BMW R 12 NINET

Efsaneler sonsuza kadar yaşar

R nineT’ye bindiğiniz an bir şeylerin farklı olduğunu hissedersiniz. Şimdi yolun tozunu attırmaya her zamankinden fazla hazır olun. Biraz kişiselleştirmeye hayır demezsiniz. Boxer motor her zamanki sesiyle ilk andan itibaren sizi heyecanlandırıyor. Motosikletin retro karakteri yandan bakıldığında daha da iyi anlaşılıyor. İkonik tasarımıyla gereken her şeye sahip olan retro roadster modelimizi gururla sunarız: R 12 nineT.

İlginizi çektiyse, R 12 nineT ile ilgili tüm bilgileri 2023 sonbaharında öğrenebilirsiniz. 

Daha fazla retro, daha fazla kişiselleştirme, daha fazla siz.

İkonik Boxer motor bu makineye çok daha uyumlu şekilde entegre edildi. Çok iyi bilinen çift egzozdan yükselen o zengin Boxer sesi hemen ayırt ediliyor. Yuvarlak kadranlar ve klasik bir far modelin retro görünümünü tamamlıyor. R 12 nineT saf #SoulFuel felsefesini temsil ediyor. Modüler tasarım: Kişiselleştirmek için mükemmel. Yeni Option 719 donanımıyla vizyonunuzu gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Bu e-posta tarih yazıyor

Bu e-posta tarih yazıyor

R 12 nineT hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? R 12 nineT'nin yetkili satıcınıza ne zaman geleceğini öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman bu retro roadster motosikletin e-posta gelen kutusuna gönderim yapmasına izin verin: Haberlere abone olun ve güncel kalın. Bu hikaye yeni başladı. Daha fazlası için hazır olun!

+ Devamını okuyun

Kendi özünü korur ama asla yerinde durmaz. Bu motosiklet başarılı bir evrimi temsil ediyor.

 ”

Daha fazla heritage

spinner