Sizin yaşam tarzınız, sizin koleksiyonunuz

Tüm BMW Motorrad soft bagaj koleksiyonları sırt çantaları, arka çantalar, depo üstü çantaları ve yan çantaları içeriyor. Renk konsepti ve yüzey dokusu koleksiyona bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve her bagaj serisine kendi karakterini kazandırıyor.

+ Devamını okuyun
Black Koleksiyonu

Kısa gezintilerde olduğu kadar uzun yolculuklarda da güvenilir Black Koleksiyonu, mütevazi görünümüne rağmen motosikletinizin dikkat çekmesini sağlıyor. Mavi renkli detayları motosiklete heyecan verici bir stil kazandırıyor. Mavi renkli, su geçirmez iç çantalar da eşyalarınızı çantanın içinde kolayca bulabilmenizi sağlıyor.

Urban Koleksiyonu

Turuncu vurgulara sahip beyaz renkli Urban Koleksiyonu hafifliği ve dinamizmi yansıtıyor. Şehir içi ulaşım ihtiyacı olan herkese hitap eden koleksiyon ofise gidiş gelişlerde, şehir içinde kısa gezilerde ya da çevrede yapılacak hafta sonu gezilerinde pratik bir çözüm sunuyor.

Adventure Koleksiyonu

Macera tutkunuysanız ve #SpiritOfGS ruhunu tam anlamıyla hayata geçiriyorsanız çantalarınıza güvenebilmeniz gerekiyor. Dayanıklı naylondan üretilen Adventure Koleksiyonu sağlam, bakımı kolay ve dayanıklı yapısıyla uzun geziler için kusursuz bir çözüm sunuyor. Oldukça kullanışlı ve Siyah Olive renginde sade tasarımıyla tanımadığınız arazilerde yapacağınız yolculuklar için en uygun seçenekleri sunuyor.

Her şey motosikletiniz için

spinner