Büyük zorluklar ve yeni dostluklar

2022 Uluslararası GS Trophy

Sert kayalar, kum, çamur ve zorlu test mücadeleleri arasında geçen bu olağanüstü yolculukta sürücüler tüm becerilerini ortaya koydu. 4 Eylül 2022'de en zorlu off-road macerası Uluslararası GS Trophy'nin sekizincisi Arnavutluğun hayallere ev sahipliği yapan el değmemiş topraklarında başladı. Yedi günlük mücadele, uluslararası katılımcılara cesaret, beceri ve azim isteyen ve hayatta yalnızca bir kez ele geçirilebilecek bir fırsat sundu. 57 katılımcının karşı karşıya kaldığı denemeler büyük bir beceri, ama her şeyden öte gerçek bir takım ruhunu gerektiriyordu - #SpiritOfGS.

Öne çıkan özellikler

Yedi günlük mücadele için iki yıllık hazırlık

Günde yaklaşık 10 saat motosiklet üzerinde kalmak ve 1000 kilometrenin üzerinde mesafe kat etmek için iyi hazırlanmış olmak gerekir. Daha kesin bir ifadeyle iki yıl hazırlanmanız gerekir. Bu sebeple son Uluslararası GS Trophy sona erdikten hemen sonra bu yılın etkinliği için hazırlanmaya başlama zamanı gelmişti. Aday gösterilen tüm takımlar birçok eğitim oturumunun ve eleme turlarının ardından seçildi. Katılımcılar tüm becerilerini ortaya koymuş olsalar bile ana hedef kazanmak değildi. Önemli olan yeni dostluklar, deneyimleri ve takım ruhunu paylaşmaktı. Yine de sonunda becerileri sayesinde zafere ulaşan iki takım oldu; Güney Afrika Takımı hem erkekler hem de kadınlar kategorisinde birinci oldu.

+ Devamını okuyun

İmkansız olana cesaret edin

İmkansız olana cesaret edin

Sürücüler her gün kaya tırmanışları ve sonu gelmeyen çamurla dolu çukurlar gibi yeni zorluklarla karşı karşıya geldi. Kanyonlar, yüksek dağ patikaları, kumla dolu eğimli arazi ve normalde keçi otlatırken kullanılan dar patikalar içerisinde yollarını buldular. Zorlu eleme bölümlerinde planlanmış ya da keçi ve koyun sürüleri içinden geçmek gibi planlanmamış mücadeleler konusunda uzman oldular.

+ Devamını okuyun

İnanılmaz ölçüde dost canlısı insanların yaşadığı bu güzel ülke 2022 Uluslararası GS Trophy'yi hepimiz için olağanüstü bir deneyim haline getirdi.

 ”

Ralf Rodepeter

BMW Motorrad Marka ve Ürün Müdürü

Trophy'den sonrası Trophy öncesidir

İnanılmaz bir macera sona erdi. İster sürücü, ister organizatör veya sponsor olsun, tüm katılımcıları ve aynı şekilde dost canlısı Arnavutluk halkını konuk etmekten son derece memnunuz. Her zaman olduğu gibi 2022 Uluslararası GS Trophy bir takım etkinliğiydi. Gururla geriye doğru bakarken aynı zamanda bir gözümüz de hazırlıkların başladığı 2024 Uluslararası GS Trophy'de. Ulusal elemeler her ülkeden en yetenekli sürücülerin katılımıyla 2023'te gerçekleştirilecek. Siz de onlardan biri misiniz?

+ Devamını okuyun

Kendi maceranıza başlayın

Uluslararası GS Trophy'nin ayak izlerini takip etmek ister misiniz? Fuel for Life size özel ve unutulmaz BMW Motorrad deneyimi sunuyor.

Yaşam için Enerji external-link-arrow-slim

Bir sonraki macera için ihtiyaç duyduğunuz her şey

spinner