Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.
* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 
“ 

Ritmi BERABER  ayarlayalım

 ”

BMW R 1300 GS motosikletiniz

Takip eden olmak yerine yolu siz gösterin.

Bir araya geldiğimizde bireysel olduğumuzdan çok daha fazlası olabiliriz. Hatta kendinizin en iyi versiyonu olabilirsiniz. Yolu siz gösterin. Her yokuş ve her virajla kolayca başa çıkın. Sizi hiçbir şey durduramaz, off-road yollar bile. Size ilham verenler: Cesaretiniz, kendinize olan inancınız ve sağlam bir güç aktarım sistemi. Birlikte yeni standartları belirleyebilir ve #GSRuhu’nu yaşayabiliriz.

+ Devamını okuyun

BMW R 1300 GS
Benzeri görülmemiş çok yönlülük

Hiçbir şeyden taviz vermek yok; burada her şey ihtiyacınıza göre tasarlandı. Yeni kişisel zirvelere erişirken nasıl oturmak istersiniz? Daha yüksek mi? Daha alçak mı? Tekli selede mi? Bir yolcuyla birlikte mi? Yalnızca en gerekli olan eşyalarla mı yoksa çok sayıda bagajla mı yolculuk etmeyi tercih edersiniz? Uzun mesafeli konforlu yolculuklara mı yoksa sportif off-road gezilere mi çıkmak istersiniz? Yenilikçi modüler şasi konsepti tüm isteklerinizi yerine getirebilir. Mükemmel bir enduro motosikletin sizin için nasıl olduğunu bana söyleyin, belki de burada bulabilirsiniz.

Kendinize inanın

Beklenmedik şekilde hafif ve her şey elinizin altında. Elbette öyle, ne de olsa altınızda yalnızca 237 kilogram* bulunuyor. Büyük hedeflere ulaşmak şaşırtıcı derecede kolay. Her türlü zeminde beklenmedik bir sürüş deneyimi. Yol üzerinde denge ve hassasiyetle. Yatma açısı, fren, hızlanma - tüm kontrol sizin elinizde. Yeni geliştirilen şasi, yeni Monokok arka kadro, yeni EVO Telelever ve EVO Paralever ile birlikte yeni DSA (Dinamik Süspansiyon Ayarı) ve yenilikçi adaptif araç yüksekliği kontrolü ile yeni sürüş keyfini keşfedin. 

*DIN boş ağırlık

+ Devamını okuyun
BMW Motorrad R 1300 GS

Yüksek performans açısından öne çıkanlar

Önünüzde: Yeni hedefiniz; ikonik LED matrix farla çok iyi şekilde aydınlatılmış durumda. Arkanızda: Kilometre taşları. Mükemmel kişiselleştirme potansiyeliyle kısa Monokok arka bölüm. Hiç şüphe yok: Olağanüstü Adventure motosikletleri ürün yelpazesinin en üst modelini kullanıyorsunuz. Kapsamlı standart donanımı keşfedin

+ Devamını okuyun
Kılavuz ışığı: LED matrix far
BMW Motorrad R 1300 GS LED matrix far
Daha fazla sürüş dengesi: EVO Paralever
Daha fazla sürüş dengesi: EVO Paralever
Mümkün olduğu kadar çok işlevsel: Şasi konsepti
BMW Motorrad R 1300 GS şasi konsepti
Sürüş konforu: Ayarlanabilir ön cam
BMW Motorrad R 1300 GS ayarlanabilir ön cam
Etkileyici ve kısa: Arka bölüm
BMW Motorrad R 1300 GS yolcu selesi ve tutamaklı arka bölüm
Mükemmel kullanım: EVO Telelever
BMW Motorrad R 1300 GS BMW EVO Telelever ile çatal köprüsü
Farklı bir ses: Egzoz sistemi
BMW Motorrad R 1300 GS LED standart arka susturucu
Ekstra dinamizm: GS silüeti
BMW Motorrad R 1300 GS kesintisiz depo sele çizgisi

Bir sonraki seviyeye ulaşın

Bir sonraki seviyeye ulaşın

Her şey ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı: Yeni nesil sürüş konforu Yenilikçi Telelever poryası olağanüstü bir kullanım sunuyor. Ekstra düz yakıt deposu sele çizgisiyle GS silüeti yepyeni bir hareket özgürlüğü, kolay manevra kabiliyeti ve rahat bir duruş sağlıyor. Geniş ergonomik seçenekler farklı ihtiyaçları olan sürücülerin her türlü zeminle başa çıkabilmesini sağlıyor. Opsiyonel Sürüş Asistanı çevresel sensör sistemi her şeyi bir bakışta görebilme olanağı sunuyor.

+ Devamını okuyun

GS ruhunun özüne indirgendi

GS ruhunun özüne indirgendi

Yeni maceraların zamanı geldi. Anahtarsız Sürüş sayesinde doğrudan motosikletinize atlayıp sürüşe başlayabilirsiniz. 800 ve 890 mm arasında değişen sele yüksekliğine sahip standart sürücü selesi konforlu bir yolculuk sağlıyor. Elcik korumasına entegre edilmiş sinyali etkinleştirin ve yönünüzü özgürlüğe çevirin. Motosikletinizi sürdüğünüz her metrede daha net görülüyor: Gerçekten benzersiz bir motosikletin üzerindesiniz. İşte bu kadar basit - gerçek büyüklük mutlaka daha büyük anlamına gelmiyor. Gösterişli parçalar yok, her şey GS’in özünü içerek şekilde yoğunlaştırıldı: Eşsiz sürüş keyfi. 

+ Devamını okuyun

Keyifli bir sürüşe yönelik bilgiler

145
BG (107 kW), 7.750 dev/dk'da
149
Nm, 6.500 dev/dk’da maks. tork
1.300
cc hacim
237
kg (%90 dolu depo ile)
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

Engel tanımaz

Yoldayken her şey size bağlı. Sizin işiniz: Daha büyük düşünmek. Benim işim: Her şeyi mümkün kılacak kadar fazla güç üretmek. Güçlü 145 bg motor ve alçak araç yüksekliği ihtiyacınız olan gücü sağlıyor. Her devir aralığında Boxer motorun en son neslinin etkileyici karakteri hissediliyor. Düşük devirlerde çok daha akıcı bir şekilde ilerlerken olağanüstü performansı ve etkileyici kontrolü deneyimleyin.

+ Devamını okuyun

Özgürlüğünüzün sesi

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Her zamankinden daha çok yönlü

Kolaylıkla zirveye

Özgün, kolay, basit ve paranızın karşılığını veriyor. Dinamik GS silüetine, keskin çizgilere ve atletik bir görünüme sahip temel modelde en gerekli olana odaklanıyoruz: Sizin deneyiminiz.

Açık Beyaz

Dinamizm hafiflikle tanışıyor. Standart sürücü selesi iki renkli açık gri renkte ve yakıt dolum kapağından yolcu selesine kadar yekpare bir görünüm oluşturuyor. Gece siyahı tek renk döküm jantlar kontrast açısından zengin bir estetiği tamamlıyor.

Tartışılmaz olun

Sadeleştirilmiş tasarım, benzersiz gövde, hafif alüminyum depo - her şey birbiriyle verimli ve bütünleşmiş bir şekilde uyumlu. Dökme alüminyumdan alt şasi sonsuz olasılık için temel oluşturuyor. Avus siyahı standart döküm jantlar ve güç aktarım sistemi ile birlikte ana şasi, gövdenin daha açık renkli ön bölümüne kontrast oluşturacak şekilde alt bölüme daha koyu renk bir sınır oluşturuyor. Küçük, kompakt ön bölüm yolun mükemmel bir görünümünü sunuyor. Tasarım açısından geleneksel olan fark edilir bir şekilde terk ediliyor, yeni bir simetrik aydınlatma simgesi - farklı bir yüz.

+ Devamını okuyun
BMW Motorrad R 1300 GS’in sadeleştirilmiş tasarımı

Çok daha seçici sürücüler için

Prensip olarak her zaman daha fazlasını mı bekliyorsunuz? Güzel bir beklenti. Kişiselleştirme seçeneklerini keşfedin. Kapsamlı opsiyonel donanım ve Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları ürün yelpazesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ürünleri bulabilirsiniz. Alternatif olarak en başından itibaren kendi benzersiz karakterine sahip bir motosiklet yaratabilirsiniz: Off-road zemini için GS Trophy, en yüksek konfor ve çok yönlü özellikler için Triple Black veya katışıksız bir ayrıcalık duygusu için Tramuntana.

+ Devamını okuyun

Performansını gösterir

Çok daha fazlasını çok daha kısa sürede gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Sorun değil. Tavsiye edilen bu donanım motosikletinizden çok daha fazlasını elde etmenizi sağlıyor. Her şeyden öte çok daha keyifli bir sürüş - Dynamics paketi ile mümkün. Ancak güvenlik ve gezi konforu açısından da geliştirilen özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tavsiyelerimizi keşfedin veya kendi versiyonunuzu tasarlayın.

+ Devamını okuyun
TASARLAYICIYA GİT external-link-arrow-slim
Dynamics paketi

Dynamics paketi sportif aracın tüm potansiyelinden faydalanmanıza olanak tanıyor. Pro vites değiştirme asistanı ve Pro sürüş modları sayesinde her sürüş bağımsız yapılandırma seçenekleriyle sürüş dinamikleri açısından öne çıkıyor. Spor frenler ve elektronik süspansiyon (DSA) en ideal kullanım ve güvenliği sunmaya hizmet ediyor.

Pro far

Pro far gelişmiş görüş ve uyumlu estetiğiyle sürücüleri etkiliyor. Sürüş ışıkları, uzun far ve viraj ışıkları LED matrix şeklinde tasarlanıyor. Bu ışıkların tümü modern aydınlatma fonksiyonlarını sunuyor. Böylece sürücülerin yolu sürüş durumuna en uygun şekilde aydınlatmalarını sağlıyor.

Daha kapsamlı elcik koruması

Kapsamı genişletilmiş elcik koruması elleriniz ve ön kolunuz için rüzgara ve hava koşullarına karşı daha iyi bir koruma sağlıyor. Böylelikle çok daha konforlu bir sürüşün keyfini çıkarabilmenin yanı sıra rahatsız edici etkilere karşı artırılan koruma sayesinde daha güvendesiniz.

Bagaj plakası

Eşyalarınız darbelere dayanıklı plastikten üretilen bagaj plakasına güvenle bağlanabiliyor. Plaka, yolcu selesi için bağlantı elemanı kullanıyor ve kolayca sabitlenebiliyor. Vario çantalarla bir arada geniş ve eşit bir yük platformu oluşturuyor. 5 kg yük taşıyabiliyor ve yanlara da 20 kg bagaj sabitlenebiliyor.

Tüm zorluklara göğüs gerecek şekilde donatıldı

Sizin için daha fazla öne çıkan özellik

spinner