#NeverStopChallenging

RR modelimiz

Motor sporları için geliştirildi, yol için kusursuz hale getirildi. S 1000 RR veya kısaca RR modeli, performans, teknoloji ve tasarımdan taviz vermiyor. Maksimum performansa ulaşma hedefi motor, aerodinamik olarak hizalanmış kaplama paneli, hafif yapı ve destek sistemleriyle elde ediliyor. Birkaç basit adımla RR, yalnızca yarış pistinde rekor süreleri kovalamaya yönelik tasarlanmış bir yarış motosikletlerine dönüşüyor.

+ Devamını okuyun

Superbike motosikletimiz

S 1000 RR

RR tamamen saf performansa yönelik tasarlanıyor. 210 bg (154 kW) güç ve çok sayıda teknolojik iyileştirmeler motosikleti pole pozisyonuna yerleştiriyor.

RS modeli

Görünüm: Sportif ve dinamik. Motor: Saf bir keyif. Spor geziler için. İki silindirli Boxer motor tartışılmaz Boxer gücünü sunarken, BMW ShiftCam sayesinde tüm motor devirlerinde etkileyici hızlanma değerlerini garanti ediyor. Her virajı ve her yolculuğu unutulmaz kılacak hassas dinamikler için.

+ Devamını okuyun

Sports touring motosikletimiz

R 1250 RS

Hız şeridinde Sports touring: Sportif karakter, motosikleti yolculuğa uygun kılacak özelliklerle buluşuyor. Öne çıkan çok sayıda teknolojik özellikler güvenlik, konfor ve konsantrasyonu eşsiz sürüş keyfiyle bir arada hayata geçiriyor.

XR ailesi

XR sportif karakter ve uzun mesafe performansıyla özdeşiyor. İddialı tasarımı ve güçlü motorları ergonomik konfor ve son teknoloji destek sistemleriyle bir araya geliyor. Günler boyunca her virajın ve yol boyunca her kilometrenin peşinde olanlar için.

+ Devamını okuyun

XR modellerimiz

S 1000 XR

Virajları ve kat edilen kilometreleri kaydetme hedefi. İddialı bir sporcu ile bir touring enduro motosikletin ergonomik özellikleri ve rahat oturma pozisyonu bir arada.

F 900 XR

Daha yüksek, daha hızlı, daha ileri: Günler ve virajlar boyunca saf adrenalin. Sürüş ve tasarım: Saf performans. Ergonomik özellikler: Tam bir rahatlık.

Bir yaşam tarzı olarak adrenalin

BMW Motorrad Motorsport ile dünya genelindeki yarış serilerinde temsil ediliyoruz ve M RR ve RR modellerimizle küresel çapta zaferler kazanıyoruz. Bu şekilde kazandığımız deneyimi hedeflenen bir sürecin parçası olarak yol motosikletlerimize aktarıyoruz. Bu sayede performansa dair fikirlerimizi yeni ölçütler ve yenilikçi projelerle sürekli olarak genişletiyoruz.

+ Devamını okuyun
BMW Motorrad Motorsport'a git external-link-arrow-slim

Oturma odası için LEGO® Technic M RR

Tıpkı orijinalinde olduğu gibi, LEGO® Technic M RR'ımızın 1.920 LEGO® Technic parçasıyla birlikte yüksek hassasiyete ve her ayrıntıya odaklandık. Parçaları bu şekilde geliştirdik ve yenilikçi çözümler yarattık: orijinaline yakın ayrıntılar içeren, şimdiye kadarki en büyük LEGO® Technic motosiklet modeli 1:5 ölçeğinde oluşturuldu.

+ Devamını okuyun
LEGO® Technic'e gidin external-link-arrow-slim

Spor ve adrenalini hissedin

spinner