#MeydanOkumaktanAslaVazgeçme

M ürün yelpazesi

Profesyonel yarış mirası ilk bakışta fark edilir. Kırsal yollarda adrenalin yüklü sürüşler ve elbette yarış pistlerinde ve motor sporlarında en üst düzey performans için motorlar ve teknolojik asistan sistemleri de maksimum performansa yönelik tasarlanmıştır. Motosikletlerin birkaç kolay adımda safkan yarış motosikletlerine dönüştürülebildiğini söylememize bile gerek yok. 

+ Devamını okuyun

M modellerimiz

M 1000 RR

Kendinden önceki yarışçılara benzemez. Superbike motosikletimiz pole pozisyonuna ulaşmak için safkan bir yarış teknolojisi sunar ve en ince detayına kadar ayrıcalıklı karakterinin avantajlarından yararlanır.

M 1000 R

Hız şeridinde yaşam. Superbike gücüne sahip dinamik roadster motosikletimiz performansıyla kırsal yollara ve yarış pistlerine hükmeder.

M 1000 XR

Daha önce görülmemiş uzun mesafe performansı ve kendinden emin M hakimiyeti. Zirvenin yeni hakimi

Bir yaşam tarzı olarak adrenalin

BMW Motorrad Motorsport ile dünya genelindeki yarış serilerinde temsil ediliyoruz ve M RR ve RR modellerimizle küresel çapta zaferler kazanıyoruz. Bu şekilde kazandığımız deneyimi, hedeflenen bir sürecin parçası olarak yol motosikletlerimize aktarıyoruz. Bu sayede performansa dair fikirlerimizi yeni ölçütler ve yenilikçi projelerle sürekli olarak genişletiyoruz.

+ Devamını okuyun
BMW Motorrad Motorsport'a git external-link-arrow-slim

Oturma odasına yönelik performans

LEGO® Technic M RR'da tıpkı orijinali gibi 1.920 adet LEGO® Technic parçasının her detayına hassasiyetle odaklandık. Orijinaline en yakın detayları içeren, 1:5 ölçeğiyle şimdiye kadar üretilen en büyük LEGO® Technic motosiklet modelinin parçalarını ve kullanılan yenilikçi çözümleri böyle geliştirdik.

+ Devamını okuyun
LEGO® Technic M RR'a git external-link-arrow-slim

M'in benzersiz karakterini hissedin

spinner