M Performance Parçaları

M Performance Parçaları

Daha fazlasını yapabileceğinizi biliyorsunuz. Biz de öyle!

Tasarım, ergonomi, malzeme, işçilik kalitesi açısından tüm özellikler gramlar ve milimetreler üzerindeki etkisiyle yolda veya pistlerde daha fazla güç sağlar. İşte burada denkleme bir de M paketleri ve M Performance Parçaları girer. Bunları da eklediğinizde en ideal kontrol ve güvenlik ile birlikte maksimum performans için motosikletinizi tam olarak kendi ihtiyacınıza göre uyarlayabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Navigasyon ve İletişim

Navigasyon ve İletişim

Hiçbir virajı atlamayın.

Navigasyon ve iletişim motosiklet sürücüleri için vazgeçilmezlerdir. Bluetooth tabanlı kablosuz iletişim fonksiyonu BMW Motorrad iletişim sistemleri arkanızdaki yolcuyla iletişim halinde kalmanızı ve konuşabilmenizi sağlar. Bu sayede gideceğiniz yere tek başınıza ya da yol arkadaşınızla birlikte güvenilir şekilde, keyifli ve en güzel manzaralı rota üzerinden ulaşabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Soft bagaj çözümleri

Soft bagaj çözümleri

İhtiyacınız olan her şeyi yerleştirin.

Pratik, esnek ve modern soft çantalar motosiklet üzerinde ya da motosikletten uzaktayken ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Yüksek kalitede malzeme sayesinde, çantalar ve sırt çantaları en zorlu koşullara bile dayanabilir. Sade tasarım bu ürünleri çok yönlü kılarken, motosiklet sürmediğiniz zamanlarda bile kullanılmaya uygun hale getirir. Her bir detay incelikle düşünülmüştür ve her kullanımda bu koleksiyonların motosikletçiler için motosikletçiler tarafından tasarlandığını hissettirir.

+ Devamını okuyun

Tasarım programı.

Tasarım programı.

Motosikletinizi karakterinize uyumlu hale getirin.

Size en üst düzeyde kişiselleştirme olanağı sunuyoruz. Bu sayede motosikletiniz gerçekten de benzersiz bir parça haline gelir. Detaylara gösterdiğiniz özen yüksek kalitede malzeme ve olağanüstü işçiliğe yönelik tutkumuzla bir araya gelir. Bu durum küçük parçaların yanı sıra motor spoyleri gibi karakteri şekillendiren parçalar için de geçerlidir.

Şüphesiz birçok parça, motosikleti görsel açıdan öne çıkarmanın yanı sıra işlevsellik ya da performans da sunarak sürüş keyfine de katkıda bulunur.

+ Devamını okuyun

Ergonomi ve konfor

Ergonomi ve konfor

Tıpkı sizin gibi.

Motosikletinizi amacınıza ve sürüş alışkanlıklarınıza uyumlu hale getirin. Yolda daha sportif veya konforlu bir sürüşü mü tercih edersiniz? Uzun mesafeleri mi yoksa anlık kısa gezintileri mi tercih ediyorsunuz? Yalnız mı yoksa bir yol arkadaşıyla yaptığınız yolculuklar mı hoşunuza gidiyor?

Arzu ettiğiniz oturma konumundan rüzgara ve hava koşullarına karşı korumaya kadar size doğru çözümleri sunuyoruz. 

+ Devamını okuyun

Güvenlik.

Güvenlik.

İnsan ve makine için koruma.

Kullanımınıza göre karar verebilirsiniz. Aksesuar bölümümüz güvenlik açısından hem aktif hem de pasif güvenliği kapsar. Ürün yelpazesi, koruyucular veya yıpranma belirtilerine karşı çeşitli desteklerden daha keyifli bir sürüş için el koruyucuları ve rüzgar deflektörlerine kadar son derece geniştir. 

+ Devamını okuyun

Bakım ve teknoloji.

Bakım ve teknoloji.

BMW’niz eksiksiz bir kaliteye sahiptir ve bu amaca uygun şekilde donatılır. Bununla birlikte motosikletlerinin bakımını ve servis işlemlerini düzenli olarak gerçekleştirenler uzun vadede motosikletlerinden daha çok keyif alacaktır. Bu nedenle size buna ilişkin geniş bir yelpazede yer alan ürünler sunuyoruz. Basit temizlik maddelerinden montaj standlarına kadar çeşitli ürünler sayesinde motosikletiniz her yıl kış için depoya kaldırdığınızda ilk güneş ışığı altında daha fazla parlamak için sabırsızlanacak. 

+ Devamını okuyun

YETKİLİ SATICILAR VE SERVİSLER

BMW Motorrad Yetkili Satıcıları ve Servisleri

Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla motosikletinizi benzersiz kılın. Borusan Otomotiv BMW Motorrad Yetkili Satıcı ve Servislerimizi ziyaret ederek tavsiyelerden yararlanın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
spinner