M Paket

Tek bir bakış, kısa süreli bile olsa yetiyor. Her M Paketi açık mavi, koyu mavi ve kırmızı olmak üzere ayrıcalıklı ve ikonik M renkleriyle birlikte sunuluyor. M logosuyla bağlantılı olarak ödün vermeyen bir karakter ve gelişmeye yönelik bir tutkuyu temsil ediyor. M Karbon jantlar da bu iddiayı vurguluyor. Çok hafif ve sert: M Sport sele üzerinde sınırları biraz daha zorlayabilmek için kontrollü bir şekilde yönetebileceğiniz üst düzeyde çeviklik ve dinamizm.

+ Devamını okuyun

M pakete sahip modellerimiz

M Performance – sportif karakter

Daha fazlasını isteyenler için

Daha fazlasını isteyenler için

M Performance parçalarımız, motosikletinizle zamana karşı yarışırken elde ettiğiniz süreden bir saniye daha düşürmek veya virajda motosikletinizi biraz daha fazla yatırmak üzere, motosikletinizin ve sizin performansınızı daha da artırmak üzere tasarlanıyor. Bu nedenle birçok parça daha iyi denge, ağırlık tasarrufu ve daha dinamik bir karakter için karbon fiberden üretiliyor ya da tek bir bloktan frezeleniyor. Seçkin M Performance Parçaları daha iyi bir his, kontrol ve konfor sağlamak üzere motosikletinizi korurken, daha iyi ergonomi ve ayar seçenekleri sunuyor.

+ Devamını okuyun

M Performance – yarış pisti

Sonraki adım

Sonraki adım

Motor sporlarına yönelik hazırlıklar yalnızca motosikletlerinizdeki parçalarla bitmiyor. Aynı zamanda pit şeridinde liderlik ve profesyonel motivasyon sergileniyor, yani motosikletiniz üstünde çalıştığınız her yerde. Burası o önemli saniyeleri kazanmak üzere hassas şekilde hazırlık yaptığınız ve her meydan okumaya karşı inanç ve güven kazandığınız yer.

Tam da bu yüzden size hiçbir şeyden ödün vermeyen, eksiksiz bir paket sunuyoruz.

 

Not: Bazı parçaların kamuya açık yollarda kullanılmasına izin verilmez ve bu parçalar yalnızca yarış pistinde kullanılabilir.

+ Devamını okuyun

M Performance – yarış profesyonelleri

Sadece yarış için

Sadece yarış için

Performans fikri için gerçek takviye: Performans artıran bu modifikasyonlar BMW Motorrad Motor Sporları Yarış desteği tarafından sunuluyor. WorldSBK ve FIM EWC motosikletlerinin motorlarının montajında çalışan uzmanlar sonrasında sizin için de çalışıyor.

Bu süreçte motosikletiniz tam anlamıyla bir yarış motosikletine dönüştürülüyor ve yalnızca yarış pistinde kullanılabilir hale getiriliyor, bu sebeple yolda kullanma onayı da kaldırılıyor. 

+ Devamını okuyun

M Performance Parçaları hakkında başka sorularınız mı var? O zaman yanıtlar SSS portalımızda.

Performansla ilgili diğer konular

spinner