Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW F 800 GS

Kısa mesafeler, büyük maceralar

Rotanızın gerektirdiği her durumda ona güvenebilirsiniz. Yeni, daha güçlü motor ve diğer birçok yükseltme sayesinde F 800 GS kısa veya uzun yolculuklarda kusursuz bir yol arkadaşı. Çantanızı toplayın, arkadaşlarınıza haber verin ve yola çıkın. Birlikte yeni yolları keşfedecek ve unutulmaz maceralar deneyimleyeceksiniz. #GSRuhu deneyimini bizzat yaşayacak, çıtırdayan kamp ateşini dinleyecek ve günlük hayatınızı arkanızda bırakacaksınız.

“ 

DAHA FAZLA #GSRuhu

 ”

F 800 GS’in öne çıkan özellikleri

Güvenli sürüş hissi için Dynamic ESA
BMW F 800 GS Dynamic ESA özelliği
Standart olarak ABS Pro ve DTC
F 800 GS ABS Pro ve DTC özelliği
Standart elcik korumaları
F 800 GS elcik koruması
Standart olarak sunulan USB portuyla daha fazla güç
F 800 GS’in USB portu
Vario çantalar için çanta taşıyıcı
F 800 GS Vario çanta sistemleri için çanta taşıyıcı
Connectivity özellikli TFT ekran ve standart çoklu denetleyici kullanımı
BMW F 800 GS’in Connectivity özellikli TFT ekranı
Çok kademeli kontrole sahip elcik ısıtması
BMW F 800 GS’in elcik ısıtması
Daha fazla sele seçeneği
BMW F 800 GS ekstra alçak sele

Yalnızca yolu değil deneyimleri de bulun: ConnectedRide Navigator

Yalnızca yolu değil deneyimleri de bulun: ConnectedRide Navigator

ConnectedRide Navigator ile sürüş sırasında araç ve trafik bilgilerine ilişkin her şeyi bir bakışta görebilirsiniz. Düzenli harita güncellemeleri gitmek istediğiniz her yere ulaşmanızı sağlıyor. Güçlü donanım her şeyin üstesinden gelebiliyor. BMW Motorrad Connected uygulamasıyla akıllı telefon ve fonksiyonları cihaza entegre edilebiliyor.

+ Devamını okuyun

Güçlü motor sistemi

895
cc hacim
91
Nm, 6.750 dev/dk’da maks. tork
87
bg (64 kW), 6.750 dev/dk'da
815
mm standart sele yüksekliği
Sıralı iki silindirli dört zamanlı motor

Daha fazla güç, daha fazla keyif

Daha fazla güç, daha fazla keyif

Her rotada saf sürüş keyfi. F 800 GS’in yeni paralel ikiz motoru gelişmiş bir tork eğrisiyle çok daha fazla azami güç sunuyor. İyileştirilmiş güç eğrisi sayesinde F 800 GS 6.750 dev/dk’da 87 bg (64 kW) azami güce çok daha erken ulaşırken azami tork eğrisi aynı zamanda 6.750 dev/dk’da 91 Nm’ye erişiyor.

+ Devamını okuyun

BMW F 800 GS’in sesi

Güçlü tasarım, bireysel tarz

Üçünden birini seçin

F 800 GS, geleneksel görünümden sportif esintilere kadar üç farklı renkte sunuluyor. Hangisini seçeceksiniz?

  Beyaz tek renk

  F 800 GS zahmetsizliği ve dinamizmi somut hale getiriyor. Bu büyük oranda beyaz tek renk kaplama paneli ve çarpıcı GS işlemeli siyah/mavi selesi ile siyah gidonlardan kaynaklanıyor.

  Sport

  Baştan aşağıya sportif: Metalik Yarış Mavisi F 800 GS Sport dinamik bir model. “GS” işlemeli siyah/kırmızı sele beyaz tek renkli radyatör kapakları ve gümüş renkli gidonlarla büyük bir kontrast oluşturuyor.

  Triple Black

  Motosikletin çizgilerini vurgulayan Metalik Siyah gövde rengi F 800 GS Triple Black’in macera tutkusuna kusursuz uyum sağlıyor. GS işlemesi dahil olmak üzere Mat Metalik Mineral Gri radyatör kapakları ve siyah/gri sele görünümü öne çıkarıyor.

  İstediğiniz gibi özelleştirin

  Dynamics paketi

  Dynamics paketiyle gelişmiş güvenlik ve sportif karaktere aynı anda sahip olun. Paket, durumunuza uygun şekilde sürüş modunu seçmenizi sağlayan Pro sürüş modlarını içeriyor. Pro vites değiştirme asistanı beklenmedik durumlarda size daha fazla kontrol sunuyor. Dynamic ESA ile süspansiyon otomatik olarak sönümleniyor ve lastiklerle zemin arasındaki temasın ne kadar yoğun olması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz.

  Comfort paketi

  Konforu sevenler için kusursuz paket. Anahtarsız Sürüş sayesinde anahtarlar cebinizde kalıyor. Elektronik cruise control sürüş hızını sabit tutuyor. Bagaj rafı sayesinde arka çanta kolaylıkla sabitlenebiliyor. Gösterge paneli için bir taşıyıcı ve montaj yuvası içeren navigasyon hazırlığını kullanarak BMW ConnectedRide Navigator cihazını kokpitte doğrudan sürücünün görüş alanına özenle yerleştirebilirsiniz. Ek olarak M Endurance zincir arka tekerlekte daha az bakım gerektiriyor.

  Sizin kadar benzersiz

  Fabrika teslim doğru opsiyonel seçenekler ve orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla BMW F 800 GS’inize kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. Buradan daha fazlasını öğrenin.

  Kişiselleştirme bölümüne gidin

  Çok daha fazla #GSRuhu

  spinner