BMW K 1600 GT

Tam anlamıyla dinamik ve etkileyici

Mükemmel deneyim, daha ilk virajı aldığında geride bıraktığın her şeyi unutmaktır. Mükemmel deneyim, en küçük detaylarda bile karşı konulmaz heyecanlar bulmaktır. Daha fazla konfor, daha fazla performans... Belki ihtiyacınız olandan da fazlası. Efsanevi K 1600 GT altı silindiriyle şimdi size çok daha fazlasını sunuyor. Bu kapsamda, yeni kokpit tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanılarak tasarlandı. Kafa dengi insanlarla çıkacağınız gezintilerde benzersiz bir performans için. Baştan aşağı #RideAndShare.

K 1600 GT’nin öne çıkan özellikleri

Otomatik sürüş pozisyonu dengeleme
Dynamic ESA sensörlerinin yakın plan görünümü.
Entegre akıllı telefon şarj bölmesi
Cep telefonu için entegre şarj bölmesi.
Sport Stili
Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı K 1600 GT’nin görünümü.
Efsanevi motor
Altı silindirli motorun yakın plan görünümü.
Muhteşem 10,25 inç TFT ekran
K 1600 GT ve TFT ekranın yakın plan görünümü.
Yapılandırılabilir Sık Kullanılanlar düğmesi
Dört adet Sık Kullanılanlar düğmesinin yakın plan görünümü.
Tamamen LED far
LED farların yakın plan görünümü.
Zengin 2.0 ses sistemi
TFT ekran ve K 1600 GT hoparlörlerinin yakın plan görünümü.

Performans, konfor ve kullanım özellikleri. K 1600 GT, en ince ayrıntısına kadar muhteşem bir seyahat deneyimi için tasarlandı. Geceyi gündüze dönüştüren tamamen LED farlar ile karanlıkta her zamankinden daha dinamik bir sürüş deneyimi yaşayabilir, virajları neredeyse tamamen aydınlatan adaptif farlar sayesinde üstün sürüş keyfinin tadını yüksek güvenlikle çıkarabilir ve daima ışığa doğru yol alabilirsiniz. Bütün geceyi yolda mı geçirdiniz? Opsiyon olarak sunulan 2.0 ses sisteminin mükemmel etkileşimi ve sinyal kalitesi ile gün doğumu için mükemmel melodiyi bulabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

3 yıl garanti.

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Rotanız kadar benzersiz

Çekici renkler, size uygun fikirler

K 1600 GT sürücülerinin ortak noktasını sürüş dinamikleri ve üst düzey seyahat deneyimi oluşturuyor. Ancak, konu renk seçimi olduğunda herkesin farklı bir tercihi olduğunu biliyoruz. Motosikletinizle kendinizi yansıtın.

  Option 719 Havanna

  Metalik Meteor Tozu gövde rengi, siyah Option 719 dövme jantlar ve Option 719 sele, bu yüksek performanslı touring motosikletin dizginlenemez itiş gücünü vurguluyor.

  Sport

  Lüks yolculuk aynı zaman dinamik olabilir mi? Sport Stili, bu sorunun yanıtını Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı gövde rengi, kontrast yaratan Beyaz renkli ön jant kapağı ve altın rengi ön fren kaliperinden oluşan dinamik bir üçlü ile veriyor.

  Metalik Siyah

  Konfor, dinamizm ve lüks için çok fazla renge ihtiyaç var mı? Metalik Siyah K 1600 GT, bu sorunun yanıtını şasisinden selesine ve hava akışı yönlendiricilerine kadar tüm detaylarıyla veriyor.

  Her zaman daha fazlası

  Her zaman daha fazlası

  Kapsamlı opsiyonel donanımlar ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları sayesinde, motosikletinizi kendinize ve seyahatlerinize daha da uygun hale getirebilirsiniz. Fabrika teslim opsiyonu olarak sunulan Comfort paketi ve Tour paketi seçeneklerini değerlendirmeye ne dersiniz? Örneğin, Comfort paketiyle sunulan Pro Vites Asistanı sayesinde debriyajı kullanmadan vites değiştirebilirsiniz. Tour paketi ile 2.0 ses sisteminin ve LED yardımcı farın yarattığı işitsel ve görsel vurgulara sahip olabilirsiniz. Opsiyonel donanım olarak sunulan Option 719 sele ve Option 719 dövme jantlar ile görselliği daha da üst düzeye taşıyabilirsiniz. 

  + Devamını okuyun

  Tamamen hazır

  Tamamen hazır

  Kişiselleştirme açısından size fikir vermesi için örnek olarak hazırladığımız iki motosikletle tanışın: “Dinamik” ve “Şık” versiyonlar. K 1600 GT’nin dinamik özelliklerine ve tasarımına odaklanan bu versiyonlara mutlaka göz atın. 

  + Devamını okuyun

  Daha önce yaşamadığınız bir yolculuk deneyimi: Bağlantı özelliklerine sahip 10,25 inç TFT renkli ekran ile haritaların keyfini tam ekran modunda çıkarın. Mükemmel okunabilirlik ve net menü gezintisi ile tüm bilgilere kolayca ulaşın. Akıllı telefon tabanlı navigasyon ile günlük yaşamınızda alıştığınız kullanım kolaylığından faydalanın. K 1600 GT’nin dinamik ve atletik görünümüyle net bir şekilde yansıttığı mükemmel tasarım ve üstün özellikleri ekrandaki deneyiminizde de yaşayın. 

  + Devamını okuyun

  Büyüleyici sıralı altı silindirli motor

  1.649
  cc kapasite
  64
  litre saklama alanı
  180
  Nm maksimum tork (5.250 dev/dk’da)
  810
  mm sele yüksekliği
  Yağ/su soğutmalı sıralı altı silindirli dört zamanlı motor

  Doğada sakin bir gezinti mi yoksa yarış mı? K 1600 GT ile kararınızı tek bir bilek hareketiyle değiştirebilirsiniz. Efsanevi altı silindirli motorun yenilenen motor kontrol ünitesi tüm isteklerinizi fazlasıyla karşılayacak. 160 bg motor gücüne artık 6.750 dev/dk’da (eskisine göre 1.000 dev/dk daha erken) ulaşan motosikletin gücünü ve torkunu çok daha kuvvetli şekilde deneyimleyebilirsiniz. Yoğun bir Performance Touring deneyimi için duyulara hitap edecek şekilde tasarlanan sürüş modlarına mükemmel uyum sağlayan motor sürtünme torku kontrolü (dinamik motor freni kontrolü) ve Dinamik ESA ile dengeli ve güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. 

  + Devamını okuyun

  SÜRÜŞKEYFİNİPAYLAŞ – YOLCULUK DEVAM EDİYOR

  spinner