* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW K 1600 GT.

İki tekerlek üzerinde yolculuk tutkusu.

Hareket halinde olmak, izlenimler edinmek, deneyim kazanmak, konfor ve elbette dinamik bir sürüş keyfi; dünya yeni K 1600 GT’nin selesinden işte tam olarak böyle görünüyor. Daha fazla dinamik özellik ve daha fazla touring konforu sunan motosikletin sıralı 6 silindirli motoru, ürettiği güç ve akıcı çalışma özelliğiyle şimdiden bir simge sayılıyor. Rüzgar ve hava koşulları koruması ve hemen motosikleti kullanma isteği uyandıran donanımı ile uzun mesafeli yolculuklara son derece uygun olması da diğer özellikleri arasındadır. Akıllı acil durum çağrısı ECALL gibi öne çıkan yenilikçi özellikler genel paketi mükemmel şekilde tamamlar. K 1600 GT ile manzaranın keyfini çıkarırken, kendi görüntünüz de başkalarına ilham verir. Bu motosikletle, hem hareketsiz haldeyken hem de sürüş sırasında son derece etkili bir izlenim bırakırsınız.

K 1600 GT’nin Tasarımı

Stilinizi seçin.

Dört farklı versiyon K 1600 GT’nin hem dinamik genlerini hem de konforlu tarafını destekler. İki yeni Option 719 versiyonuna burada kelimenin tam anlamıyla özellikle dikkat etmek gerekir.

  Black storm metallic/Glacier silver metallic

  Bu renk, motosiklete özel bir cazibe katar.

  Metalik siyah

  Metalik Siyah renkte oranlar ve duygusal tasarım mükemmel şekilde vurgulanır.

  Option 719 Metalik Blue Planet/Ivory

  Üstün, şık ve kendinden emin Option 719 Metalik Blue Planet/Ivory renkle gerçekten özel bir görünüme sahip olacağınız garantidir.

  Option 719 Metalik Stardust

  Option 719 Metalik Stardust K 1600 GT’nin şık yanını ortaya çıkarır.

  Broşürü indirin.

  BMW K 1600 GT Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.36 MB   |   Türkçe

  Tasarım ile gözlere de hitap eden dinamikler.

  K 1600 GT’nin karakteristik özellikleri olan dinamikler ve konfor, motosikletin tasarımına da yansıtılmıştır. Duolever ön süspansiyon, adaptif Farlarla birlikte xenon far, güçlü 6 silindirli motor ve şasi, yüksek kaliteli genel görünümü gerçek anlamda öne çıkarır. Önden ve yandan bakıldığında atletik ve keskin çizgilere sahip görünümüyle sportif, modern bir duruş sergiler. 6-in-2 susturucu, hem görsel, hem de akustik açıdan 6 silindirli motorun potansiyelini yansıtır.
  K 1600 GT’nin hayranlık uyandıran görünümü, özel renklerden sportif dinamik renklere kadar yüksek kaliteli gövde renkleriyle desteklenir. Sizin için en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.
  + Devamını okuyun

  Sıralı altı silindirli motor

  118
  kW (160 bg), 7.750 dev/dk'da
  3,2
  s hızlanma, 0-100 km/sa
  175
  Nm maks. tork, 5.250 dev/dk’da
  810
  mm sele yüksekliği
  Yağ/su soğutmalı, dört zamanlı sıralı altı silindirli motor

  Birinci sınıf altılı.

  Birinci sınıf altılı.

  Efsanevi sıralı altı silindirli motor. Bu motor, olağanüstü akıcı çalışma özelliği ve güç üretimiyle her sürüşü saf bir keyif haline getirir; üstelik arzu edilen dinamik özellikleri güvenilir şekilde sunar. 160 bg/118kW gücü ve 175 Nm maksimum torku, etkileyici ve zahmetsiz bir itiş kuvveti yaratır. Bu sayede 1.500 dev/dk’da torkun %70’i kullanılır durumdadır. Böylelikle küçük bir el hareketiniz ile K 1600 GT motosikletiniz üzerinde etkili bir biçimde hakimiyet sağlayabilirsiniz. Aracınız yalnızca safkan bir araçtan beklenebilecek bir tepki ve kullanım özelliği sunar.

  + Devamını okuyun

  K 1600 GT’nin sesini deneyimleyin

  K 1600 GT’nin öne çıkan özellikleri

  Çarpıcı Xenon farlar.
  BMW K 1600 GT - Çarpıcı Xenon farlar | BMW Motorrad Türkiye
  Opsiyonel “Akıllı" acil durum çağrısı.
  BMW K 1600 GT - Opsiyonel akıllı acil durum çağrısı | BMW Motorrad Türkiye
  Yenilikçi, okunması kolay kokpit.
  BMW K 1600 GT - Kokpit | BMW Motorrad Türkiye
  Elektrikli olarak ayarlanabilir ön cam.
  BMW K 1600 GT - Ön cam | BMW Motorrad Türkiye
  Birçok olağanüstü görsel detay.
  BMW K 1600 GT - Detaylar | BMW Motorrad Türkiye
  Hava akışı yönlendirici.
  BMW K 1600 GT - Hava akışı yönlendirici | BMW Motorrad Türkiye
  Sıralı altı silindirli motor.
  BMW K 1600 GT - Sıralı altı silindirli motor | BMW Motorrad Türkiye
  Su geçirmez saklama bölmeleri.
  BMW K 1600 GT - Saklama bölmeleri | BMW Motorrad Türkiye

  Kapsamlı standart donanım.

  ABS Pro ile birlikte standart yüksek performanslı fren balataları.

  Kapsamlı standart donanım.

  K 1600 GT’de standart olarak sunulan, teknik açıdan en üst seviyedeki donanım sayesinde motosikletinizde hiçbir şey eksik kalmaz. Yatık haldeyken bile güvenli şekilde fren yapmayı sağlayan ABS Pro, yenilikçi xenon far ve çoklu denetleyici, motosikletin ekstra özellikleri arasında yer alır. Dinamik ESA ise standart seri üretim modeldeki yeni bir özelliktir. Şasi, amortisör hareketini algılar ve saniyenin binde birinde açı sensörünü ve kontrol birimini kumanda eder. Böylelikle her sürüş durumunda en iyi amortisör ayarının kullanılmasını sağlar. Motosiklet yana yattığında bile şimdiye dek hayal dahi edilemeyen bir amortisör konforu ve dolayısıyla denge açısından tutarlı bir sürüş tavrı elde edilir.

  + Devamını okuyun

  Daha fazlasını ister misiniz?

  Konforu artırmak üzere Anahtarsız Sürüş opsiyonel donanım.

  Daha fazlasını ister misiniz?

  Adaptif farlar, anahtarsız sürüş veya bir düğmeyle merkezi kilitleme gibi çeşitli özel aksesuarlar, daha fazla konfor ve güvenlik sunarak rahat bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlar. BMW Motorrad, güvenlik açısından ek bir özellik olarak opsiyonel fabrika teslim “akıllı acil durum çağrısı” özelliğini sunan ilk motosiklet üreticisidir. Tork kontrol asistanı sayesinde, dik zeminlerde bile park yerlerine giriş veya çıkış son derece zahmetsizdir. Vites Asistanı Pro, çok daha konforlu ve dinamik bir şekilde vites yükseltme ve düşürme olanağı sunar.

  + Devamını okuyun
  “Akıllı acil durum çağrısı”, bir kaza anında ve acil durumda BMW Motorrad’a ait ECALL sistemi sayesinde hızlı yanıt sağlar.

  Motosikletinizi kullanırken kendinizi daima iyi hissedersiniz.
  BMW Motorrad, gidona monte edilen ve acil durumda kurtarma zincirini bağımsız ve otomatik olarak tetikleyen, bu sayede de acil durum hizmetlerinden daha hızlı yardım alınmasını kolaylaştıran, fabrika teslim bir "akıllı acil durum çağrısı" sunan ilk üreticidir.

  "Akıllı acil durum çağrısı", hafif veya şiddetli bir kazanın ardından otomatik olarak aktif hale geçer. Ancak sürücü de örneğin bir kazaya şahit olması durumunda acil durum çağrısını manuel olarak tetikleyebilir. Sistemin otomatik veya manuel olarak etkinleştirilmesinin ardından, konuma ait GPS verileri ve motosikletin yolculuk yönü bir cep telefonu bağlantısıyla BMW çağrı merkezine gönderilir ve biz dizi kurtarma işlemi zincir halinde etkinleştirilir. Hızlı ve hassas bir yardım sunulur. Ayrıca, her yolculukta kendinizi güvende hissetmeniz sağlanır.

  Geri hareket asistanı, park yerine zahmetsiz şekilde girip çıkmanızı sağlar.

  Yalnızca geri manevra yapmanız yeterlidir.
  Dik patikalar ve popüler mekanlardaki dar park alanları veya otoparklar, konforlu tork kontrol desteği (TCA) ile artık sorun değil. Bu sayede keyifli bir biçimde manevra yapabilir ve motosikletinizi park edebilirsiniz. Motosikleti boşa alıp sol gidondaki düğmeyi kullanarak asistanı etkinleştirerek geri manevra asistanını devreye almanız yeterlidir. Ekranda R gösterildiğinde ve basılarak çalıştırıldığında park yerinden kolay bir şekilde çıkarak bir sonraki varış noktasına yüksek bir ivmeyle yol alırsınız.

  Dinamik ESA, yoldaki engebeleri düzeltir.

  En iyi yol teması için.

  Standart Dinamik ESA sistemi, K 1600 GT’nin birinci sınıf sürüş konforunu bir kez daha önemli ölçüde artırdı. Bu sistem en iyi çekiş ve güvenlik özellikleri ile en üst düzeyde konfor sunar. Ön ve arkadaki yay hareketi sensörleri, özellikle jant hizalamasının dikey hareketini kaydeder. Verileri temel alan Dinamik ESA, sürüş koşullarına bağlı olarak amortisör faaliyetini düzenler ve sürüş manevrasını otomatik olarak belirlenen koşullarla eşleştirir. Böylelikle yana yatarken bile yol ve lastik arasındaki teması önemli ölçüde artırır. Böylece, özellikle uzun yolculuklarda, tutarlı bir sürüş tavrı ve konfor ve güvenlik açısından önemli bir kazanç sağlanır.


  Standart ayar olan "Road" tüm engebeleri rahatça aşmanıza yardımcı olur. "Dynamic" ayarı ile sportif, dinamik bir sürüş için genel olarak daha sert bir amortisör hareketi seçilir.

  Xenon farlar ile her şey gerçek ışığı altında görünür.


  Daha fazla ışık. Daha fazla güvenlik. Standart xenon farlar iki kat daha parlaktır ve geleneksel halojen farlara göre %30 daha az enerji tüketir. Özellikle geceleri ve görüşün zayıf olduğu durumlarda yol yüzeyini sürekli olarak aydınlatır. Aynı zamanda daha kolay fark edilmenizi sağlar. Reflektör üzerindeki silindirik ampul koruyucusu, ışığın yoldaki diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmasını engeller. Işık tekerlekleri izler. Adaptif Farlar. Özel aksesuar olarak temin edilebilen Adaptif Farlar, virajlarda yolu ideal şekilde aydınlatır. Ana farda yer alan bir servo motor, viraj dönüşünde motosikletin yatış açısını dengeleyerek ışığı ideal açıyla yola yönlendirir. Bu durum sürücü için, özellikle geceleri viraj dönerken aktif sürüş güvenliği açısından büyük yarar sağlar.
  Çantalar ve saklama bölmeleri ile eşyalarınız için daha fazla alan.

  Motosikletinizi daha rahat ve keyifli biçimde kullanın.
  K 1600 GT’de bulunan çanta ve saklama bölmeleri ile yolculuklarınızda veya günlük seyahatlerinizde, günlük eşyalarınız ve donanımınızdan, giysilerinize ve hatta tatilde aldığınız hediyelik eşyalara kadar beraberinizde götürmek istediğiniz her şey için yeterli alan mevcuttur.

  Opsiyonel üst çanta, konforlu iç bölümü ve standart olarak sunulan iç aydınlatmasıyla etkileyicidir. Yolcunuz, küçük fakat konforlu sırt dayamasını kesinlikle çok sevecektir. Motosikletin standart renklerini taşıyan çanta, K 1600 GT’nin dinamik görünümüne mükemmel bir biçimde ayak uydurur. Üst çanta kapağındaki opsiyonel saklama bölmesi, tüm yolculuk belgeleriniz, doküman ve evraklarınız için yer sunar.

  Astar kısmı daha fazla yer sunarak, touring çantanızın daha düzenli olmasını sağlar. Bu çanta, taşıma sapı ve çıkarılabilir omuz askısıyla şehir içinde dolaşırken ideal bir yol arkadaşıdır.

  Anahtarsız sürüş ve merkezi kilitleme.

  Daha fazla konfora yönelik olağanüstü özellikler.
  Anahtarsız sürüş ve merkezi kilitleme yaşamınızı kolaylaştırır ve aracınızın vazgeçilmez bir özelliğidir.

  Mekanik anahtar gereksiz hale geldiğinden, artık anahtarsız sürüş sayesinde elleriniz serbesttir. Bundan böyle yolculuğa çıkmadan önce anahtarlarınızı aramanız gerekmeyecek; anahtarınızın ceketinizin cebinde bulunması motosikletinizin kilidini açmak ve çalıştırmak için yeterlidir.

  Merkezi kilitleme, saklama bölmelerindeki eşyaların ve ek çantaların hırsızlara karşı korunmasını sağlar. Gidon üzerindeki bir düğmeye basarak motosikletinizi kilitleyebilirsiniz. Böylece, motosikletinizden indikten sonra gitmeniz gereken yere daha hızlı bir biçimde gidebilirsiniz.
  Pro vites asistanı sayesinde debriyajsız vites değiştirme.

  Yarışlardaki gibi vites değiştirebilmenizi sağlar.
  Lüks bir özellik olmasının yanı sıra K 1600 GT’nin dinamizminin bir ifadesi olan vites asistanı, yarışlar için geliştirildi. Touring sektörüne uyarlanan Pro vites asistanı, her türlü yük ve motor devrinde debriyaj kullanmadan vites değiştirebilmenizi sağlar. Hızlanma sırasında gaz kelebeği açık kalır ve seri, rahat bir vites geçişi sağlar. Kapalı gaz kelebeğiyle vites küçültürken, sistem otomatik olarak çift debriyaj uygular ve kusursuz biçimde vitesi düşürür.

  Bu durum, debriyaj kullanımını azaltır ve uzun yolculuklarda konforu artırır. Ek olarak debriyaj kullanarak vites değiştirmeye kıyasla vites değiştirme süresi azalır ve böylece daha fazla dinamizm ve konfor sağlanır.

  Daha fazla bireysellik

  Opsiyonel donanım ve aksesuarlar.

  Detaylı Spezial renkler ve Option 719 tarafından sunulan opsiyonel donanım ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla K 1600 GT’nizi kendi bireysel tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi alın

  K 1600 GT Aksesuarları

  spinner