Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 12 NINET

Sokakları kendi sahnenize dönüştürün

Yeni R 12 nineT'nin dünyasına adım atın. Bu heyecan verici roadster ile öz güvenli şekilde kendi ortamınızı yaratın. Karakter: Dışa dönük. Tasarım: İddialı. Geliştirme sırasında arka arkaya neredeyse hiçbir vida önceki yerinde kalmadı. Devrim niteliğindeki şasi konseptiyle bu motosiklet kişiselleştirmeye fazlasıyla hazır. Daha ileriye gitmekten çekinmeyin- içinizden geleni yapın. Yeni R 12 nineT sizi yola kendi ifadenizi yansıtmaya davet ediyor. Kendi rotanı çiz, #RuhunuBesle.

Yol size ait

Stil ustası

Yeni R 12 nineT, nereye giderse gitsin anında ilgi odağı oluyor. Altın renkli ters çatal, çok sayıda alüminyum parça, iki yuvarlak gösterge gibi tüm detaylar unutulmaz bir duruş sunuyor.

  Metalik Siyah

  Ön jant kapağı, hava giriş deliği kapağı ve motosiklet selesi: Baştan sona hakim olan siyah renk, Yeni R 12 nineT'nin havalı görünümünü bir üst seviyeye taşıyor. Alüminyum görünümlü siyah yakıt deposu heyecan verici bir vurgu yaratıyor.

  Metalik San Remo Yeşili

  Metalik San Remo Yeşili gövde rengi Yeni R 12 nineT'nin nostaljik görünümünü vurguluyor ve motosiklete sofistike bir karakter kazandırıyor. Alüminyum tasarım öğeleri heyecan verici kontrastlar yaratıyor.

  Option 719 Alüminyum

  Sahneyi mükemmel şekilde kuruyor: Yakıt deposu ve yükselti, şeffaf kaplamalı zımparalanmış alüminyum malzemeden üretiliyor. Kırmızı şasi, hava giriş deliği kapağındaki kırmızı şeritlerle uyum sağlıyor. Option 719 işlenmiş alüminyum parçalar, muhteşem görünümü vurguluyor.

  Trendleri takip etmez. Trendleri belirler.

  Yeni R 12 nineT rol modellerinin izinden gitmez. Kendi başına bir stil ikonudur. Benzersiz roadster “silüeti” ile özgün görünümü sayesinde uzaktan anında fark ediliyor. Yakından baktığınızda yuvarlak göstergeler, krom kaplama manifold, alüminyum yakıt deposu ve etkileyici, iki renkli tubeless jantlar gibi ikonik detayları fark ediliyor. Motosikletinize atlayın ve yolu kendi sahnenize dönüştürün. Sürüşünüze çift egzoz çıkışlı egzoz sisteminden gelen benzersiz ses eşlik ediyor.

  + Devamını okuyun

  Kendi stiline sadık kalsa da asla yerinde durmaz: Bu motosiklet, başarılı bir evrimin nasıl olabileceğini gösteriyor.

   ”

  Edgar Heinrich

  BMW Motorrad Tasarım Müdürü

  Öne çıkan göz alıcı özellikler: Alüminyum yüzeyler
  BMW Motorrad R 12 nineT zımparalanmış alüminyum yüzeyleriyle heyecan verici bir görünüm sunuyor.
  Şık görünüm: Siyah spoke jantlar
  Opsiyonel siyah spoke jantlar, BMW Motorrad R 12 nineT'ye sofistike bir görünüm kazandırıyor.
  İkonik sürüş: Boxer motor
  BMW Motorrad R 12 nineT'nin ikonik Boxer motoru
  Tonu belirler: Arka susturucu
  BMW Motorrad R 12 nineT çift çıkışlı arka susturucu
  Comfort paket ile günlük rahat sürüş
  BMW Motorrad R 12 nineT modelinde Pro vites değiştirme asistanına sahip opsiyonel comfort paket
  Dijital Ekran ile modern donanım
  BMW Motorrad R 12 nineT'nin opsiyonel Dijital Ekranı
  Ters çatal bakışları üzerinde topluyor
  BMW Motorrad R nineT’nin ayarlanabilir ters çatalı
  Akıllı teknoloji: ConnectedRide Control
  BMW Motorrad R 12 nineT ConnectedRide Control ve akıllı telefon tutucu

  İçinizden geleni yapın

  İçinizden geleni yapın

  standart özellikleri arasında Maksimum tasarım özgürlüğü mevcut. Klasik boru biçimli şasi, düz süspansiyon bağlantısı ve tamamen yenilenmiş motor çevresi ile kişiselleştirmeye uygun şekilde tasarlanan omurga, kendi fikirleriniz için bir tuval sağlıyor. Modüler konsept sizin gibi bireyselliğine düşkün sürücüler için tasarlandı. Fikirlerinizi yola yansıtın.

  + Devamını okuyun

  Rakamlarla benzersiz bir sürüş deneyimi

  109
  bg (80 kW)
  220
  kg yüksüz ağırlık, tam dolu yakıt deposuyla/yola çıkmaya hazır
  16
  litre yakıt deposu kapasitesi
  795
  mm standart sele yüksekliği
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

  Sonsuza dek Boxer!

  Pek çok detay güncellense de Boxer motor aynı kaldı - ve her zamanki gibi vaat ettiklerini sunmaya devam ediyor: Daha ilk andan itibaren tüyleri diken diken eden bir deneyim. Benzersiz gücü onlarca yıldır hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Üç sürüş moduyla duruma ve ruh halinize göre duygularınızı seçebilirsiniz. RAIN, kısıtlı gaz kelebeği tepkisi ve hızlı çekiş kontrolü sağlıyor. ROAD, günlük sürüş ve kırsal yollarda rahat bir sürüş için optimize edildi. DYNAMIC modu ile Boxer motorun tüm potansiyelini kullanarak sürüş keyfini maksimuma çıkarabilirsiniz. Dinamik motor freni kontrolü her durumda maksimum sürüş dengesi sağlıyor.

  + Devamını okuyun

  Tüm başlangıçlar kolay – Yeni R 12 nineT A2 modeli

  Yeni R 12 nineT, 48 bg (35 kW) gücünde A2 uyumlu tipte de sunuluyor. Böylece A2 ehliyetinizle de bu motosiklete sahip olabilirsiniz. Artık sürüş yolculuğunuzun başlangıcından itibaren Yeni R 12 nineT'nin sezgisel kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Yolda fırtınalar estirmeye hazır mısın?

  Deneyimlerinize yer açıyor

  Deneyimlerinize yer açıyor

  Hareket halindeyken hem rahat hem de dinamik. Bu, karakteristik roadster ergonomisinin yanı sıra ABS Pro ve DTC gibi donanımlar sayesinde sağlanıyor. Klasik yakıt deposu şekli ve kompakt oranlar çevik bir sürüş pozisyonu sağlarken, güncellenen gidon ve ayak dayama pozisyonu dinamik sürüş ergonomisine katkıda bulunuyor. Bölmeli selede bir yolcuyla sürüşün keyfini çıkarın. Ayrıca opsiyonel tekli seleyle tek başınıza konforlu şekilde yolculuk edebilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  Ödün vermeyen konfor

  Ödün vermeyen konfor

  Standartlarınız yüksek mi? Bu roadster tüm standartlarınızı karşılar. Anahtarsız Sürüş sayesinde doğrudan motosikletinize atlayıp sürüşe başlayabilirsiniz. Opsiyonel ConnectedRide Control ile akıllı telefonunuzu cep telefonu tutucuya takabilir, motosikletinizle eşleştirebilir ve istediğiniz rotayı kolayca bulabilirsiniz. Opsiyonel comfort paket ise Pro vites değiştirme asistanı ve elcik ısıtma gibi özelliklerle sürüşü daha da keyifli hale getiriyor.

  + Devamını okuyun

  Daha fazla #RuhunuBesle

  spinner