Farklı açılardan Uluslararası GS Trophy motosikleti - tam hızla sudan geçiş yaparken.

Uluslararası GS Trophy donanımı

Her zaman yeni maceraların peşinde olanların her durumda güvenebileceği donanıma sahip olmaları gerekir. Bu sebeple Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarımızı Uluslararası GS Trophy'nin off-road rotalarında en zorlu koşullarda test ettik.

Bu parçalar çamurlu ortamlarda, çöllerde, nehirleri geçerken ve dağları tırmanırken ne kadar gelişmiş ve dayanıklı olduklarını kanıtladı. Motosikletinizle kusursuz uyuma sahip bu parçalar size ve GS'nize her türlü off-road zemininin üstesinden gelmeniz için tüm gerekenleri sunuyor. 

+ Devamını okuyun
Güvenlik

En zorlu maceralar için kusursuz donanım. Siyah şasi koruyucusu, paslanmaz çelik silindir kafası kapağı ve far koruması sayesinde motosikletiniz dallara, kayalara, enduro botlarına ve sıçrayan taşlara karşı kusursuz şekilde korunuyor. Dayanıklı Enduro alüminyum motor koruyucusu motorun alt bölümünü koruyor. Paslanmaz çelik motor koruma demirleri motosikletinizin beklenmedik bir anda devrilmesi durumunda hasara karşı koruma sağlıyor. Elcik korumasıyla elleriniz dallara ve sıçrayan taşlara karşı korunurken koruyucu bir cam mercek ise TFT ekranınızı toza ve diğer hasarlara karşı koruyor.

Ergonomi ve konfor

Off-road sürüşlerinde bu aksesuarlardan mahrum kalmayın. Renkli Rally ön cam, arazinin açık bir görünümünü sunuyor ancak bir yandan da yeterli koruma sağlıyor. Dar ve sert Rally sele ise maksimum hareket özgürlüğü sağlıyor. Daha geniş ve daha uzun Enduro ayak dayamaları daha fazla destek sağlarken ayağınızın kaymayacağı bir duruşu garanti ediyor. Yüksekliği ayarlanabilen ayak freni kolu ihtiyacınıza uygun şekilde ayarlanabildiği için özellikle ayakta sürüş sırasında ayak freninin kontrolünü kolaylaştırıyor.  Ayarlanabilir ayak plakasına sahip vites değiştirme kolu farklı ayakkabı boylarına ve vites değiştirme alışkanlıklarına göre uyarlanabilirken, alüminyum gidon yükselticiler çok daha rahat bir duruş ve off-road hakimiyeti sunuyor.

Tasarım

Hem iyi görünüme sahip hem de off-road özellikleri kazandıran ürünler. Yüksek kaliteli, yekpare titanyum geçme susturucu GS'inize sportif bir görünüm kazandırmasının yanı sıra standart susturucuya göre daha hafif. Motosiklet için daha büyük ön jant kapağı motosikletinizi sıçrayan taşlara ve toza karşı koruyor. Son derece dengeli tel jantlar tubeless lastiklerle birlikte kullanılabiliyor ve motosikletin off-road kabiliyetini tamamlıyor.

Saklama

Off-road sürüşünde ıslanmak da kirlenmek de işin bir parçası. Bu sebeple taşıdığınız eşyaların dış etkilere karşı uygun şekilde korunması çok daha önemli hale geliyor. Adventure Koleksiyonu’nun küçük depo üstü çantası dayanıklı naylon kumaştan üretiliyor ve su geçirmez bir iç çantaya sahip. Bu beraberinizde getirdiğiniz tüm eşyaların her zaman kuru olmasını sağlıyor.

BMW Motorrad Yetkili Satıcınıza sorun

GS Trophy motosikletleri ve buna uygun orijinal BMW Motorrad aksesuarları hakkında daha fazla bilgi almak için doğrudan BMW Motorrad Yetkili Satıcısıyla bağlantıya geçebilirsiniz. Size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaklar.

Yetkili satıcı arayın

#SPIRITOfGS hakkında daha fazla bilgi

spinner