Make Life a Ride. Yaşama yönelik bu tavır bizi şekillendiriyor. Sizi de öyle. C.A.R.E. işte bu yüzden geliştirildi. C.A.R.E. İleri Düzey Sürücü Donanımı Konseptinin kısaltmasıdır. Bu etiketi her gördüğünüzde sürücü donanımının yenilikçilik, konfor, rahatlık, güvenlik, kalite ve sürdürülebilirlik standartlarımıza uygun olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Tokyo Connect GTX ceket gibi BMW Motorrad yeniliklerinden oluşan kolaj

Yenilikçilik

Yenilikçilik yalnızca izlenecek bir yol değil, genlerimizin bir parçası. Motosikletlerimizin ve sürücü donanımlarının üst düzey kalitesi ve güvenliği her zaman odak noktamız. Bunu bir meydan okuma ve başarılı olunması gereken bir görev olarak görüyoruz. Örneğin dünyanın ilk flip-up kaskını geliştirdik, motosiklet giysilerinde kevlar astar kullandık veya sürücü giysilerinde GORE-TEX malzemeyi ilk kullanan bizdik. Yenilikçilik bizim için artık izlenecek bir yol ve kesinlikle bu yolda ilerlemeye kararlıyız. 

+ Devamını okuyun

Konfor

Sadece kendinizi her türlü hava koşulunda ya da durumda rahat hissederseniz çabuk, güvenli ve mutlak tutkuyla tepki verebilirsiniz. Bu nedenle sürücü donanımımızı kullanıma bağlı olarak mümkün olan en konforlu şekilde motosikletlerimizle paralel olarak geliştiriyoruz. Bu süreçte ergonomi, iklim ve gürültü üretimine odaklanıyoruz: Özellikle "sessiz" kasklar, yenilikçi havalandırma ve membran sistemlerinin yanı sıra hidrofobik deri gibi malzemelerle her kilometrenin keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. 

+ Devamını okuyun
Değiştirilebilir koruyucular gibi BMW Motorrad güvenlik öğelerinden oluşan kolaj

Güvenlik

C.A.R.E. en zorlu güvenlik standartlarına yönelik tasarlandı. Motosiklet uzmanlarımız sürücü donanımlarını kendi atölye ve laboratuvarlarında geliştirip test ediyorlar. Örneğin sürücünün motosikletinden düşmesi durumunda hasar görme riski olan bölgelerin sürtünme direncini test etmek üzere bir düşme simülatörü kullanıyoruz. Elde ettiğimiz sonuçları da taviz vermeden uyguluyoruz. Buna uygun olarak tüm BMW Motorrad giysileri çift dikişe, çift ek yerlerine sahip ve maksimum seviyede güvenliğe yönelik olarak motosikletten düşme durumunda hasar görme riski olan bölgelerde en yeni CE koruyucuları ile donatılmış şekilde sunuluyor.

+ Devamını okuyun

Kalite

İstikrarlı kalite ve dayanıklılığı sayesinde her C.A.R.E. ürünü size uzun bir süre eşlik etme potansiyeline sahip ve kilometrelerce yol kat ediyor. Bunun temelini geniş bir test menzilinin tamamlanması ve rüzgar tünelinde geçirilen günlerin yanı sıra GS Trophy gibi en zorlu gerçek yaşam uygulamaları oluşturuyor. Bu hiçbir üreticinin bu derecede katı bir şekilde uygulamadığı standartlar için de geçerli. Ayrıca müşterilerimizden, sizin gibi sürücülerden gelenlerin yanı sıra çeşitli uluslararası kurumların acil durum hizmetlerinden gelen geribildirime de kulak veriyoruz. 

+ Devamını okuyun

Sürdürülebilirlik

Bugünlerde eğlenmek her zamankinden daha çok sorumluluk gerektiriyor. Buna sürüş keyfi de dahil. Sürücü donanımlarımızın bir parçası olarak bu fikir organik pamuk ve geri dönüştürülmüş elyaf gibi malzemelerle hayata geçiriliyor. Diğer taraftan ise ürünlerimizin kullanım ömrünün uzun olmasına ve kaynakların korunmasına da dikkat ediyoruz. Onarım ve yenilemeye yönelik kapsamlı hizmet yelpazesi sevilen bazı ürünlerimizin 20 yıldan daha uzun süreyle kullanılmasını sağlıyor. 

+ Devamını okuyun

Sürücü donanımı hakkında daha fazla bilgi

spinner