Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Yeni BMW F 900 GS Adventure

Her macerada yol arkadaşınız

Macera yaşamak mı istiyorsunuz? GS sizi bekliyor. Farklı iklimlerde, yüksekliklerde, ufuklarda dünyayı dolaşmaya hazır. Touring enduro motosikletimiz yolculuklarınızda rahat etmenizi sağlıyor. Tek başına veya arkada oturan bir yolcu ile herkes için yeterli konfor sunuyor. #GSRuhu yaşarken motosikletinize her zaman güvenebileceğinizi unutmayın. İster kısa mesafede hızlanmalar ister uzun mesafeler olsun, güçlü paralel ikiz motoruyla her durumda kendinize güvenebilirsiniz. Yeni F 900 GS Adventure ile başlayın. Bir sonraki macera sizi bekliyor.

“ 

EVE DÖNERKEN ANLATACAK ÖYKÜLERİNİZ OLSUN

 ”

Yeni F 900 GS Adventure modelinin öne çıkan özellikleri

Bu GS mükemmel yolculuk arkadaşınız. Maksimum güvenlik, dinamikler ve konforla yolda rahat edin. Öne çıkan bu özellikler Yeni F 900 GS Adventure modelini touring için uygun hale getirirken tüm kısa ve uzun mesafeli yolculuklara hazır olmanızı sağlıyor.

+ Devamını okuyun
Ayarlanabilir touring ön cam
BMW Motorrad F 900 GS Adventure üzerindeki ayarlanabilir touring ön cam
Koruyucu alüminyum gövde altı koruması
BMW Motorrad F 900 GS Adventure’ın standart alüminyum gövde altı koruması
Konforlu comfort sele
BMW Motorrad F 900 GS Adventure üzerindeki comfort sele
Dynamic ESA ile daha fazla güvenlik
BMW Motorrad F 900 GS Adventure Dynamic ESA
Ayarlanabilir çatal
BMW Motorrad F 900 GS Adventure üzerindeki ayarlanabilir çatal
Büyük 23 l yakıt deposu ile dinamik yan panel
23 l yakıt deposu ile BMW Motorrad F 900 GS Adventure’ın yan panelleri
Navigasyon cihazı hazırlığı, yüksek
F 900 GS Adventure navigasyon cihazı hazırlığı
Güçlü ek LED far
BMW Motorrad F 900 GS Adventure üzerindeki ek far

Eksiksiz bir biçimde özgürlüğe doğru ilerleyin

Eksiksiz bir biçimde özgürlüğe doğru ilerleyin

Gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun ConnectedRide Navigator yoldaki arkadaşınız. En önemli araç ve trafik bilgileri sayesinde asla yolunuzu kaybetmeyeceksiniz. Düzenli harita güncellemeleri her zaman gitmek istediğiniz yere ulaşmanızı sağlıyor. Neredeyse yok edilemeyen donanım hemen hemen her şeyle başa çıkmanızı sağlıyor. BMW Motorrad Connected uygulamasıyla akıllı telefonunuzun içeriğini de cihaza entegre edebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Ride Pro paketi

Ride Pro paketi

Ride Pro paketi GS’inizle yapacağınız kapsamlı yolculuklara uygun donanımı içeriyor. Navigasyon sisteminizi navigasyon hazırlığına entegre edin, Anahtarsız Sürüş ile aracınıza binin ve yolculuğunuzu başlatın. Yolda elektronik cruise control özelliğini etkinleştirin ve sabit bir hızla bir sonraki varış noktasına ulaşın. Ek LED far, dynamic ESA, Pro sürüş modları ve Pro vites değiştirme asistanı daha fazla dinamizm, konfor ve güvenlik sunuyor. Alüminyum çantalar için bir çanta tutucu, M Endurance zincir ve orta sehpa sizi yolculuğa hazırlıyor.

+ Devamını okuyun

Etkileyici performans

105
bg (77 kW), 8.500 dev/dk'da
93
Nm, 6.750 dev/dk’da maks. tork
895
cc hacim
23
Yakıt deposu kapasitesi
Sıralı iki silindirli dört zamanlı motor

Benzersiz touring performansı

İster Tayland’da ister Kara Orman’da, yüksek dağ geçitlerinde veya düz platolarda: Yeni F 900 GS Adventure her yolculuktan zaman maksimum keyfi almanızı sağlıyor. Yolun rahatlıkla düz ilerlediği bölümlerinde performanslarını en üst seviyeye çıkartmak isteyenler için azami çıkış seviyesinde bol miktarda güç sağlıyor ve düşük ve yüksek devir aralıklarında bol miktarda kullanılabilir tork üretiyor. Çağdaş emisyon konsepti hassas, verimli bir egzoz gazı kontrolü sunuyor.

+ Devamını okuyun

Maceranın sesi

Rahat maksimum performans

Rahat maksimum performans

Yeni F 900 GS Adventure modelinin güçlü paralel ikiz motoru uzun yolculuklarda olduğu kadar kısa gezilerde de keyif veriyor. Sıralı iki silindirli motor düşük ve yüksek devir aralıklarında bol miktarda kullanılabilir tork üretiyor. Etkileyici güç eğrisi sayesinde Yeni F 900 GS Adventure 8.500 dev/dk’da 77 kW (105 bg) azami güce erişiyor. Geniş tork eğrisi 6.750 dev/dk’da 93 Nm tork sunuyor.

+ Devamını okuyun

Sizin tarzınız, sizin tasarımınız

Tarzınızı keşfedin

Yeni şeyleri keşfetmekten hoşlanıyor musunuz? Aradığınızı burada bulabilirsiniz. Yeni F 900 GS Adventure için iki stil arasından maceracı ruhunuza en uygun olanını seçin.

  Metalik Siyah

  Güçlü bir motosiklet: Siyah/Gri comfort sele ile beyaz alüminyum radyatör kapaklı ve Metalik Siyah gövde renginde yakıt deposu kapağıyla Yeni F 900 GS Adventure.

  Ride Pro

  Hareket halindeyken dinamik. Ride Pro paketiyle birlikte siyah/gri comfort sele, yeni şerit tasarımıyla mat beyaz alüminyum radyatör kapakları ve mat beyaz alüminyum gövde renginde yakıt deposu kapağını içeriyor.

  İşlevsellik keyifle buluşuyor

  Her şey işlevsellik ve sürüş keyfine yönelik olarak tasarlandı. İster Metalik Siyah motor ister Ride Pro paketi silüetine ve göz alıcı şerit tasarımına sahip modeli seçin, her gezide göz kamaştıracaksınız. Yenilikçi plastik depo dinamik GS silüetini belirleyen öğelerden yalnızca biri. GS logosunu taşıyan etkileyici yan paneller motosikletinizi sürünün lideri olarak sürmeyi tercih ettiğinizi hemen belli ediyor. Beyaz simgelerle çarpıcı LED far size yolu gösteriyor.

  + Devamını okuyun

  Kusursuz donanımı bulun

  Yolculuğa çıkmak için neye ihtiyacınız olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Tavsiyelerimize bir göz atın, onlardan ilham alın ve Yeni F 900 GS Adventure’ı ihtiyaçlarınıza göre tasarlayın.

  Kişiselleştirme bölümüne gidin

  Çok daha fazla #GSRuhu

  spinner