Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 12

Olduğunuz gibi yola çıkın

Kaliforniya hayalleri kurmanıza gerek yok. Bu rahat cruiser, bu eşsiz yaşam tarzının umarsızlığını doğrudan kapınıza getiriyor. Alçak sele yüksekliği ile sizi hemen üzerine atlayıp yola çıkmaya davet ediyor. Yolda sörf yapar gibi hissedeceğiniz tamamen rahat sürüş sırasında zevkinize uygun bir müzik de dinlemek isteyebilirsiniz. Ve o andan itibaren sonsuz bir yaza doğru yolculuğa çıkarsınız. Alternatif olarak sadece Boxer motorun sesini dinlemek isteyebilir ve tahrik sisteminin gücünü arkanıza alıp şehirlerin altını üstüne getirebilir veya kıvrımlı kırsal yollarda fırtınalar estirebilirsiniz. Bu eşsiz #RuhunuBesle hissinin keyfini çıkarın - Yeni R 12 ile hayat kolay.

Orijinal tasarımı hemen fark edilir

Hızlı sürüş yerine rahat sürüş sunar

Yeni R 12 rahat bir yaşam tarzını temsil eder. Giyim tarzı: Şık rahat giyim. Stil: Klasik. Yuvarlak gösterge gibi ikonik tasarım özellikleri modeli benzersiz kılıyor. Yakıt deposu, sele, hava giriş deliği kapağı, ön ve arka çamurluklar tasarımı unutulmaz kılan detaylar olarak öne çıkıyor.

  Metalik Siyah

  Metalik Siyah gövde rengi. Siyahın cömert kullanımı havalı cruiser silüetini vurguluyor.

  Metalik Aventurin Kırmızısı

  Vintage vurgusu: Ön ve arka jant kapakları ve yakıt deposunda kullanılan Metalik Aventurin Kırmızısı R 12'ye daha da klasik bir görünüm kazandırıyor.

  Option 719 Toryum

  Selede altın rengi dikişler, altın renkli gidonlar, metalik Avus gümüş rengi ve işlenmiş çok sayıda parça - bu donanıma ilk görüşte aşık olacaksınız.

  Gördükleriniz hissettiklerinize dönüşüyor

  Duruşuyla bile size vaat ettiklerini sergiliyor. Onunla her yolculukta şunları hissettiriyor: Sadelik, güzellik ve rahatlık. Geniş arka jant kapağı ile birlikte tek sele yapısı arkaya doğru eğimli uzanan klasik cruiser silüetini oluşturuyor. Önceki toaster stili yakıt depoları temel alınarak tasarlanan damla biçimli çelik yakıt deposu tasarıma mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Entegre stop lambalarını içeren entegre fonksiyonlu sinyal lambaları sayesinde arka bölümde kompakt ve uyumlu bir görünüm elde ediliyor. 19 inç ön jant ve 16 inç arka jant, düz ve rahat görünümü tamamlıyor.

  + Devamını okuyun

  BMW Motorrad günlük cruiser sizi bir yolculuğa davet ediyor.

   ”
  Işığınızı yansıtın: Siyah ve altın renginde spoke jantlar
  BMW Motorrad R 12 opsiyonel siyah ve altın renginde spoke jantlar
  Öne çıkan teknik özellik: LED far
  LED farlar ve gündüz farları ile BMW Motorrad R 12
  Davetkar: Ekstra alçak sele yüksekliği
  Son derece alçak sele yüksekliği ile BMW Motorrad R 12
  Son teknoloji ürünü fren sistemi
  BMW Motorrad R 12 kısmi entegre fren sistemi
  Dinamikler ve konfor: Pro vites değiştirme asistanı
  Pro vites değiştirme asistanı dahil comfort paketi ile BMW Motorrad R 12
  Şık bir detay: Krom şasi numara plakası
  BMW Motorrad R 12 krom kaplama şasi numara plakası
  Modern vintage: Yuvarlak gösterge
  BMW Motorrad R 12 klasik yuvarlak göstergeler
  Güçlü bir odak noktası: Boxer motor
  BMW Motorrad R 12'nin Boxer motoru

  Kişiselleştirin!

  Kişiselleştirin!

  Kişisel fikirlerin temelinde omurga konsepti yatıyor. Klasik boru biçimli şasi, düz süspansiyon bağlantısı ve yeni hava giriş deliği, depo sele alanı tasarımında maksimum özgürlük sunuyor. Örneğin drag bar gidonlar veya özel yapım arka kaplama gibi kişiselleştirilebilir parçalarla Yeni R 12 motosikletinize anında çarpıcı bir bobber tarzı kazandırabilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  Harekete geçmeye hazır olun

  95
  bg (70 kW)
  227
  kg yüksüz ağırlık, tam dolu yakıt deposuyla/yola çıkmaya hazır
  14
  litre yakıt deposu kapasitesi
  754
  mm sele yüksekliği
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

  Yolda Rock’n’roll

  Efsanevi motor ve ROLL ve ROCK sürüş modları sayesinde istediğiniz zaman son derece rahat bir sürüşten dinamik bir sürüşe geçiş yapabilirsiniz. Özel yapım cruiser için iyileştirilmiş olan Boxer motor, yolda düşük devirlerde zengin bir tork ve muhteşem bir hızlanma sağlıyor. ROLL sürüş modu dengeli bir cruiser hissi için iyileştirildi. ROCK sürüş modu, virajları ideal dengeyle dinamik bir şekilde dönme isteği uyandırıyor. Öne çıkan özel bir özellik olarak, Yeni R 12 rölanti sırasında biraz daha sallantılı ilerliyor.

  + Devamını okuyun

  Tüm başlangıçlar kolaydır – Yeni R 12’nin A2 uyumlu modeli

  R 12, 48 bg (35 kW) gücünde A2 uyumlu tipte de sunuluyor. Böylece A2 ehliyetinizle de bu motosiklete sahip olabilirsiniz. Artık sürüş yolculuğunuzun başlangıcından itibaren Yeni R 12 nineT'nin sezgisel kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Gerçek cruiser hissi

  Rahatlayın

  Rahatlayın

  Sürüş sırasında ne kadar rahat olabilirsiniz? Özel gidon ve ayak dayama ergonomisi, rahat bir oturma pozisyonuyla olağanüstü bir cruiser hissi sağlıyor. Alçak sele yüksekliği, yeni motosiklet sürücüleri için olduğu kadar tecrübeli motosikleti sürücüleri için de ideal. Rahatlığın keyfini çıkarmaya devam etmek için daha fazla neden: ABS Pro, yatış açısına bağlı olarak fren etkisini düzenliyor ve DTC ise sürüş güvenliğini artırıyor. Arkanıza yaslanın ve sürüşün keyfini çıkarın.

  + Devamını okuyun

  Zahmetsiz sürüş ruhu

  Zahmetsiz sürüş ruhu

  Motosikletinize atlayın. Yeni R 12 sizi her yere konforlu şekilde götürecek. Anahtarsız Sürüş sayesinde motosikletinizi anahtarsız çalıştırın. Cep telefonu tutucu ile sunulan opsiyonel ConnectedRide Control sayesinde akıllı telefonunuzu uydu navigasyonu için kullanabilirsiniz. Opsiyonel Dijital Ekranda her şeyi daha net şekilde görüntüleyin. Opsiyonel comfort paketinin vites değiştirme asistanı ile debriyajı kullanmadan vitesler arasında geçiş yapın. 

  + Devamını okuyun

  Heritage hayranları için daha fazlası

  spinner