#NeverStopChallenging

Roadster ailesi

Kısa, saldırgan görünümlü ön bölümden belirgin arka kısma kadar, roadster modellerimizin profili bile eşsiz sürüş keyfini vaat eder. Yolda kullanılmak üzere üretilen bu motosikletler güçlerini gösterir ve en derinlerdeki duygularını dış dünyaya sergilemekten hoşlanır. En son teknoloji ve sürüş modları düz yolda ve her virajda en üst düzeyde kontrolü ve hassasiyeti garanti eder.

+ Devamını okuyun

Roadster modellerimiz

S 1000 R

Nabız asla yavaşlamaz: Şasi ve motor RR genlerini taşır. Opsiyonel M paketi de performans iddiasını tamamlar.

F 900 R

Dinamik, yenilikçi, sezgisel. Sade, atletik tasarım roadster motosikletinizin her düşünceyi eşsiz bir sürüş keyfine dönüştürmeyi beklediğini gösterir.

R 1250 R

Her zamankinden daha çok yönlü ve iddialı. Stil sahibi bir klasik, Boxer motorlara özgü gücüyle üstünlüğünü ve sürüş keyfini sergiliyor.

Çok daha fazla roadster keyfi

Her şey tek bir kaynaktan. En iyi koruma ve konfor için kıyafetlerimizi motosikletlerimizle birlikte geliştiriyoruz. Motosiklet üzerinde olmasanız bile roadster motosikletin görünümünü tamamlayan özel detaylar.

+ Devamını okuyun
Koleksiyona gidin external-link-arrow-slim

Roadster motosikletiniz için aksesuarlar

Bu bölümde roadster motosikletinizi kişiselleştirmek için ihtiyaç duyacağınız ürünleri bulabilirsiniz. Görünüm ve performans açısından tüm parçaları kendimiz geliştirdik ve test ettik. 

+ Devamını okuyun
Aksesuarlar bölümüne gidin external-link-arrow-slim

Mutlu Biten Gündüz Hayalleri

spinner