Uluslararası GS Trophy 2024

Namibya'ya hoş geldiniz

Uluslararası GS Trophy 2024'ün yapılacağı yer duyuruldu; off-road macerası bu kez bizi Namibya'ya götürüyor. Uluslararası GS Trophy dünyanın tüm kıtalarını dolaştıktan sonra başladığı yere, Afrika'ya geri dönüyor. Namibya büyüleyici manzaraları ve Afrika’nın beş büyükleri dahil olmak üzere diğer birçok hayvan türüyle oldukça etkileyici. Sıcak günler kızıl gün batımlarıyla sona eriyor. Ardından gelen gece göğü ise büyüleyici ve yıldızlarla dolu. Namibya yolculuğu #SpiritOfGS ile birlikte benzersiz bir deneyim olacak. Dört gözle bekliyoruz!

Hayatta bir kez yaşanacak bir deneyim

Uluslararası GS Trophy 2024 rotasının etkinlik başlayana kadar oldukça gizli tutulduğunu söylememize gerek yok. Ancak size bir şeyin sözünü verebiliriz: İddialı bir mücadelenin parçası olarak katılımcıların sürüş becerilerini ve uzmanlıklarını sergileyecekleri benzersiz bir deneyim olacak. 

Bu etkinlik tamamen beceri ve takım ruhuyla ilgili. Kumlarda gerçekleştirilecek görevlerin ardından rota bizi Namibya'nın dağlarına götürecek ve kayalık düzlükleri önümüze serecek. Namibya, deneyimli enduro sürücüleri için bile hafızalardan silinmeyecek, hayatta bir kez yaşanabilecek bir deneyim olacak.

Geri sayım başladı

Uluslararası GS Trophy 2024'ün resmi başlangıcına kadar biraz daha zaman var. Ulusal ve bölgesel elemeler bize gerçek etkinliğe dair bir öngörü sunacak. Deneyimli enduro sürücülerinin becerilerini sergileyebilecekleri, dünya çapında 15 ulusal ve bölgesel elemenin yanı sıra bir uluslararası eleme de gerçekleştirilecek. GPS, off-road sürüşü veya teknik testleri içeren navigasyon çalışmalarını başarıyla tamamlayan sürücüler 22 ulusal takımdan birinde yerini alacak. Ulusal düzeyde başarılı olan kadın takımları, kadınlar için uluslararası eleme biletini kazanacak. Bu etkinlikte toplam 6 kadın takımı belirlenecek ve takımlar Namibya uçağında diğer 16 erkek takımına katılacaklar.

Uluslararası eleme

Uluslararası eleme

Ülkelerinin adını ulusal ve bölgesel eleme turlarında göremeyenlerin endişe etmesine gerek yok. BMW Motorrad Days etkinliğinin bir parçası olarak ilk kez tutkulu enduro sürücülerine Uluslararası GS Trophy 2024'e katılmak için uluslararası bir eleme sunuyoruz. Kayıt hakkında daha fazla bilgi kısa süre içinde sunulacak.

+ Devamını okuyun

Uluslararası GS Trophy 2022 – geçmişe bir bakış

Arnavutluk'ta rüya gibi bir ortam

Yedi günlük aksiyon için iki yıl hazırlık: Uluslararası GS Trophy 2022 sürücüleri Arnavutluk'ta kendilerini her açıdan ortaya koydu. Toplam 57 katılımcı günlük mücadelelerde ve yüksek dağlarda, nehir yataklarında ve kayalık patikalarda yapılan gezilerde teste tabi tutuldu. Gerçek bir off-road macerasının öne çıkan anlarına buradan bir daha göz atın.

İncelemeye git
spinner