#RideAndShare

Touring motosikletleri ailesi

Yolculuk motosikletlerimiz dinamizm ve dayanıklılığı garanti eden efsanevi motorlarıyla ilham verir. En son teknoloji ve kusursuz şekilde koordine edilen sürüş modları güvenliği ve gereken kullanımı sağlar. Etkileyici seviyede konfor, bir yolculuğu mükemmel kılan şeyin vites değiştirme asistanı ya da konforlu ayak dayamaları gibi akıllıca düşünülmüş detaylar olduğunu bir kez daha kanıtlar.

+ Devamını okuyun

Touring motosikleti modellerimiz

R 1250 RT

Öyküler biriktirirken biraz da kilometre yapar. Boxer gücü ve dayanılmaz itiş kuvveti ile bu genel kullanıma uygun motosiklet her kilometreyi yoğun bir şekilde deneyimlemenizi sağlar.

K 1600 GT

Dinamiklerle dolu izlenimler sunar. Karşı konulmaz itiş kuvvetiyle performans touring motosikletlerini yeniden tanımlar ve tamamen sürücü odaklıdır.

K 1600 GTL

Yolda da birlikte: Güçlü altı silindirli motor, kapsamlı donanım ve konfor iki kişi için kusursuz ve lüks bir yolculuğu temsil eder.

K 1600 B

Bagger tarzında günlük lüks: Dış çizgileri, yol boyunca performans dolu bir gezintinin keyfini çıkarırken aynı zamanda ne kadar rahat ve konfor içinde ilerleyebileceğinizi belli eder.

K 1600 Grand America

Birlikte daha fazlasını deneyimleyin. Heyecan verici bagger tasarımı, yoğun bir yolculuk deneyimi için hiçbir talebi karşılıksız bırakmayan donanımla bir araya geliyor.

Tavizsiz yolculuk

Olağanüstü koruma ve günlük kullanıma mutlak uyumla bir araya getirilmiş çağdaş tasarım ve yüksek kaliteli malzeme. Touring motosikletlerimizi geliştirirken doğru motosiklet kıyafetlerini, en ince detayına kadar test edilen akıllı çözümlerle birlikte düşünüyoruz. Böylelikle tüm hava koşullarında ve yolculuklarda iyi görünmenizi sağlayacak konforu sunan ürünler yaratıyoruz. Nerede durmak istediğiniz size kalmış.

+ Devamını okuyun
Koleksiyona gidin external-link-arrow-slim

Her zaman kusursuz donanımlı

Hiçbir gezi birbirine benzemez. Gideceğiniz her varış noktasına uygun ve gezilerinizi unutulmaz kılacak doğru aksesuarları sunuyoruz. Tasarımı belirleyen krom kaplama ayna kapaklarından iletişim çözümlerine ve yeni selelere kadar seçenekler arasından tercihinizi yapın.

+ Devamını okuyun
Aksesuarlar bölümüne gidin external-link-arrow-slim

Geziye başlayın

spinner