* Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW R 18 TRANSCONTINENTAL

Yolun en iyi tasarıma sahip ikonu

R 18 Transcontinental size ayrıcalıklı ve lüks bir yolculuk sunuyor. R 18 ailesinin yepyeni bir üyesi olan bu motosiklet, BMW Motorrad geleneklerini günümüzde en iyi şekilde temsil ediyor. Uzun ön camı ile hemen ayırt edilen güçlü büyük Boxer, kilometreler boyunca konforlu ve güçlü bir sürüş vadediyor. Otomatik yük dengeleme özelliği, motosiklete uygulanan yüke uygun olarak şasiyi uyarlıyor. Kişiselleştirmeye hazır yapısı sayesinde, R 18 Transcontinental motosikletinizle her yolculukta kendinizi keşfedebilir ve motosikletinizi tamamen kendinize göre tanımlayabilirsiniz. Biz buna kısaca #SoulFuel diyoruz. 

R 18 TRANSCONTINENTAL’İN TASARIMI

Seyahat etmek zihni genişletir ve karakterimizi şekillendirir

R 18 Transcontinental, kilometrelerce yol kat edebilirmiş gibi görünüyor. Ön tekerlekteki büyük jant kapağı ve iki yardımcı farın yer aldığı çarpıcı ön bölüm, şık tasarımın başlangıç noktasını oluşturuyor. 24 litrelik depo, rüzgar deflektörleri, ayak dayamaları ve yolcu için sırt dayamalı arka çanta, motosikletin net bir şekilde tanımlanmış görünümünü tamamlıyor.

  Metalik Yarış Mavisi

  Metalik Yarış Mavisi/Metalik Siyah gövde rengi motosiklete uyumlu ve cazip bir siluet kazandırıyor.

  Option 719 Moonstone

  R 18 Transcontinental motosikletinizle nereye giderseniz gidin, Metalik Mineral Beyazı gövde rengi etkileyici bir görünüm yaratıyor.

  R 18 Transcontinental First Edition

  Beyaz çift çizgili Metalik Siyah gövde rengi, siyah-gümüş renkli frezelenmiş jantlar, kontrast oluşturan aksamlar ve silindir kafası kapağı ya da motor muhafazası kapağı gibi krom kaplama detaylar, kendinden emin bir stilin her zaman ve her yerde çok önemli olduğunu gözler önüne seriyor.

  Metalik Siyah

  R 18 Transcontinental’in şık karakterini vurgulayan bir renk teması. Büyük Boxer, kapsamlı donanımıyla her şeye hazırlıklı bir güç paketi gibi sizi bekliyor.

  Metalik Mat Manhattan

  Sofistike, çevik ve enerji dolu: Bu renk teması, kilometreler boyu süren saf sürüş keyfini simgeliyor ve sizi önünüzde sevinçle parlayan ufka doğru taşıyor.

  Yolunuzdan ayrılmayın

  R 18 Transcontinental, ondan beklediğiniz her şeyi size sunmak ve motosikletinizi tam istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için mükemmel bir şekilde hazırlandı. Bu kişiselleştirme konsepti Orijinal BMW Motorrad Aksesuarlarının geniş yelpazesi ile destekleniyor. Roland Sands Design ile iş birliği içinde tasarlanan “Machined” ve “2-Tone-Black” koleksiyonları ve örneğin AERO Design paketi ile klasik “Option 719” seçenekleri motosikletin lüks görünümünü bir adım daha öteye taşıyor. R 18 Transcontinental’i özelleştirmek ve geliştirmek için ayrıca iç çantalar gibi sofistike ve kullanışlı Touring donanımları da kullanılabiliyor. 

  + Devamını okuyun
  Kişiselleştirme bölümüne gidin external-link-arrow-slim

  İlk bakışta öne çıkan özellikler

  Öne çıkan özellikleri ayrıntılı olarak keşfedin. R 18 Transcontinental, geleneksel öğelerden modern motosiklet teknolojisine kadar beklediğiniz her şeyi ve hatta fazlasını sunuyor!

  + Devamını okuyun
  Güç Rezervi
  Daire şeklinde geleneksel gösterge formundaki Güç Rezervi göstergesi.
  Marshall Gold Series Stage 2
  Motosiklette bulunan Marshall hoparlörler.
  Kokpit
  Daire şeklindeki analog göstergeler ve TFT ekran ile kokpit.
  Çift astarlı ve cıvatalı logolu siyah tank
  Çift astarlı ve cıvatalı logolu siyah tank
  Yolcu selesi
  Konforlu sırtlığa sahip yolcu selesi.
  TFT ekran
  R 18 Transcontinental’ın TFT ekranı.
  Ön kaplama paneli
  R 18 Transcontinental’ın ön kaplama paneli.
  Rüzgara karşı koruma
  R 18 Transcontinental’ın rüzgar deflektörü.

  R 18 TRANSCONTINENTAL’İN MOTORUNU DENEYİMLEYİN

  Gücünüzü sakinlikten ve yol boyunca kat ettiğiniz her bir kilometreden alın

  Büyük Boxer motoru çalıştırdığınızda, neden bu adı aldığını tam olarak anlayacaksınız. Büyük motor hacmini yol boyunca her metrede hissedebilirsiniz. Tipik boxer güç üretimi ile 2.000 ile 4.000 dev/dak arasında minimum 150 Nm tork alacağınıza güvenebilirsiniz. Etkileyici tork ve değişmeyen çeviklik, uzun vadede eksiksiz sürüş keyfini garanti ederken rahat ancak asla sıkıcı olmayan bir deneyim sunuyor. Dışarıdan görülebilen nikel kaplı kardan mili, 1802 cc’lik bu motorun arkasındaki tarihi mirası gözler önüne seriyor. Peki şimdi ne yapacaksınız? Belki de artık kendi tarihinizi yazma zamanı. 

  + Devamını okuyun
  1802
  cc motor hacmi
  740
  mm sele yüksekliği
  158
  Nm tork, 3.000 dev/dak’da
  24
  litre yakıt deposu kapasitesi (yaklaşık)
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

  İlk adım en kolayıdır – R 18 Transcontinental'in A2 versiyonu

  R 18 Transcontinental’in ayrıca 35 kW (48 PS) ile A2 uyumlu bir versiyonu da mevcuttur. Bu versiyon kısılabilir, yani makineniz A2 sürücü belgenize sahip olduğunuzda sizi destekler. En başından itibaren R 18 Transcontinental'in sezgisel kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz.

  Konfor ve güvenlik

  Kilometreleri rahat ve güvenli bir şekilde kat edin

  Kilometreleri rahat ve güvenli bir şekilde kat edin

  Hızı ve öndeki araçla olan mesafeyi bağımsız olarak kontrol eden Dinamik Hız Sabitleyici (DCC) ve opsiyonel Aktif Hız Sabitleyici sayesinde R 18 Transcontinental ile kilometreleri konforlu şekilde kat edebilirsiniz. Ayrıca üç sürüş modu, Anti-Patinaj Sistemi (ASC) ve dinamik motor freni kontrolü (MSR), standart donanım olarak daha yüksek bir güvenlik seviyesi garanti ediyor. Geri vites ve Yokuş Kalkış Kontrolünün yanı sıra çantalar ve arka çanta için opsiyonel merkezi kilit sistemi, kat edilen kilometre başına çok daha fazla kullanım kolaylığı vadediyor. 

  + Devamını okuyun

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  #SoulFuel hakkında daha fazla bilgi

  spinner