Ulusal elemeler

Uluslararası GS Trophy 2024 Namibya
1 Oca 2023 Pazar
Deutschland, Germany

Namibya'ya hoş geldiniz

Namibya'ya hoş geldiniz

Uluslararası GS Trophy 2024'ün mekanı duyuruldu: Etkinlik bu sene bizi Namibya'ya götürüyor. Katılımcılar tablo gibi manzaralar, çeşitli vahşi hayvanlar, kızıl gün batımları ve karşı konulmaz, yıldızlı gecelerle dolu günlere çok yakında kavuşuyor. Bu harika ülke ve konuksever halkıyla tanışmayı heyecanla bekliyoruz. Ancak en iyi enduro sürücüleri ulusal ve bölgesel elemelerde becerilerini kanıtlamak zorunda. En iyiler 22 ulusal takımdan birinde yer edinmeyi ve Namibya biletini kazanmayı bekliyor.

+ Devamını okuyun

Geri sayım başladı

Uluslararası GS Trophy 2024'ün resmi başlangıcına kadar biraz daha zaman var. Ulusal ve bölgesel elemeler bize gerçek etkinliğe dair bir öngörü sunacak. Deneyimli enduro sürücülerinin becerilerini sergileyebilecekleri, dünya çapında 15 ulusal ve bölgesel elemenin yanı sıra bir uluslararası eleme de gerçekleştirilecek. GPS, off-road sürüşü veya teknik testleri içeren navigasyon çalışmalarını başarıyla tamamlayan sürücüler 22 ulusal takımdan birinde yerini alacak. Ulusal düzeyde başarılı olan kadın takımları, kadınlar için uluslararası eleme biletini kazanacak. Bu etkinlikte toplam 6 kadın takımı belirlenecek ve takımlar Namibya uçağında diğer 16 erkek takımına katılacaklar.

Uluslararası eleme

Uluslararası eleme

Ülkelerinin adını ulusal ve bölgesel eleme turlarında göremeyenlerin endişe etmesine gerek yok. BMW Motorrad Days etkinliğinin bir parçası olarak ilk kez tutkulu enduro sürücülerine Uluslararası GS Trophy 2024'e katılmak için uluslararası bir eleme sunuyoruz. Kayıt hakkında daha fazla bilgi kısa süre içinde sunulacak.

+ Devamını okuyun

#spiritofgs

spinner