Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.
* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

YENİ BMW CE 02

Kendi rotanızı çizin

Artık kalkma zamanı! Yeni bir gün şekillendirmeniz için sizi bekliyor. Ama bugün biraz farklı. Yalnızca kendi işlerinizi halletmek için kalkmıyorsunuz. Büyük bir şeyi harekete geçirmek için kalkıyorsunuz. Bunu nasıl yapacaksınız? Sizi yeni bir gerçekliğe taşıyacak yeni bir ulaşım yöntemini kullanarak. Yalnızca birkaç saniye içinde. Tamamen elektrikli. Dar sokaklardan ve yoğun caddelerden, çok sevdiğiniz şehrin içinden gidin. Hissediyorsunuz. Ulaşım şekli değişirken #ElektriğinKeyfiniSür - hatta dünyaya! Yeni CE 02 üzerinde harika görünüyorsunuz.

Harekete geçme zamanı

Aracınıza atlayın

Yeni CE 02'yi kullanmak neredeyse herkes için kolay. 50 cc'lik bir mopedde olduğu gibi, AM motosiklet ehliyetiyle 16 yaşından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca otomobil ehliyeti veya A1 motosiklet ehliyeti ile de sürebilirsiniz.

Uluslararası versiyon 

Yeni CE 02'yi kullanmak neredeyse herkes için kolay. 4 kW versiyonunda şehir içinde 45 km/sa hıza kadar yolculuk yapabilirsiniz. Daha fazla güç veya menzil isteyenler 11 kW versiyonuyla 90 km/sa hıza ulaşabilir.

Oyun alanına adım atın

Yeni CE 02 tüm kurallara karşı geliyor. Oyun yaratan parçalar motosikleti göz alıcı haline getiriyor - işte sürüş keyfi böyle görünür. Görsel açıdan iddialı ve elektrikli oluşuyla sessiz. Devrim niteliğinde. İkonik. Şık stilinizden ödün vermeden de çevreye duyarlı olmak mümkün. 

Şehri keşfe çıkın

eMoped mi? Elektrikli bisiklet mi? Elektrikli scooter mı? Hayır! eParkourer yeni Şehir İçi Ulaşım sahnesinin yıldızı. Şehir içinde bir parkur sporcusu gibi hareket eder. Hızlı, çevik ve yaratıcı. Ortalığı kasıp kavurur.

Gününü sen yarat. Şehri keşfet.

“ 

Gününü sen yarat. Şehri keşfet.

 ”

Yeni bir neslin tasarımı

Aralıksız yeni fikirler

Siz günü şekillendirirken, eParkourer da ortamı şekillendiriyor. Gittiğiniz her yerde fark edileceksiniz. İlerici tarzı kendini belli ediyor. Bir sonraki fırsata doğru yolunuzda ilerliyorsunuz. Harekete geçme zamanı.

  Kozmik Siyah

  Siyah ve cesur - sizin ifadeniz. Yeni CE 02 Kozmik Siyah gövde renginde ve tek renk siyah seleli olarak sunuluyor. Metalik granit gri havalı kontrastlar oluşturuyor, şerit tasarımı ise canlı bir görünüme sahip.

  Kozmik Siyah 2

  Highline paketiyle donatılan Yeni CE 02, özel Kozmik Siyah gövde rengi, 3 renkli motosiklet selesi ve jant kasnağı şeridi dahil 22 şeridiyle çok daha dışa dönük. Altın renginde çatal, motosikleti bir sonraki seviyeye taşıyor.

  Sokak sanatının bir parçası

  Uzun, alçak sele ikonik disk jantların üzerinde havada asılı gibi duruyor. Çarpıcı silüeti kolayca tanınıyor. Çok daha özel bir şey tercih edenler opsiyonel Highline paketini seçebilir. Daha iddialı tasarıma ek olarak, yüksek entegrasyona sahip SP Connect akıllı telefon tutucu da pakete dahil. Ek üçüncü sürüş modu kalp atışlarını hızlandırıyor ve ısıtmalı elcikler rüzgarlı havalarda sürüş konforunu artırıyor. 11 kW versiyona özgü harici 1.500 W hızlı şarj cihazı sizi daha hızlı bir şekilde yola devam etmeye hazırlıyor. Backend Connectivity günlük hayatı kolaylaştırıyor.

  + Devamını okuyun

  Motosikletinize atlayın ve sürmeye başlayın

  Motosikletinize atlayın ve sürmeye başlayın

  Yeni CE 02’de her şey kolay kullanım ve maksimum sürüş keyfi için tasarlandı. Anahtarsız Sürüş doğrudan motosikletinize atlayıp yola koyulmanızı sağlıyor. 120 kg düşük ağırlığı sayesinde her şey kontrolünüz altında. Neredeyse hiç bakım gerektirmeyen dişli kayış tahriki verimli bir şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Teknoloji, konfor ve bağlantı açısından öne çıkan çeşitli özelliklerle eParkourer bir sonraki varış noktanıza giderken maksimum destek sunuyor.

  + Devamını okuyun

  Üst düzey donanım

  SP Connect teknolojisiyle yüksek seviyede entegre akıllı telefon tutucu
  BMW Motorrad eParkourer CE 02 yüksek seviyede entegre akıllı telefon tutucu
  Kusursuz şekilde ayarlanmış sürüş modları
  BMW Motorrad CE 02 eParkourer’ın SURF, FLOW ve FLASH olmak üzere üç sürüş deneyimi modu
  Şık Pro sele
  BMW Motorrad eParkourer CE 02 motosiklet selesi
  En son LED teknolojisi
  BMW Motorrad eParkourer CE 02 LED far
  Elektrikli geri vites
  BMW Motorrad eParkourer CE 02’nin elektrikli geri vitesi
  İkonik arka tekerlek salıncağı
  BMW Motorrad eParkourer CE 02’nin arka tekerlek salıncağı
  Akılı bağlantı fonksiyonları
  BMW Motorrad eParkourer CE 02 gidon kontrolü
  3,5 inç mikro TFT ekran
  BMW Motorrad eParkourer CE 02 TFT ekran
  “ 

  Yeni bir nesil için üst düzey ulaşım aracı.

   ”

  Eğlence zamanı

  Sürüş deneyim modlarından birini seçmek için gidon üzerindeki düğmeleri kullanın ve nasıl ilerleyeceğinizi kendiniz belirleyin. SURF modu maksimum seviyede seyir ve sakin şekilde süzülme anlamına geliyor. Trafikle birlikte akıcı şekilde hareket etmek için FLOW modunu seçin. Highline paketi üçüncü bir moda sahip: FLASH. İsmi her şeyi belli ediyor: Yerinden fırlar gibi bir kalkış ve maksimum enerji geri kazanımı ile trafik ışığı yeşile döndüğünde ilk ilerleyen siz olun - kendinize gerçek bir heyecan sağlayın ve gideceğiniz yere her zaman ilk siz ulaşın.

  + Devamını okuyun

  Gecenin geç saatlerine kadar enerji

  11
  kW (15 bg) maksimum motor gücü
  95
  km menzil, WMTC’ye göre (minimum)
  3,0
  saniyede 0’dan 50 km/sa’e hızlanma
  100
  dakikada hızlı şarj cihazıyla maksimum şarj akımında %20’den %80’e şarj (Highline paketi veya opsiyonel aksesuarlar 11 kW)
  Hava soğutmalı senkronize motosiklet

  Dinlenme zamanı şarj zamanıdır

  Dinlenme zamanı şarj zamanıdır

  Motosikleti durdurup bataryalarınızı yeniden şarj etme zamanını siz bilirsiniz. Bu Yeni CE 02’yi yeniden şarj etmek için de mükemmel bir zaman. Akıllı telefonunuzda olduğu gibi bir ev tipi priz kullanarak şarj edebilirsiniz. 4 kW versiyonunu %20’den %80’e 1 saat 25 dakikada şarj edin. 11 kW versiyonu opsiyonel hızlı şarj cihazıyla 1 saat 40 dakikada şarj oluyor. 11 kW versiyonu tamamen şarj olduğunda 95 kilometre mesafe kat edebiliyor, 4 kW versiyonu ise 50 kilometre - tüm planlarınız için fazlasıyla yeterli.

  + Devamını okuyun

  Daha fazla stil. Daha fazla özgürlük. Daha fazla çok yönlülük.

  Daha fazla stil. Daha fazla özgürlük. Daha fazla çok yönlülük.

  eParkourer yaşam tarzınıza uyum sağlıyor. Çok daha göz alıcı, çok daha şık olmasını mı istiyorsunuz? Veya daha fazla özgürlükten keyif almayı ve eksiksiz donanımla bir göl gezintisi yapmayı mı tercih ediyorsunuz? Belki de mümkün olduğu kadar sık dışarıya çıkmayı istiyorsunuz ve motosikletinizin daha su geçirmez ve pratik olması gerekiyor? Yeni CE 02’nin kişiselleştirme önerilerine bir göz atın.

  + Devamını okuyun

  Bağlantıda kalın

  Hiçbir şeyi kaçırmayın

  E-posta aracılığıyla iletişimde kalın. eParkourer bültenine abone olun ve büyük şehrin semtlerinde canlı bir sürüşe katılın.

  Hemen abone olun

  #ElektriğinKeyfiniSür

  spinner