#RuhunuBesle

R 18 ailesi

1.802 cc hacmiyle BMW Motorrad tarafından bugüne kadar üretilen en güçlü Boxer motor, gözden kaçmayacak bir odak noktası haline geliyor. Çift kızaklı çerçeve, teleskopik çatallar, damla şeklinde yakıt deposu ve hatta çift çizgiler kökleri geçmişimize dayanan ikonik tasarım özellikleri arasında yer alıyor.

+ Devamını okuyun

R 18 modellerimiz

R 18

Ruha hitap eden; alçak ve uzatılmış profile sahip karakteriyle öne çıkan bir cruiser motosiklet.

R 18 100 Years

BMW Motorrad'ın 100. yıl dönümü nedeniyle sınırlı sayıda üretilen model. #SoulFuel en ayrıcalıklı haliyle.

R 18 Classic

İkonik, nostaljik ve ruhunuzu besleyen bu model gezmeye uygun ilk cruiser motosikletlerden türetildi.

R 18 Roctane

R 18 Roctane: soğukkanlılığın eşanlamlısı… Görünüm: Bagger. Konfor: Tur motosikleti. Karakter: kişisel fabrika hot rod’u.

R 18 B

Katıksız güç saf bir ruhla bir araya geliyor: Karakteristik hizalı yapısıyla tipik bagger motosiklet görünümü, gidonlara monte edilmiş kaplamalar ve sabit çantalar.

R 18 Transcontinental

Büyük Boxer motoruyla büyük bir touring motosiklet. Ayrıcalıklı, lüks ve konforlu özellikleriyle tamamen bir yolcuyla birlikte sürüş için tasarlanmış.

R 12 ailesi

Efsaneler daha uzun yaşar. R 12 modelleri, minimalist tasarım dili ve benzersiz roadster tarzıyla bu benzersiz görünümü yola taşıyor. Modeller, Boxer motordan gücünü alıyor. Bunun dışında geliştirme sırasında neredeyse hiçbir vida yerinde kalmadı. Klasik boru biçimli şasi ile kişiselleştirmeye uygun şekilde tasarlanan omurga tamamen yeniden geliştirildi. Çağrıyı duyuyor musunuz? Benzersiz karakterinizi sergileyin.

+ Devamını okuyun

R 12 modellerimiz

R 12 nineT

Benzersiz oranlara ve şık öğelere sahip tavizsiz roadster. R 12 nineT ilgi odağı olmaya alışkın rahat tavrıyla yolu sizin için bir sahneye dönüştürüyor.

R 12

İkonik tasarımı, alçak sele yüksekliği ve özgün tarzıyla günlük cruiser motosiklet. Bu motosiklet #RuhunuBesle deneyimini daha önce benzeri görülmemiş şekilde yola aktarıyor: R 12 ile hayat kolay.

Yalnızca bir motosikletten daha fazlası

Kıyafetlerimizi motosikletlerimizle aynı tutkuyla üretiyoruz. Ve kaliteye yine aynı şekilde odaklanıyoruz. Üst düzeyde işlevselliğini ve koruma özelliğini abartmadan gösteren minimalist ve klasik görünümde ürünler ayrıca günlük hayatta tam bir hareket özgürlüğü sağlıyor.

+ Devamını okuyun
Koleksiyona gidin external-link-arrow-slim

BMW R 18 The Wal

Özel yapım motosiklet tasarımcısı Shinya Kimura tartışılmaz, türünün tek örneği bir R 18 yarattı ve ismini The Wal koydu. Atölyesinde, usta işçiliğini Japon estetiğiyle ve 1.802 cc hacmindeki büyük Boxer motorun saf gücüyle bir araya getirdi.

+ Devamını okuyun
Öyküyü okuyun external-link-arrow-slim

Heritage'ı yakından deneyimleyin

spinner