Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW S 1000 R.

Ödün vermeyen dinamikler.

Nabzınız doğrudan takometreye mi bağlı? O zaman  en temel özelliklerine indirgenmiş, ancak saf sürüş keyfini en üst düzeye taşıyan S 1000 R tam size göre bir Roadster. 165 bg (121 kW) gücündeki agresif motoru, devir her yükseldiğinde yüzünüzde bir gülümseme yaratacak. Yeni standart HP titanyum arka susturucunun zengin sesi de hızlı şeritte hayatın nasıl olduğu konusunda fikir verecek.

S 1000 R’ın tasarımı

Stilinizi seçin.

Kontrast renk teması S 1000 R’ın dinamik tasarımını öne çıkarır ve motosiklete çarpıcı bir görünüm kazandırır. Arasından seçim yapabileceğiniz üç cazip tip mevcuttur Metalik San Marino mavi renk S 1000 R motosikletinize şık bir hava verirken, Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı ve Metalik Siyah sportif karakterini öne çıkarır.

  Metalik San Marino Mavi

  Metalik San Marino mavi gövde rengi S 1000 R’ın belirgin dinamik karakterini incelikli bir şıklıkla vurgular.

  HP Stili

  Geleneksel BMW Motorrad Motorsport renkleri Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı S 1000 R’ın dinamik, sportif karakterini vurgular.

  Metalik siyah

  Bu renk araca incelikli bir karakter kazandırır.

  İki tekerlek üzerinde adrenalin.

  Bazıları naked olarak adlandırıyor; biz ise en temel özelliklere odaklanmak şeklinde adlandırıyoruz. Hamle yapmaya hazır yüksek kuyruk/alçak burun tasarımı, ayırt edilir parçalı yüz kısmı ve karakteristik yan havalandırmalarıyla kardeşi S 1000 RR’ın genleri son derece belirgindir. Son derece sadeleştirilmiş yan paneli ve kusursuz renkleri, saf ve ödün vermeyen tek yönünün güç üretimi olmadığını açıkça belli eder. Motosikletinizin karakterini öne çıkaran üç renkle sunulur: Beyaz / Metalik Yarış Mavisi / Yarış Kırmızısı, Metalik Siyah ve Metalik San Marino Mavi. 
  + Devamını okuyun

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  Sıralı dört silindirli motor

  121
  kW (165 bg), 11.000 dev/dk'da
  205
  kg, tam dolu yakıt deposuyla/yola çıkmaya hazır
  114
  Nm maks. sıkma torku, 9.250 dev/dk’da
  814
  mm sele yüksekliği
  Su/yağ soğutmalı 4 silindirli 4 zamanlı sıralı motor

  Tüm dinamiklerin kaynağı: Motor.

  Tüm dinamiklerin kaynağı: Motor.

  Yüksek performanslı sıralı dört silindirli motor, tıpkı arka kısım gibi RR’den ilham alır. Performansı yeniden 165 BG/121 kW seviyesine yükseltilmiştir. Tüm motor devirlerinde sabit bir itiş gücü ve mükemmel doğrusal tork elde edilir. E-Gas bu gücü çok daha hassas şekilde ölçmenize izin verir. Yarışlarda test edilen Pro vites değiştirme asistanı, daha üstün dinamikler ve daha kısa tepki sürelerine yönelik olarak debriyajı kullanmadan vites yükseltmenizi ve düşürmenizi sağlar.

  + Devamını okuyun

  S 1000 R’ın sesini deneyimleyin

  S 1000 R’ın öne çıkan özellikleri

  Farklı ön bölüm.
  BMW S 1000 R - Farklı ön bölüm | BMW Motorrad Türkiye
  Öne çıkan “R” logosu.
  BMW S 1000 R - Öne çıkan "R" logosu | BMW Motorrad Türkiye
  İşlevli gösterge paneli
  BMW S 1000 R - İşlevli gösterge paneli | BMW Motorrad Türkiye
  Hafif alüminyum deposu.
  BMW S 1000 R - Hafif alimünyum deposu | BMW Motorrad Türkiye
  Küçültülmüş yan panel.
  BMW S 1000 R - Küçültülmüş yan panel | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek performanslı frenler.
  BMW S 1000 R - Yüksek performanslı frenler | BMW Motorrad Türkiye
  Opsiyonel Pro vites değiştirme asistanı.
  BMW S 1000 R - Pro vites asistanı | BMW Motorrad Türkiye
  Standart olarak sunulan HP titanyum arka susturucu.
  BMW S 1000 R - HP titanyum arka susturucu | BMW Motorrad Türkiye

  Ayarlamalar için pay bırakır.

  Ayarlamalar için pay bırakır.

  S 1000 R standart olarak iki sürüş modu sunar: "Rain" ve "Road". "Rain" ıslak yol yüzeyine uyarlanmış ABS ve ASC ile hafif bir gaz kelebeği tepkisi sunar. "Road" ise gaz kelebeği, ABS ve ASC’yi kuru asfalta uygun olarak optimize eder. Opsiyonel olarak iki ek moda sahip olabilirsiniz: Dynamic ve Dynamic Pro. ABS Pro motosiklet yatma pozisyonundayken bile uygun şekilde gecikme, DTC, kalkış kontrolü ve pit şeridi sınırlayıcı özelliklerini sunar.

  Diğer yanda Dynamic Pro en hassas sürüş modudur, bu modda arka tekerlek freninde ABS veya ABS Pro mevcut değildir. Kullanıcı modunda ise Dynamic Pro’yu kendi ayarlarınızla da yapılandırabilirsiniz. Bu seçeneklerle, yapabilecekleriniz konusunda tek sınır sizsiniz.

  + Devamını okuyun
  Race ABS, ASC ve iki sürüş modu standart olarak sunulur.

  İhtiyaçlarınıza uyum sağlaması için S 1000 R, "Rain" ve "Road" olmak üzere iki sürüş moduna sahiptir. Kısmen entegre race ABS’nin yanı sıra, güvenlik ve performans açısından belirgin bir takviye sayılacak otomatik denge kontrolü ASC özelliği de standart olarak mevcuttur. Fonksiyonlar yolculuk sırasında kapatılıp açılabilir.

  ABS Pro, DTC, Kalkış Kontrolü ve pit şeridi sınırlayıcı ile pro sürüş.

  "Pro sürüş modları" özel donanımıyla S 1000 R’ın teknik repertuvarını ABS Pro ve iki sürüş modu "Dynamic" ve "Dynamic Pro" ile genişletebilirsiniz. ABS, “Rain”, “Road” ve “Dynamic” sürüş modlarında ABS Pro’ya dönüşür. Bu donanımla birlikte sunulan diğer özellikler kusursuz bir yarış startı için Kalkış Kontrolü ve pit şeridindeki hız kurallarına tam olarak uyulması amacıyla kullanılan yapılandırılabilir pit şeridi sınırlayıcıdır. Üstelik, standart ASC, açısal hız sensörü özellikli DTC dinamik çekiş kontrolü ile değiştirilir.

  Dinamik vites değiştirme için Pro vites asistanı.

  S 1000 R’daki opsiyonel Pro vites asistanı RR ve S 1000 XR’dan tanıdıktır. Sportif karakteri ve dinamikleri güçlendirmek için debriyajı harekete geçirmenize gerek kalmadan ve çekiş gücünü kesintiye uğratmadan vitesi yükseltmenizi ve düşürmenizi sağlar.

  Daha fazla bireysellik

  Özel ekipman ve aksesuarlar.

  Geniş bir yelpazede yer alan özel donanım ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla S 1000 R’ınızı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlayabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi alın

  S 1000 R aksesuarları

  Diğer roadster modelleri

  spinner