Veri koruması.

Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi gibi kişisel verilerinizi paylaşmanız tamamen kendi seçiminize bağlıdır. Bu bilgiler ticari elektronik ileti gönderimine onay vermeniz halinde, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve / veya BMW AG, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince size yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; sizin seçtiğiniz / seçeceğiniz iletişim kanalları (E-posta, Telefon, SMS/MMS) vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılır ve işbu bilgiler Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından işlenip muhafaza edilir.
Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Üyelik tercihlerinizi değiştirmek veya üyeliğinizi iptal etmek için lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi vermek amacı ile gönderdiğimiz SMS’leri almak istemediğinizi “BMWMOTOIPTAL” yazıp 3172’ye göndererek iletebilirsiniz. Dilerseniz bu taleplerinizi 0800 211 00 08'i sabit hatlardan ücretsiz olarak arayarak veya 0850 252 40 40 no’lu İletişim Merkezi’mizle irtibata geçerek iletebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Haklarınız.

Kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurtiçinde veya yurtdışında verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenmeyi, eksik veya yanlış olması hâlinde verilerin düzeltilmesini, ilgili mevzuatta öngörülen koşullar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme hakkınız bulunmaktadır.

+ Devamını okuyun

Telif hakları.

© Telif Hakkı BMW AG, Münih, Almanya. Tüm hakları saklıdır. Metinler, resimler, grafikler, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve bunların BMW Group internet sitelerindeki düzenlemesi telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet korumasına tabidir.
Bu nesneler ticari kullanım ve dağıtım için kopyalanamaz ya da değiştirilip diğer sitelerde yeniden yayınlanamaz. Bazı BMW internet siteleri, telif hakları üçüncü şahıslara ait resimler içerebilir. “Hükümler ve koşullar:”

+ Devamını okuyun

Lisanslar.

BMW Group, yenilikçi ve bilgilendirici bir internet sitesi elde etmeyi amaçlamıştır. Ancak, BMW Group’un patentleri, ticari markaları ve telif hakları da dahil fikri mülkiyetini korumak zorunda olduğu konusunda anlayışınızı bekliyoruz. Benzer şekilde, BMW Group şirketlerinin fikri mülkiyetini ve üçüncü şahısların fikri mülkiyetini kullanmaya yönelik hiçbir lisansın verilmediği konusuna da anlayış göstermenizi rica ederiz.

+ Devamını okuyun

Ticari markalar.

Aksi belirtilmedikçe, markalar, model adları, logolar ve amblemler dahil olmak üzere bu internet sitesindeki tüm ticari markalar BMW AG’nin ticari marka haklarına tabidir.

+ Devamını okuyun

Garantiler, sorumluluk.

Bu internet sitesindeki bilgiler, zımni tüm ticari garantiler, belirli amaçlara uygunluk veya üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi dahil (ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın) “olduğu gibi” ve açık ya da zımni hiçbir türde garanti olmadan sağlanmaktadır. BMW AG, üçüncü şahıslar tarafından bu internet sitesine gönderilen içeriğin kaynağı değildir ve içeriği denetlemeye çalışmasına rağmen üçüncü şahıslar tarafından yayınlanan ilanlar ve tartışmalara veya bunların doğruluğuna ya da bu tür ilanlarda ve tartışmalarda yer alan fikirlere yönelik hiçbir sorumluluk kabul etmez. BMW AG, bu materyalle ilgili olarak herhangi bir özel, dolaylı ya da dolaysız zarardan dolayı, hiçbir koşulda, hiç kimseye karşı sorumlu tutulamaz. BMW AG, üçüncü şahıslar tarafından yürütülen internet sitelerinin içeriklerinden sorumlu değildir ve dolayısıyla bu internet sitesinden diğer internet sitelerine yönlendiren bağlantılar konusunda yükümlülükten muaftır.

+ Devamını okuyun

İnternet sitesinde içerik yayınlama

Kullanıcı hesabınıza her türde dosya yerleştirebilirsiniz.
İnternet sitesinde herhangi bir yasayı, üçüncü şahıs haklarını ihlal eden veya uygunsuz ya da saldırgan içeriğe sahip materyal yayınlayamazsınız.
Ticari marka haklarını, fikri mülkiyet haklarını, üçüncü şahısların kişisel haklarını ihlal eden ya da gizliliğe tabi olan içerik yayınlamak açıkça yasaktır. Ayrıca, kötülük, taciz, tehdit, iftira unsurları içeren ya da herhangi bir şekilde zararlı nitelikte içerik yayınlamak da yasaktır. Herhangi bir yazılımın, donanımın veya telekomünikasyon ekipmanının işleyişini sınırlayabilecek ya da internet sitesinin doğru şekilde işleyişini herhangi bir biçimde kısıtlayabilecek veya engelleyebilecek içerik de yasaktır.
BMW AG, bu gibi her türlü içeriği kaldırma hakkını saklı tutar. BMW AG, aynı zamanda, bu hüküm ve koşulları ihlal eden içeriğin yayınlanması halinde kullanıcı hesabını engelleme hakkını da saklı tutar.

+ Devamını okuyun

Tanımlama bilgileri

Tanımlama bilgisi, bir internet sitesi tarafından sabit diskinize kopyalanan küçük metin dosyalarıdır. Tanımlama bilgileri bilgisayarınıza hiçbir zarar vermez ve hiçbir virüs içermez. İnternet sitelerimizden gelen tanımlama bilgileri hakkınızdaki hiçbir kişisel veri toplamaz. Tanımlama bilgisi kullanımını tarayıcınızdaki ayarlar yoluyla istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Sosyal Eklentiler

Bu internet sitesindeki özelliklerden biri de Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ABD (“Facebook”) tarafından işletilen sosyal ağ niteliğindeki facebook.com sitesinden gelen sosyal eklenti (örn., “beğen” düğmesi) adlı öğelerin kullanımıdır. Örneğin “beğen” düğmesine basarak bu eklentilerle etkileşim halinde olunması durumunda söz konusu bilgiler Facebook hesabınıza otomatik olarak gönderilir ve ağ arkadaşlarınız henüz ziyaret ettiğiniz içeriği beğendiğiniz konusunda bilgilendirilir. Bu ölçüde internet sitemiz Facebook ile sürekli bir veri alışverişine olanak sağlar.
Lütfen bu tür bir bilgi alışverişinin, sosyal eklentiyi etkinleştirip etkinleştirmediğinize veya zaten Facebook’ta oturum açıp açmadığınıza bakılmaksızın internet oluşumumuzu ziyaret etmeniz üzerine gerçekleşeceğini unutmayın.
Facebook’un bu etkinliğe dayalı özel bir profil oluşturmasını istemiyorsanız, Facebook oturumunuzu kapatın. Yalnızca Facebook sayfasının kapatılması yeterli olmayacaktır.
Gizliliğinizi korumak üzere haklarınız ve isteğe bağlı ayarlarınızla birlikte, verilerin Facebook tarafından ne şekilde daha fazla işleme alındığının ve kullanıldığının yanı sıra veri edinmenin amacı ve kapsamına yönelik bilgiler için lütfen Facebook veri koruma açıklamasına bakın.

+ Devamını okuyun

Facebook Connect

Kullanılabilir olduğunda, bu internet sitesi tarafından sunulan bir “Facebook Connect Düğmesi”, size kullanıcı verilerinizi kullanarak sitemizde oturum açma olanağı sağlar. Buna ek olarak Facebook Connect, internet sitemizdeki etkinliklerinizde yer alan bilgileri otomatik olarak doğrudan Facebook profilinize uygulayabilir. Bu ölçüde düğmenin etkinleştirilmesi, hem Facebook kullanıcı verilerinize erişilmesine hem de Facebook profilinizde yayınlanan bilgi ve etkinliklerin edinilmesine yönelik açık bir izindir. Verilerinizin ayrıca kullanılması için açık izin (örn., e-posta adresiniz yoluyla sizinle iletişime geçilmesi için) olmalıdır. Lütfen Facebook’un, Facebook Connect uygulaması yoluyla buradaki etkinliklerinizle ilgili bilgiler de dahil olmak üzere bu internet sitesine ilişkin bilgiler aldığını unutmayın. Bağlantı kurma yöntemlerini özelleştirmek için Facebook’un, bazı durumlarda, sınırlı bilgileri, uygulama ya da internet sitesi resmi olarak yetki vermeden önce alması mümkündür. Gizliliğinizi korumak üzere haklarınız ve isteğe bağlı ayarlarınızla birlikte, verilerin Facebook tarafından ne şekilde daha fazla işleme alındığının ve kullanıldığının yanı sıra veri edinmenin amacı ve kapsamına yönelik bilgiler için lütfen Facebook veri koruma açıklamasına bakın.

+ Devamını okuyun

AOL /Google /Yahoo /OpenID /Flickr /Blogger /WordPress /VeriSign /Twitter /Windows Live ID /Myspace

Facebook Connect ile ilgili bilgiler AOL, Google, Yahoo, OpenID, Flickr, Blogger, WordPress, VeriSign, Twitter, Windows Live ID, Myspace uygulamaları için de aynı şekilde geçerlidir.
Gizliliğinizi korumak üzere haklarınız ve isteğe bağlı ayarlarınızla birlikte, verilerin ne şekilde daha fazla işleme alındığının ve kullanıldığının yanı sıra veri edinmenin amacı ve kapsamına yönelik bilgiler için lütfen yukarıdaki sağlayıcılar tarafından sunulan veri koruma açıklamasına bakın.

+ Devamını okuyun

Etkinliklerde fotoğraf ve görüntü hakları

BMW Motorrad tarafından düzenlenen tüm etkinlik ve festivallerde fotoğrafçılar ve çekim ekiplerinin bulunabileceğini hatırlatmak isteriz. Etkinlik alanlarına giriş yaptığınızda BMW Motorrad’a, etkinlik düzenleyicilerine ve basın materyallerinin hazırlanması sürecine dahil olan diğer tüm üçüncü taraflara, fotoğraf çekilmesi/kasete alınması/filme alınması/ses kaydı yapılması ve görüntülerin etkinlikle bağlantılı olan tüm amaçlar için kompozit ve modifiye dahil olmak üzere her türlü formda ve basın organında (özellikle ses kaydı, fotoğraf ve örneğin internet üzerinden dijital formatlı fotoğraf şeklinde) kullanılması için açıkça ve geri dönüşü olmayan bir şekilde onay vermiş olursunuz.

+ Devamını okuyun

Rider Academy Hakkında

Borusan Otomotiv ve/veya Rider Academy, herhangi bir şekilde seyahat acentası veya aracısı olmadığı gibi hiçbir şekilde tur ve/veya paket tur satışı ve/veya satışına aracılık işlem ve hizmeti de vermemektedir. Sitede bilgisi verilen tüm tur ve paket turlar, bağımsız olarak hareket eden ve sitesinde unvanını belirtmekte olan bir seyahat acentası tarafından sağlanmakta, organize edilmekte ve tur bedelleri de adı geçen şirket tarafından tahsil edilmektedir.

+ Devamını okuyun
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.

Adres:  Firuzköy Bulvarı No: 21 34320 Avcılar/İstanbul
Telefon: 0850 2521010
BMW İletişim Merkezi'mizi hafta içi 08.00 - 20.00, hafta sonu ise 09.00 - 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz

Mesajınızı iletmek için iletişim formunu da doldurabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
İletişim Formu external-link-arrow-slim
spinner