* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW K 1600 GTL

Lüks ve birinci sınıf yolculuk

Sürmeye devam edin. Hiç durmadan, bu lüks, yüksek performanslı touring motosikletiyle ufka doğru şık bir biçimde süzülerek ilerleyin. Efsanevi altı silindirli sıralı motora sahip yeni BMW K 1600 GTL yüksek kalitenin ve gerçek konforun zirvesidir. Üstelik, artık standart donanım olarak en son nesil Dynamic ESA ve ABS Pro özelliklerini de içeriyor. Yeniden tasarlanan paneller, motosikletin şık görünümünü destekliyor. Her türlü hava koşulunda ve tüm mesafelerde sakin ve yola hakim bir sürüşü deneyimleyin. Tüm yolculuklarınızda tek başınıza veya yolcunuzla birlikte, zahmetsiz bir sürüşün keyfini çıkarın. Şık, güçlü ve lüks K 1600 GTL ile yolculuk etmek, iki tekerlek üzerinde birinci sınıf bir deneyim sunar.

K 1600 GTL’in tasarımı

Stilinizi seçin.

Toplamda 4 farklı renk seçeneğiyle K 1600 GTL daha da özgün bir tasarıma sahip olabilir.

  Elegance Stili

  Metalik Pollux rengiyle Elegance Stili K 1600 GTL’in aynı zamanda uyumlu krom parçalarla da vurgulanan şık çizgilerini öne çıkartır.

  Metalik siyah

  Yeni Metalik Siyah renk güçlü, ödün vermeyen bir görünüm oluşturur ve K 1600 GTL’in etkileyici çizgilerini öne çıkarır.

  Opt. 719 Blue planet metallic/Ivory

  Etkileyici ve şık: Baştan sona mükemmel bir görünüm için.

  Opt. 719 Stardust metallic

  Option 719 Metalik Stardust lüks bir touring motosikletten ne bekleyebileceğinizi uzaktan bile gösterir.

  Broşürü indirin.

  BMW K 1600 GTL Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.43 MB   |   Türkçe

  Etkileyici tasarım.

  K 1600 GTL'in tasarımı birinci sınıf bir iyileştirmeden geçti. Yeni tasarlanan yan paneller, radyatör ızgaraları, depo kaplaması ve saklama bölmesi motosikletin çok daha şık görünmesini sağlıyor. Ayak dayamaları gibi zenginleştiren detaylar ise aracın ayrıcalıklı görünümüne son dokunuşları sunuyor. Duolever ön tekerlek süspansiyonu, dikkat çeken sıralı altı silindirli motoru, yenilikçi Xenon farı ve şasisi gibi farklı öğeleri ise öncü bir stil oluşturmaya devam ediyor. Ayna ve ön cam dahil olmak üzere yeniden tasarlanan ön kısmıyla birlikte olağanüstü seviyede şık ve dinamik bir model görünümü elde ediliyor.
  Lüks, kapsamlı paket, birinci sınıf bir tasarım sunarken önünüzde uzayıp giden yolda etkileyici bir sürüş gerçekleştirmenize olanak sağlar.
  + Devamını okuyun

  Sıralı altı silindirli motor

  1.649
  cc kapasite
  750
  mm sele yüksekliği
  175
  Nm maks. tork, 5.250 dev/dk’da
  117
  litre saklama alanı
  Yağ/su soğutmalı, dört zamanlı sıralı altı silindirli motor

  Üstün 6 silindirli motor.

  Üstün 6 silindirli motor.

  Birinci sınıf bir motor olan sıralı altı silindirli efsanevi motor, benzeri olmayan akıcı bir sürüş sağlar ve lüks tur motosikletleri sektöründe üst düzeyde, olağanüstü bir sürüş performansı sunar. 160 bg güç (118 kW) ve 5250 dev/dk’da maksimum 175 Nm tork, ileri doğru etkileyici, dinamik bir itiş kuvveti sağlar. Torkun %70’lik kısmı, 1500 dev/dk’da elde edilir.

  + Devamını okuyun

  K 1600 GTL’in sesini deneyimleyin

  K 1600 GTL’in öne çıkan özellikleri

  Adaptif Far özelliğiyle çarpıcı farlar.
  BMW K 1600 GTL - Adaptif farlar | BMW Motorrad Türkiye
  Öncü: Sıralı altı silindirli motor
  BMW K 1600 GTL - Sıralı altı silindirli motor | BMW Motorrad Türkiye
  Sadeleştirilmiş yakıt deposu kaplaması.
  BMW K 1600 GTL - Yakıt deposu kaplaması | BMW Motorrad Türkiye
  Standart olarak sunulan ikinci saklama bölmesi.
  BMW K 1600 GTL - İkinci saklama bölmesi | BMW Motorrad Türkiye
  Verimli yönlendirici.
  BMW K 1600 GTL - Verimli yönlendirici | BMW Motorrad Türkiye
  Elektrikli olarak ayarlanabilir ön cam
  BMW K 1600 GTL - Elektrikli ön cam | BMW Motorrad Türkiye
  Anahtarsız Sürüş.
  BMW K 1600 GTL - Anahtarsız sürücü | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek kalitede krom parçalar.
  BMW K 1600 GTL - Yüksek kalite krom parçalar | BMW Motorrad Türkiye

  Yeni bir boyut.

  Yeni bir boyut.

  Standart donanım olan Dynamic ESA, sürüş deneyiminize yeni bir boyut katar. Saniyenin binde biri gibi bir sürede, son derece hassas sezici kutusu sürüş durumunu algılar ve süspansiyon biriminde yer alan amortisörü ayarlar. Bu durum, her türlü sürüş koşulunda ideal amortisör ayarını garantiler. Bir eğimde bile daha önce hayal bile edilemeyen bir düzeyde amortisör konforu sağlanır ve son derece dengeli bir sürüş elde edilir.

  + Devamını okuyun

  Oturun ve rahatlayın.

  Oturun ve rahatlayın.

  K 1600 GTL aynı zamanda görülmemiş bir konfor sunar. Etkileyici özellikleri arasında son derece geniş bir alan ve olağanüstü erişilebilirlik yer alır. Dikkatle düşünülmüş ve kolay erişilebilen saklama alanı çözümleri, sürücünün konforuna odaklanarak, K 1600 GTL’yi touring açısından ödün vermeyen bir seçenek haline getirir. Merkezi kilitleme, ısıtmalı sele, elektrikli ayarlanabilir ön cam ve kademeli sele yükseklikleri sayesinde, uzun yolculuklarda bir yol arkadaşıyla motosiklet kullanmak gerçek bir keyiftir.

  Çeşitli sürüş modları ve dinamik çekiş kontrolü daha fazla konfor sağlar. Ayrıca sürücünün ellerini gidondan, gözlerini de yoldan ayırmadan araç üstü menü içinde rahatça dolaşabilmesini sağlayan, temel bir işletim konsepti olan Çoklu Denetleyici de eklenmiştir. K 1600 GTL motosikletinizle yeni ufuklara doğru yol aldığınız rahat yolculuğunuzda sizi hiçbir şey durduramaz. Sınırsız özelliklere sahip motosiklet, lüks donanım.

  + Devamını okuyun
  Dinamik ESA, yoldaki engebeleri düzeltir.

  En iyi yol teması için. Standart Dinamik ESA sistemi, K 1600 GTL’nin birinci sınıf sürüş konforunu bir kez daha önemli ölçüde artırdı. En iyi çekiş ve güvenlik özellikleri ile en üst düzeyde konfor sağlar: Dynamic ESA sürüş durumuna ve sürüş manevralarına göre kendini algılanan koşullara otomatik olarak uyarlayarak süspansiyonu kontrol eder. Böylelikle yana yatarken bile yol ve lastik arasındaki teması önemli ölçüde artırır. Böylece, özellikle uzun yolculuklarda, konfor ve güvenlik açısından tutarlı bir sürüş tavrı ve önemli bir kazanç sağlanır. Standart "Road" ayarı, tüm bozuk yollardan konforlu bir şekilde geçmenizi sağlar. "Dynamic" ayarı ile sportif, dinamik bir sürüş için genel olarak daha sert bir amortisör hareketi seçilir.


  Geri hareket asistanı, park yerine zahmetsiz şekilde girip çıkmanızı sağlar.

  Yalnızca geri manevra yapmanız yeterlidir. Dik patikalar ve popüler mekanlardaki dar park alanları veya otoparklar, konforlu tork kontrol desteği (TCA) ile artık sorun değil. Bu sayede keyifli bir biçimde manevra yapabilir ve motosikletinizi park edebilirsiniz. Motosikleti boşa alıp sol gidondaki düğmeyi kullanarak asistanı etkinleştirerek geri manevra asistanını devreye almanız yeterlidir. Ekranda R gösterildiğinde ve basılarak çalıştırıldığında park yerinden kolay bir şekilde çıkarak bir sonraki varış noktasına yüksek bir ivmeyle yol alırsınız.

  Xenon farlar ile her şey gerçek ışığı altında görünür.


  Daha fazla ışık. Daha fazla güvenlik. Standart xenon farlar iki kat daha parlaktır ve geleneksel halojen farlara göre %30 daha az enerji tüketir. Özellikle geceleri ve görüşün zayıf olduğu durumlarda yol yüzeyini sürekli olarak aydınlatır. Aynı zamanda daha kolay fark edilmenizi sağlar. Reflektör üzerindeki silindirik ampul koruyucusu, ışığın yoldaki diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmasını engeller.
  Işık tekerlekleri izler. Adaptif Farlar. Özel aksesuar olarak temin edilebilen Adaptif Farlar, virajlarda yolu ideal şekilde aydınlatır. Ana farda yer alan bir servo motor, viraj dönüşünde motosikletin yatış açısını dengeleyerek ışığı ideal açıyla yola yönlendirir. Bu durum sürücü için, özellikle geceleri viraj dönerken aktif sürüş güvenliği açısından büyük yarar sağlar.

  Çantalar saklama bölmeleri ile eşyalarınız için daha fazla alan.

  Motosikletinizi daha rahat ve keyifli biçimde kullanın.
  K 1600 GTL’de bulunan çanta ve saklama bölmeleri ile yolculuklarınızda veya günlük seyahatlerinizde, günlük eşyalarınız ve donanımınızdan, giysilerinize ve hatta tatilde aldığınız hediyelik eşyalara kadar beraberinizde götürmek istediğiniz her şey için yeterli alan mevcuttur.

  Opsiyonel üst çanta, konforlu iç bölümü ve standart olarak sunulan iç aydınlatmasıyla etkileyicidir. Yolcunuz, küçük fakat konforlu sırt dayamasını kesinlikle çok sevecektir. Motosikletin standart renkleri, K 1600 GTL’in şık görünümüne mükemmel bir biçimde ayak uydurur. Üst çanta kapağındaki opsiyonel saklama bölmesi, tüm yolculuk belgeleriniz, doküman ve evraklarınız için yer sunar.

  Astar kısmı daha fazla yer sunarak, touring çantanızın daha düzenli olmasını sağlar. Bu çanta, taşıma sapı ve çıkarılabilir omuz askısıyla şehir içinde dolaşırken ideal bir yol arkadaşıdır.

  Anahtarsız sürüş ve merkezi kilitleme.

  Daha fazla konfora yönelik olağanüstü özellikler.
  Anahtarsız sürüş ve merkezi kilitleme yaşamınızı kolaylaştırır ve aracınızın vazgeçilmez bir özelliğidir.

  Mekanik anahtar gereksiz hale geldiğinden, artık anahtarsız sürüş sayesinde elleriniz serbesttir. Bundan böyle yolculuğa çıkmadan önce anahtarlarınızı aramanız gerekmeyecek; anahtarınızın ceketinizin cebinde bulunması motosikletinizin kilidini açmak ve çalıştırmak için yeterlidir.

  Merkezi kilitleme, saklama bölmelerindeki eşyaların ve ek çantaların hırsızlara karşı korunmasını sağlar. Gidon üzerindeki bir düğmeye basarak motosikletinizi kilitleyebilirsiniz. Böylece, motosikletinizden indikten sonra gitmeniz gereken yere daha hızlı bir biçimde gidebilirsiniz.
  Pro vites asistanı sayesinde debriyajsız vites değiştirme.

  Yarışlardaki gibi vites değiştirebilmenizi sağlar.
  Lüks bir özellik olmasının yanı sıra kolay kullanım sağlayan Pro vites asistanı, yarışlar için geliştirildi. Touring sektörü için uyarlanan bu özellik herhangi bir yük altında veya herhangi bir devir aralığında debriyajı kullanmadan vites değiştirmenizi sağlar. Hızlanma sırasında gaz kelebeği açık kalır ve seri, rahat bir vites geçişi sağlar. Kapalı gaz kelebeğiyle vites küçültürken, sistem otomatik olarak çift debriyaj uygular ve kusursuz biçimde vitesi düşürür.

  Bu durum, debriyaj kullanımını azaltır ve uzun yolculuklarda konforu artırır. Ek olarak debriyaj kullanarak vites değiştirmeye kıyasla vites değiştirme süresi azalır ve böylece daha fazla dinamizm ve konfor sağlanır.
  “Akıllı acil durum çağrısı”, bir kaza anında ve acil durumda BMW Motorrad’a ait ECALL sistemi sayesinde hızlı yanıt sağlar.

  Motosikletinizi kullanırken kendinizi daima iyi hissedersiniz. BMW Motorrad, gidona monte edilen ve acil durumda kurtarma zincirini bağımsız ve otomatik olarak tetikleyen, bu sayede de acil durum hizmetlerinden daha hızlı yardım alınmasını kolaylaştıran, fabrika teslim bir "akıllı acil durum çağrısı" sunan ilk üreticidir. "Akıllı acil durum çağrısı", hafif veya şiddetli bir kazanın ardından otomatik olarak aktif hale geçer. Ancak sürücü de örneğin bir kazaya şahit olması durumunda acil durum çağrısını manuel olarak tetikleyebilir. Sistemin otomatik veya manuel olarak etkinleştirilmesinin ardından, konuma ait GPS verileri ve motosikletin yolculuk yönü bir cep telefonu bağlantısıyla BMW çağrı merkezine gönderilir ve biz dizi kurtarma işlemi zincir halinde etkinleştirilir. Hızlı ve hassas bir yardım sunulur. Ayrıca, her yolculukta kendinizi güvende hissetmeniz sağlanır.

  Daha fazla bireysellik

  Opsiyonel donanım ve aksesuarlar.

  Detaylı Spezial renkler, Option 719 tarafından sunulan opsiyonel donanım ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla K 1600 GTL’inizi kendi bireysel tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi alın

  K 1600 GTL Aksesuarları

  spinner