Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW F 900 GS

Meydan okumanızı bekliyor

Her şey burada başladı. Bir sonraki maceranız sizi pek kimsenin gitmediği yerlere götürüyor. Siz ve GS’iniz hariç. Taşlar ve çakıllar üzerinden, rüzgarın ve suyun içinden, derin hendeklerin üzerinden ve en yüksek tepelerden ilerliyorsunuz. İçinizde heyecan, ağzınızın içinde kum, kanınızda adrenalin - tamamen size ait bir ortamdasınız ve kendinizi #GSRuhu akışına bırakıyorsunuz.

F 900 GS tam da bu tür deneyimler için yaratıldı. Motoruyla, gövdesiyle maksimum güce sahip ancak hafif bir motosiklet ortaya çıkarmak üzere tüm özellikleri iyileştirildi. İşte karşınızda: mükemmel bir Enduro.

F 900 GS’in öne çıkan özellikleri

Düşük yıpranma özellikli M Endurance zincir
M Endurance zinciriyle BMW Motorrad F 900 GS
Ayarlanabilir Showa çatal
BMW Motorrad F 900 GS, spor süspansiyonu da içeren Enduro Pro paketi
Metal braket içeren Enduro elcik koruması
F 900 GS, GS Trophy modeli için metal braketler dahil Enduro elcik koruması
Ek gidon yükselticileri
BMW Motorrad F 900 GS için gidon yükselticilerini de içeren gidonlar
Farklı GS logosu
BMW Motorrad F 900 GS üzerindeki farklı GS logosu
Ayarlanabilir süspansiyon yayı
Ayarlanabilir süspansiyon yayı BMW Motorrad F 900 GS Enduro Pro paketinin bir parçasıdır.
Ayarlanabilir vites değiştirme ve fren kolları
Ayarlanabilir vites değiştirme ve fren kolu BMW Motorrad F 900 GS ile birlikte standart olarak sunuluyor.
Akrapovič arka susturucu
Akrapovič arka susturucusuyla BMW Motorrad F 900 GS

Sanki sizin için üretilmiş gibi

F 900 GS’in ergonomik üçgeni off-road kullanımına göre optimize edildi: daha yüksek gidonlar ve daha alçak ayak dayamaları. Ayak freni kolu da daha yüksek ve böylece kısmen daha alçak dayamaların da sayesinde erişimi daha kolay. Katlanır ayak platformu motosiklete en uygun şekilde erişimi sağlıyor. Ayarlanabilir vites değiştirme kolları kusursuz pozisyonu alabilmenizi sağlıyor. İster motosikletinizi ayağınızda botlarla caddelerde veya off-road arazide ister ayakta ya da oturarak sürün, hiç fark etmez. Konfor alanınızın dışına çıkmak hiç bu kadar konforlu olmamıştı.

+ Devamını okuyun

Her türlü arazi için iyi bir donanıma sahip

Her türlü arazi için iyi bir donanıma sahip

F 900 GS'in gövdesi görsel ve teknik olarak geliştirilmesinin yanı sıra konfor ve güvenlik açısından da iyileştirildi. Elcik koruması daha fazla güvenlik sağlıyor. Standart olarak plastikten üretilen koruma rüzgara ve hava koşullarına karşı artırılmış koruma sunuyor. Metal braketlere sahip Enduro elcik koruması aynı zamanda F 900 GS Trophy’nin özellikle aksiyon meraklısı sürücüleri için ek koruma sunuyor. Opsiyonel olarak sunulan navigasyon cihazları hazırlığı sayesinde BMW Motorrad navigasyon veya aksiyon kamerası gibi diğer cihazları motosiklete bağlayabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Varış noktası her zaman göz önünde

Varış noktası her zaman göz önünde

ConnectedRide Navigator yolda ihtiyacınız olan tüm bilgileri size net bir şekilde gösteriyor. Önemli araç bilgilerine ek olarak güncel trafik bilgilerini sunuyor ve düzenli harita güncellemeleri sayesinde gideceğiniz yere her zaman ulaşabilmenizi sağlıyor. Güçlü donanımı her şeyin üstesinden geliyor. BMW Motorrad Connected uygulamasıyla akıllı telefonunuzun içeriğini de cihaza entegre edebilirsiniz.

+ Devamını okuyun
“ 

Daha fazla MACERA  isteği yaratıyor

 ”

Lastik performansı

105
bg (77 kW), 8.500 dev/dk'da
93
Nm, 6.750 dev/dk’da maks. tork
895
cc hacim
14,5
litre yakıt deposu kapasitesi
Sıralı iki silindirli dört zamanlı motor

Ağırlığı daha az, kendine güveni daha fazla

F 900 GS şaşırtıcı bir şekilde hafif. Özellikle off-road sürüşü sırasında tozu dumana katarken, çakıllı bir zeminde tekerleklerinizle kendinize yol açarken veya dağları tırmanırken yalnızca 219 kg* olduğunu fark ettiriyor. Plastik yakıt deposu, akü ve arka bölüm ile Akrapovič arka susturucu gibi yeni parçalar motosikletin düşük ağırlığa sahip olmasını mümkün kılıyor. Nispeten alçak ağırlığı üst düzey kullanım ve yüksek performansıyla kendini gösteriyor.

*(DIN boş ağırlıkta)

+ Devamını okuyun

Özgürlüğün sesi

Doğru motorla tüm isteklerinizi gerçekleştirin

Doğru motorla tüm isteklerinizi gerçekleştirin

Düz asfaltta veya zorlu bir arazide: F 900 GS’in paralel ikiz motoru her türlü zeminde maksimum sürüş keyfi sunuyor. Sıralı iki silindirli motor, gelişmiş tork eğrisi ile daha yüksek azami güce sahip. İyileştirilmiş güç eğrisi sayesinde F 900 GS, 8.500 dev/dk’da 77 kW (105 bg) azami güce erişiyor. Daha geniş tork eğrisi 6.750 dev/dk’da 93 Nm tork sunuyor.

+ Devamını okuyun
“ 

GS GENLERİNİ TAŞIYAN tamamen yeni bir motosiklet.

 ”

Tipik GS: Tasarım

Güçlü ve kendinden emin bir karakter

GS tasarımıyla bile kendini belli ediyor: Engellerin durduramadığı biri geliyor. İddialı şerit tasarımıyla birlikte üç farklı gövde renginin her biri F 900 GS’e kendi kişiliğini katıyor. Siz hangisine sahip olacaksınız?

  Metalik Siyah

  Saf gücü yansıtan bir güç merkezi. Sele: Siyah. Arka şasi: Siyah. Kırmızı şeritli Metalik Siyah radyatör kapakları.

  Sao Paulo Sarısı

  Her türlü arazide kendini belli ediyor: Kırmızı şeritli sarı radyatör kapakları. Kırmızı arka şasi üzerindeki siyah sele.

  GS Trophy

  Maceracı ve son derece sportif: Mavi/kırmızı şeritli beyaz radyatör kapakları. Beyaz arka şasi ve altın renginde jant kasnakları kontrast oluşturuyor.

  Yeni ama tanıdık: Gövde

  F 900 GS en ince detayına kadar yeni bir çığır açmaya hazır. Gövdesi son derece sportif bir biçime sahip. Radyatör kapağı dahil olmak üzere yakıt deposu kaplaması çok zarif görünüyor. Şasi kaplamaları özellikle ayakta sürerken araçla son derece güçlü bir temas yaratıyor. Standart ön cam Enduro kullanımına yönelik olarak en ideal boyutta. Küçük, ayırt edici GS tipi burun cesur bir şekilde bir sonraki engeli işaret ediyor. GS logosu grubun en başında sizin olduğunuzu söylüyor.

  + Devamını okuyun

  Hafif ve zarif: Arka bölüm ve yakıt deposu

  Hafif ve zarif: Arka bölüm ve yakıt deposu

  Hafif ağırlıkta plastik yakıt deposu ağırlık optimizasyonunun yanı sıra araç tasarımı açısından da bir kilometre taşını oluşturuyor. Çelik bir yakıt deposuna göre %62 daha hafif ancak buna rağmen tam olarak 14,5 litre yakıt taşıyor - bu da yeni maceralara yetiyor. Arka bölüm tamamen ince ve bunun sonucunda GS’in hafiflemesine neden oluyor. Soft çantaları, sırt çantalarını ve alüminyum çantaları kolaylıkla buraya takabilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  İdeal özelliklerde eksiksiz paketler

  Enduro Pro paketi

  Enduro Pro paketi yol sürüşü yerine off-road tercih edenler için kusursuz bir yükseltme sunuyor. Preslenmiş alüminyumdan üretilen gidon yükselticilerle birlikte siyah gidonları içeriyor. Böylece gidonun standart gidonlara göre 24 milimetre daha yüksek olmasını sağlıyor. Pakette aynı zamanda 45 mm, tamamen ayarlanabilir altın renginde Showa çatal ve genleşme tankıyla birlikte tamamen ayarlanabilir Sachs süspansiyon yayı ile spor süspansiyon yer alıyor. Sağlam M Endurance zincir paketi tamamlıyor.

  Dynamics paketi

  Pro sürüş modları ve Pro vites asistanını içeren Dynamics paketi güvenliği ve atletik karakteri artırıyor. Sürüş modunu duruma uyum sağlayacak şekilde seçebilirsiniz - Islak zemin için “Rain” ve kuru zemin için “Road”. "Dynamic” paketi asfaltta F 900 GS’inizden maksimumda yararlanmanızı sağlıyor. "Enduro" motosikletinizi kusursuz şekilde off-road rotalarına yönelik olarak ayarlıyor. Pro vites değiştirme asistanı beklenmedik durumlarda size daha fazla kontrol sunuyor.

  Her şey istediğiniz gibi

  Büyük olasılıkla motosikletinizle ilgili oldukça net fikirlere sahipsiniz. Size ve fikirlerinize uygun F 900 GS nasıl görünmeli? Tavsiyelerimize bir göz atın ve ilham alın.

  Kişiselleştirme bölümüne gidin

  Çok daha fazla #GSRuhu

  spinner