistanını devreye almanız yeterlidir. Ekranda R gösterildiğinde ve basılarak çalıştırıldığında park yerinden kolay bir şekilde çıkarak bir sonraki varış noktasına yüksek bir ivmeyle yol alırsınız.

  Daha fazla bireysellik

  Özel ekipman ve aksesuarlar

  Geniş bir yelpazede yer alan özel donanım ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarları ile K 1600 B kişisel tercihlerinize mükemmel bir biçimde uyarlanabilir.

  Daha fazlasını keşfedin

  Daha Fazla Tourer Modeli

  spinner