#SpiritOfGS

GS ailesi

İkon haline gelen GS modelleri, dünya genelinde hayranlarına kişisel sınırlarını zorlamak için kırk yılı aşkın süredir ilham veriyor. Güçlü motorları, bilinmezliklerle dolu arazilerde ihtiyacınız olan öz güveni kazandırıyor. En son teknoloji özellikleri ve sürüş modları, her türlü yüzeyde ve hava koşulunda güvenliği, en iyi tutuşu ve ideal kullanımı sunuyor. Belirgin ön tasarımı, çarpıcı silüetiyle uzaklarda gerçekleşen maceralarda bile karşınızda bir GS motosikleti olduğuna işaret ediyor.

+ Devamını okuyun

GS modellerimiz

R 1300 GS

Beklenmedik bir biçimde hafif ve son derece değişken: Büyük Adventure motosikletlerinin en üst modeli. Ritmi beraber ayarlayalım.

R 1250 GS Adventure

Hiçbir yer onun için çok uzak değil ve her zaman mükemmel şekilde hazır: 30 litre yakıt deposu, gidon yükseltici ve güvenilir Boxer motor keşfetmek için yaptığınız gezilerde üstünlük ve dinamizmle özdeşleşiyor.

F 900 GS

Motor: Güçlü. Gövde: İnce. Off-road kullanımı için ödün vermeyen uyumlu tasarımıyla bu motosiklet, bir sonraki maceranız için mükemmel.

F 900 GS Adventure

İster hafta sonu kaçamağı ister tek başınıza ya da bir yolcuyla birlikte bir yolculuğa çıkıyor olun bu touring enduro, keşif yolculuklarınızda rahatlamanızı sağlıyor.

F 800 GS

Spontane geziler ve maceralar için mükemmel yol arkadaşınız. Rotanız karşınıza ne çıkarırsa çıkarsın bu motosiklete güvenebilirsiniz.

Her zaman benzersiz maceralar

Dünyanın en iyi GS sürücüleri her iki yılda bir Uluslararası GS Trophy'de yarışıyor. Ülkelerini temsil etme fırsatını elde etmek için en yetenekli olanlar becerilerini öncelikle ulusal elemelerde gösteriyor. Yeni Zelanda, Kanada, Moğolistan veya Arnavutluk gibi dünyanın en büyüleyici motosiklet destinasyonlarına ulaşmayı hedefliyorlar. Zorlu özel testleri içeren günlük etaplarda takım ruhu, çeviklik ve sürüş becerileri özellikle önem taşıyor. Ve tabii ki her Uluslararası GS Trophy hayat boyu sürecek arkadaşlıkların başlamasını sağlıyor.

+ Devamını okuyun

Bir sonraki maceranız için motosiklet kıyafetleri

Motosikletlerimizin yanı sıra donanımımızı da geliştiriyoruz. Böylece yolda gerçekten neye ihtiyacınız olacağını görebiliyoruz: Sürücü donanımlarımız en ince detayına kadar tasarlanıyor ve test ediliyor. Bu sayede her türlü hava koşulunda mükemmel koruma, hareket özgürlüğü ve konfor sağlıyor.

+ Devamını okuyun
Koleksiyona gidin external-link-arrow-slim

Maceraya hemen başlayın

spinner