Aksesuar Kataloğunu İndirin

Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları 2021 Kataloğu
PDF   |   33.70 MB   |   İngilizce

Black Koleksiyonu

Black Koleksiyonu

Sizin kadar çok yönlü

Pratik, esnek ve modern çanta koleksiyonumuz, hem motosiklet üzerindeki hem de motosiklet dışındaki ihtiyaçlarınıza her zamankinden daha fazla odaklanıyor. Çantalar artık adaptörler yardımıyla farklı modellere monte edilebiliyor ve bu sayede aynı çantayı birçok BMW Motorrad modelinde kullanmak mümkün hale geliyor. Özellikle farklı BMW motosikletleri kullananlar veya model değiştirenler için pratik bir çözüm! Yeni motosikletiniz için, alışık olduğunuz çantadan vazgeçmenize gerek yok!

+ Devamını okuyun

HP parçaları.

HP parçaları.

Onda bir değil, yüzde bir.

HP, Yüksek Performansı (High Performance) ifade eder. Elde ettikleriyle asla memnun olmayanları ve her zaman en üstün olanı arayanlar içindir. Karbon, titanyum ve alüminyumdan üretilen kaliteli parçalar her motosikleti benzersiz kılar. Birinci sınıf bileşenler motosikletinize kişisellik ve gösteriş katar. Ve sonucu belirleyen o ‘saniyenin yüzde biri’ni size sunar.

+ Devamını okuyun

Navigasyon ve İletişim

Navigasyon ve İletişim

Hiçbir virajı atlamayın.

Navigasyon ve iletişim motosiklet sürücüleri için vazgeçilmezlerdir. Bluetooth tabanlı kablosuz iletişim fonksiyonu BMW Motorrad iletişim sistemleri arkanızdaki yolcuyla iletişim halinde kalmanızı ve konuşabilmenizi sağlar. Bu sayede gideceğiniz yere tek başınıza ya da yol arkadaşınızla birlikte güvenilir şekilde, keyifli ve en güzel manzaralı rota üzerinden ulaşabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

HP spor susturucu.

HP spor susturucu.

Yol boyunca da hem duyulabilir hem de görülebilirsiniz.

HP spor susturucularımızla önemli olan yalnızca görünüm ve ses değildir. Susturucular aynı zamanda ağırlıktan tasarruf etmenize yardımcı olur ve eksiksiz bir sistemin montajının ardından performansta ek bir artış sağlar. Geçmeli modeliyle de performans açısından kayıp yaşamadan ağırlığı azaltabilirsiniz. Kullanılan malzeme öncelikle yarışlardan tanıdığınız karbon ve titanyumdur.

+ Devamını okuyun

Bagaj sistemleri.

Bagaj sistemleri.

Her şey yanınızda olsun.

En sevdiğiniz dondurmacıya gitmekten dünyanın çevresini dolaşmaya kadar her yolculuk için gerekli olan eşyayı yanınızda taşıyabilirsiniz. İster yumuşak çanta, ister sert çanta veya alüminyum bagaj sistemi olsun, profesyonel kullanımdan tasarımcı ürünlerine kadar uygun akıllı bölme özelliği dahil olmak üzere geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz. Bu sayede koşullar zorlaştığında bile her şey yerli yerinde kalır. Elbette bu özellik, sunduğumuz uygun bağlantı setleri sayesinde bavulunuz için de geçerlidir.

+ Devamını okuyun

Tasarım programı.

Tasarım programı.

Motosikletinizi karakterinize uyumlu hale getirin.

Size en üst düzeyde kişiselleştirme olanağı sunuyoruz. Bu sayede motosikletiniz gerçekten de benzersiz bir parça haline gelir. Detaylara gösterdiğiniz özen yüksek kalitede malzeme ve olağanüstü işçiliğe yönelik tutkumuzla bir araya gelir. Bu durum küçük parçaların yanı sıra motor spoyleri gibi karakteri şekillendiren parçalar için de geçerlidir.

Şüphesiz birçok parça, motosikleti görsel açıdan öne çıkarmanın yanı sıra işlevsellik ya da performans da sunarak sürüş keyfine de katkıda bulunur.

+ Devamını okuyun

Ergonomi ve konfor

Ergonomi ve konfor

Tıpkı sizin gibi.

Motosikletinizi amacınıza ve sürüş alışkanlıklarınıza uyumlu hale getirin. Yolda daha sportif veya konforlu bir sürüşü mü tercih edersiniz? Uzun mesafeleri mi yoksa anlık kısa gezintileri mi tercih ediyorsunuz? Yalnız mı yoksa bir yol arkadaşıyla yaptığınız yolculuklar mı hoşunuza gidiyor?

Arzu ettiğiniz oturma konumundan rüzgara ve hava koşullarına karşı korumaya kadar size doğru çözümleri sunuyoruz. 

+ Devamını okuyun

Güvenlik.

Güvenlik.

İnsan ve makine için koruma.

Kullanımınıza göre karar verebilirsiniz. Aksesuar bölümümüz güvenlik açısından hem aktif hem de pasif güvenliği kapsar. Ürün yelpazesi, koruyucular veya yıpranma belirtilerine karşı çeşitli desteklerden daha keyifli bir sürüş için el koruyucuları ve rüzgar deflektörlerine kadar son derece geniştir. 

+ Devamını okuyun

Bakım ve teknoloji.

Bakım ve teknoloji.

BMW’niz eksiksiz bir kaliteye sahiptir ve bu amaca uygun şekilde donatılır. Bununla birlikte motosikletlerinin bakımını ve servis işlemlerini düzenli olarak gerçekleştirenler uzun vadede motosikletlerinden daha çok keyif alacaktır. Bu nedenle size buna ilişkin geniş bir yelpazede yer alan ürünler sunuyoruz. Basit temizlik maddelerinden montaj standlarına kadar çeşitli ürünler sayesinde motosikletiniz her yıl kış için depoya kaldırdığınızda ilk güneş ışığı altında daha fazla parlamak için sabırsızlanacak. 

+ Devamını okuyun

YETKİLİ SATICILAR VE SERVİSLER

BMW Motorrad Yetkili Satıcıları ve Servisleri

Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla motosikletinizi benzersiz kılın. Borusan Otomotiv BMW Motorrad Yetkili Satıcı ve Servislerimizi ziyaret ederek tavsiyelerden yararlanın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
spinner