Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW M 1000 R

Hız şeridinde yaşam

Sizi limitleri zorlamaya teşvik eder: M 1000 R, kısaca M R dinamik bir roadster motor ile bir superbike motosikleti bir araya getiriyor. Mirasını, M yarış motosikleti geliştiricilerinden ve yarış pistlerinden alıyor. Hayranlık verici 210 bg güç ve 280 km/sa azami hızla kırsal yollarda ya da yarış pistlerinde kontrol sizde. Maksimum performans ise bu motosikletle bir zorunluluktur. Amaç ise hedefin ötesine geçmek ve yollara hükmetmek ve M renkleri de açık bir şekilde bunu işaret eder. M R dört silindirli motorun sesini ise fark etmemek mümkün değil. Sizi çağırdığını duyuyor musunuz? Motoru hemen çalıştırın! #NeverStopChallenging

Bir tutam çılgınlık

Güçlü M fren
M 1000 R'ın M freni
Etkileyici gidon ucu aynaları
M 1000 R gidon ve uç aynası
Özel M Competition paketi
M 1000 R M Competition Paketi
M kanatçıklarla birlikte etkileyici ön bölüm
M 1000 R kanatçıkları
Kısa plaka tutucu
M 1000 R'ın kısa plaka tutucusu
Özel M başlangıç animasyonu ve Race sürüş modları
M 1000 R M başlangıç animasyonu
Yüksek performanslı M R dört silindirli motor
M 1000 R motor
Şeritli hafif M Karbon jantlar
M 1000 R M Karbon jantlar

M kusursuzluğu: Kanatçıklar

M kusursuzluğu: Kanatçıklar

Kusursuzluk detaylarda gizlidir. M kanatçıklar tekerleklerin havalanmasını önlemek üzere aerodinamik bastırma kuvveti üretir. 220 km/sa hızda ön tekerlek üzerindeki yükü 11 kg artırır. Avantajınız: Maksimum sürüş dengesi, ön tekerleğin yol yüzeyinden havalanma eğiliminde azalmanın yanı sıra viraj dönerken daha geç fren yapma ve daha erken hızlanma olanağı.

+ Devamını okuyun

M deneyimi: Motor elektroniği

M deneyimi: Motor elektroniği

Kapsamlı M deneyimi: 6,5 inç TFT ekran, M başlangıç animasyonuyla sizi yüksek performans sürücülerinin özel dünyasına davet eder. Bellek fonksiyonu sayesinde başlangıcın ardından dört ekran tipinden biri otomatik olarak görüntülenir. Yarış pistleri için gerçek M stilinde iyileştirildi: Yeni yanıp sönen vites değiştirme sinyalinin bir parçası olarak belirlenen hıza ulaşıldığında tüm devir sayacı bir kez yanıp söner.

+ Devamını okuyun
210
bg (154 kW), 13.750 dev/dk'da
280
km/sa azami hız
199
kg DIN boş ağırlık (tam dolu yakıt deposuyla, yola çıkmaya hazır)
7,2
saniyede 0'dan 200 km/sa hıza ulaşma
Su/yağ soğutmalı sıralı dört silindirli motor ve BMW ShiftCam

M hakimiyeti: Motor

Superbike motoru gerçek bir roadster için mükemmel hale getirildi: RR'dan alınan dört silindirli motor ve BMW ShiftCam teknolojisi sizi 0'dan 100 km/sa hıza 3,2 saniyede ulaştırır. 14.600 dev/dk maksimum motor devriyle M R açık arayla en güçlü roadster motosikletimiz. 10.000 dev/dk'dan itibaren daha fazla tork ve hızlanmayı hissedebilirsiniz. M R, vites oranları açısından RR modeline kıyasla daha fazla özellik sunar. İkinci dişlide bulunan 46 yerine 47 diş ve 4., 5. ve 6. viteslerdeki daha kısa aralıkla kırsal yollarda performansa yönelik sürüş gerçekleştirilebilir. Pro vites değiştirme asistanı, hızlı vites yükseltme ve düşürmeyi mümkün kılar. Motosikletin titanyum arka susturucusundan gelen sesi bunu etkileyici bir şekilde öne çıkarır.

+ Devamını okuyun

M sürüş deneyimi: Şasi

M sürüş deneyimi: Şasi

Belirgin tepki ve nefes kesen doğruluk: Standart DDC'ye sahip şasinin yanı sıra tam ayarlanabilir süspansiyon elemanları, ayarlanabilir gidon amortisörü ve makinede işlenmiş gidon kelepçesi. M R için dinamik bir roadster motosikletin gereksinimlerine uyacak şekilde RR modelinden alınmıştır. Yeni ergonomi ve yeni gidonlar ön tekerleğe odaklı bir oturma pozisyonu sunar.

+ Devamını okuyun

M zekası: Asistanlar

M zekası: Asistanlar

Dopingden daha iyi: Üst düzey asistanlar sayesinde yüksek seviyede performans. Rain, Road, Dynamic, Race ve Race Pro sürüş modlarıyla bağlantılı üç hızlanma karakteri ideal tepkiyi sunar. DTC, sürüş moduna bağlı olarak maksimum güvenlik ve sürüş dinamikleri sunar ve Fren Kayma Yardımı da viraj dönüşleri sırasında drift yaparken sizi destekler.

+ Devamını okuyun

Gerçek roadster motosikletler arasında bir asi

M şehrinde doğdu

Siyah ya da beyaz; burada gri alan yok. Ancak tercihiniz ister M R ister M Competition paketiyle birlikte M R olsun, her zaman ön bölümde asimetrik renk tasarımı ve özel renkleriyle tanınan gerçek bir M seçmiş olacaksınız.

Beyaz/M Motor Sporları

Açık mavi, koyu mavi, kırmızı: Burada Beyaz ile yüksek kontrast oluşturacak şekilde kullanıldı. Geleneksel fakat ilerici, hafif ama saldırgan dövme alüminyum jantlar dışa dönük görünümünü tamamlıyor.

Metalik Siyah/M Motor Sporları

M Competition paketine sahip M R saf güç ve dinamizmi temsil eder. Gücün renkleri: M renkleriyle bir araya getirilmiş metalik Siyah. Bir dizi paket içeriği büyüleyici görünümü kusursuz hale getirir.

3 yıl garanti.

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

M ifadesi: Tasarım

M ifadesi: Tasarım

Hakim ön bölüm, saldırgan arka tasarım: En iyi özellikleriyle M R. Mükemmel yükseklikteki M seleye oturun ve lazerle işlenmiş "BMW M 1000 R" yazılı genişletilmiş boru tipi gidona elinizi uzatın. Ses açık, ışıklar açık: LED farda M logosu görünüyor. Yolun size ait olduğunun farkındasınız.

+ Devamını okuyun

Yüksek kalitede M Competition paketi

Yüksek kalitede M Competition paketi

Bundan daha iyisi olamaz. Arka jant kapağı ve zincir koruyucusu, ön jant kapağı, depo kaplamaları, şeritli hava giriş deliği, rüzgar yönlendiricileri, pinyon kapağı, M GPS Laptrigger için aktivasyon kodu gibi özel M Karbon parçalar, M yolcu paketi ve makinede işlenmiş M ön ayak dayama sistemi bu motosikletin alt edilemeyeceğini gösterir. Ağırlıktan 1,6 kg tasarruf sağlayan M karbon jantlar sayesinde hiçbir şey onu durduramaz.

+ Devamını okuyun

M kişiselleştirme: Opsiyonel aksesuarlar

Daha fazla pist, daha fazla güvenlik, daha fazla tasarım, daha fazla siz. M Competition paketine ek olarak M yolcu selesi veya Spor ön cam gibi opsiyonel donanımın yanı sıra M motor koruyucu ve 6 kademeli ayarlanabilir M ayak dayama sistemi gibi M Performance parçaları M R motosikletiniz için hazır.

Kişiselleştirme bölümüne gidin

Performans odaklı

spinner