#HayataBağlan

Scooter ailesi

Modellerimiz şehri spontane, esnek ve yeni bir şekilde deneyimlemenizi sağlıyor. Bunu çevik motor sistemleri, açık bir şekilde belirlenmiş oranlar ve kullanışlı saklama seçenekleriyle yapıyor. Denenmiş ve test edilmiş BMW Motorrad teknolojisi konfor ve güvenlik sunuyor. BMW Motorrad Connected uygulamasıyla eşleştirilen BMW Motorrad Connectivity kesintisiz bağlantısıyla büyük şehirler içinde size rehberlik ediyor. 

+ Devamını okuyun

Şehir İçi Mobilite modellerimiz

CE 02

eMoped mi? Elektrikli scooter mı? O bir eParkourer! BMW Motorrad CE 02 Şehir Mobilite sahnesine yönelik yeni bir segment yaratıyor.

CE 04

Sessiz devrim: Enerji dolu, verimli, elektrikli ve modern tasarıma sahip. Akıllı bağlantı çözümleri sayesinde BMW CE 04 günlük yaşamınıza kesintisiz şekilde entegre oluyor, tasarımı ve diğer özellikleriyle yeni bir dönemin de müjdecisi niteliğinde.

Fırsatlarla dolu şehirler için

BMW Motorrad Concept CE 02 şehir yaşamına eğlence katmak için tasarlandı. Elektrikli motoru trafikte rahat bir şekilde ilerlemenizi sağlıyor. Devrim niteliğindeki tasarımı hemen hareket edip bir yerlere gitme arzusunu tetikliyor. Yoğun ilgiyle karşılanan bu konsept motosikletin 2023 yılında seri üretime girmesi planlanıyor. CE 02, benzersiz tasarımı ve manevra kabiliyeti yüksek sürüş tarzıyla hemen yeni bir araç kategorisi oluşturarak hızla ilerliyor. Biz onlara eParkourer diyoruz.

+ Devamını okuyun
Concept CE 02’ye git external-link-arrow-slim

BMW Motorrad ConnectedRide

BMW Motorrad ConnectedRide bağlantıda olduğunuz anlamına geliyor. BMW Motorrad Connected uygulaması sayesinde, akıllı telefonunuzun telefon, müzik ve navigasyon gibi özelliklerini kablosuz olarak TFT ekrana aktarabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Ve bu sadece başlangıç.

+ Devamını okuyun

Şehrinizi keşfedin

spinner