#SoulFuel

R 18 ailesi

BMW R 18 | BMW Motorrad Türkiye - Kolaj.

1.802 cc hacmiyle BMW Motorrad tarafından bugüne kadar üretilen en güçlü Boxer motor, gözden kaçmayacak bir odak noktası haline geliyor. Çift kızaklı çerçeve, teleskopik çatallar, damla şeklinde yakıt deposu ve hatta çift çizgiler kökleri geçmişimize dayanan ikonik tasarım özellikleri arasında yer alıyor.

+ Devamını okuyun

R 18 modellerimiz

R 18

Ruha hitap eden; alçak ve uzatılmış profile sahip karakteriyle öne çıkan bir cruiser motosiklet.

R 18 100 Years

BMW Motorrad'ın 100. yıl dönümü nedeniyle sınırlı sayıda üretilen model. #SoulFuel en ayrıcalıklı haliyle.

R 18 Classic

İkonik, nostaljik ve ruhunuzu besleyen bu model gezmeye uygun ilk cruiser motosikletlerden türetildi.

R 18 Roctane

R 18 Roctane: soğukkanlılığın eşanlamlısı… Görünüm: Bagger. Konfor: Tur motosikleti. Karakter: kişisel fabrika hot rod’u.

R 18 B

Katıksız güç saf bir ruhla bir araya geliyor: Karakteristik hizalı yapısıyla tipik bagger motosiklet görünümü, gidonlara monte edilmiş kaplamalar ve sabit çantalar.

R 18 Transcontinental

Büyük Boxer motoruyla büyük bir touring motosiklet. Ayrıcalıklı, lüks ve konforlu özellikleriyle tamamen bir yolcuyla birlikte sürüş için tasarlanmış.

R NINET AİLESİ

BMW R nineT ailesine ait bir kolaj.

Minimalist tasarım dili, 100 yıllık motosiklet mühendisliği ve Boxer motoruna olan sarsılmaz tutkumuzu yansıtıyor. Kompakt yakıt deposu ve kalkık oturma pozisyonuyla geleneksel roadster tasarımı yüksek kalitede malzeme ve ilgili stil öğeleri için çarpıcı bir sahne oluşturuyor.

+ Devamını okuyun

R nineT modellerimiz

R nineT

Klasik, saf ve tutkulu: Bu klasik roadster motosiklet ikonik Boxer motoru ve çift egzoz çıkışı sistemiyle çok daha büyüleyici.

R nineT Pure

Sade, minimalist, kendinden emin: İsmi zaten her şeyi söylüyor. Motosikletin orijinal tasarımına bir övgü olarak bazı özellikleri kasıtlı olarak kaldırıldı.

R nineT Scrambler

Güçlü, sağlam, yaratıcı: Körükleriyle birlikte teleskopik çatallar, yükseltilmiş egzoz sistemi ve rahat bir oturma konumu geleneklere uymayan bir scrambler görünümünü meydana getiriyor.

R nineT Urban G/S

Özgün, çarpıcı ve dengeli: Tasarım ilk G/S modellerini temel alıyor. Rahat, kalkık oturma pozisyonuyla göz alıcı bir görünüm.

Yalnızca bir motosikletten daha fazlası

SummerRide ceket.

Kıyafetlerimizi motosikletlerimizle aynı tutkuyla üretiyoruz. Ve kaliteye yine aynı şekilde odaklanıyoruz. Üst düzeyde işlevselliğini ve koruma özelliğini abartmadan gösteren minimalist ve klasik görünümde ürünler ayrıca günlük hayatta tam bir hareket özgürlüğü sağlıyor.

+ Devamını okuyun
Koleksiyona gidin external-link-arrow-slim
BMW R 18 | BMW Motorrad Türkiye - The Wal.

BMW R 18 The Wal

Özel yapım motosiklet tasarımcısı Shinya Kimura tartışılmaz, türünün tek örneği bir R 18 yarattı ve ismini The Wal koydu. Atölyesinde, usta işçiliğini Japon estetiğiyle ve 1.802 cc hacmindeki büyük Boxer motorun saf gücüyle bir araya getirdi.

+ Devamını okuyun
Öyküyü okuyun external-link-arrow-slim

Heritage'ı yakından deneyimleyin

spinner