Yeni BMW S 1000 XR

Tam güç, tam dayanıklılık

Yeni BMW S 1000 XR, spor bir motosiklette uzun mesafe kapasitesi ile yüksek performansın üst düzey bir birleşimini sunuyor. İstediğiniz kadar viraj dönün - yolculuğun ne zaman biteceğine yalnızca siz karar verirsiniz. Önemli alanlarda iyileştirilen motosiklet maksimum 170 bg çıkış gücüne ulaşarak önemli ayarlamalar sayesinde size daha fazla konfor sunuyor. Yeni S 1000 XR ile daha uzun mesafelerde bile üstün, sportif sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Peki neyi bekliyorsunuz? Adrenalin arzunuzu sonuna kadar tatmin edeceğiniz bir sürüşle herkese becerilerinizi gösterin: #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme.

Uzun mesafe performansı

Hedef aslında yolculuğun kendisi

Uzun yolculuklarda bile daha fazla konfor: İyileştirilmiş koltuk geometrisi, kullanılabilir sele uzunluğu ve genişliğindeki artış sayesinde sürüş sırasında daha fazla hareket özgürlüğü sağlıyor. Sele, üç farklı yükseklik seçeneğiyle sunuluyor ve gerçekten dikkat çekici. Ayrıca arka bölüm, motor sporlarından bildiğimiz hava girişleri sayesinde yeni ve daha canlı bir görünümle öne çıkıyor.

+ Devamını okuyun

Çeviklik ayrıcalıkla buluşuyor

Çeviklik ayrıcalıkla buluşuyor

M paketiyle veya ayrı bir opsiyonel donanım olarak ilk kez sunulan M Karbon jantlar, döner kütleyi azaltarak özellikle daha iyi bir motosiklet kullanımı sağlıyor. Bagajla birlikte iki kişilik kullanıma uygun jantlar, standart jant çıkartmaları sayesinde gerçekten göz alıcı. 

+ Devamını okuyun
227
M hafif akü, Touring ve Dynamic paketi de dahil olmak üzere kg cinsinden DIN boş ağırlık
114
Nm, 9.250 dev/dk’da maks. tork
170
bg / 114 kW güç çıkışı, 11.000 dev/dak’da
999
cc hacim
Sıralı dört silindirli motor

Daha fazla kilometre için daha fazla güç

Çeşitli iyileştirmeler sayesinde Yeni S 1000 XR'ın gücünde 5 bg artış sağlandı. Bunun sonucunda artık maksimum 170 bg çıkış gücüne ulaşıyor. Sıralı dört silindirli motor, sportif, uzun mesafeli yolculuklar için mükemmel bir güç kaynağı olarak etkileyici bir performans sergilemeye devam ediyor. Buna ek olarak motosiklet artık en son EU5+ emisyon standardını da karşılıyor. Pro vites değiştirme asistanının yazılımı çeşitli işlevlerle genişletildi ve böylece diğer şeylerin yanı sıra vites değiştirme sırasında iyileştirilmiş yük değişimi sönümlemesi sağlıyor.

+ Devamını okuyun

Yeni S 1000 XR’ın sesi

Yeni S 1000 XR’ın öne çıkan özellikleri

Üç renk, bir mesaj

Yeni S 1000 XR’ın renk seçenekleri görsel açıdan kendinizi net şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Belirgin ve keskin renkler motosikletin karakterini en ince detayına kadar ortaya koyuyor.

  Metalik Siyah

  Yolda fırtınalar estiriyor Metalik Siyah gövde rengi, Yeni S 1000 XR’ın dinamik görünümünü vurgulayarak kalıcı bir izlenim bırakıyor.

  Metalik Gravity Mavi

  Çarpıcı Metalik Gravity Mavi renkte heyecan verici ve güçlü S 1000 XR Sport her yeni zorluğa karşı koyuyor.

  Açık Beyaz/M Motor Sporları

  Hem bir vaatte bulunan hem de görevini yerine getiren bir renk kombinasyonu. S 1000 XR’ın mirasının en iyi ifadesi burada görülüyor- yarış pistinden doğrudan yollara. Yalnızca M paketinde.

  Etkileyici tasarımıyla öne çıkıyor

  Etkileyici tasarımıyla öne çıkıyor

  Sadece teknik olarak değil, görsel olarak da çok şey değişti. Yeni S 1000 XR’ın hava giriş kanalları yeni tasarımıyla öne çıkıyor ve burun kısmı ilk kez bu gövde renginde sunuluyor. Yeni renk teması ve özel şeritler motosikletin çarpıcı görünümünü vurguluyor. Ön yan kaplama paneline de siyah tanecikli tasarımla rafine bir görünüm kazandırılıyor.

  + Devamını okuyun
  Çarpıcı ön tasarım
  S 1000 XR'ın çarpıcı ön tasarımı
  Kapsamlı aksesuar yelpazesi
  Kapsamlı aksesuar yelpazesi
  Touring paketi
  Touring paketi
  Dynamic ESA Pro
  Dynamic ESA Pro
  Bağlantı özellikli TFT
  Bağlantı özellikli TFT
  Optimize edilmiş ağırlık
  Optimize edilmiş ağırlık
  M paketi
  M paketi
  Motor ve performans
  S 1000 XR’ın motoru
  Touring paketi

  Touring paketi, daha uzun yolculuklar için doğru donanımı içeriyor. Pakette bagaj taşıyıcı, orta sehpa, navigasyon cihazı hazırlığı, elcik koruması, TPC ve ısıtmalı elcikler yer alıyor.

  Dynamics paketi

  Dynamics paketi, S 1000 XR’ın sportif doğasını vurguluyor ve ilave performans ve konfor sağlıyor. Pakette Dynamic ESA Pro, Pro vites asistanı ve cruise control yer alıyor.

  M paketi

  M paketi, S 1000 XR’ın sportif profilini güçlendiriyor. Özel Beyaz/M Motor Sporları gövde rengi yalnızca bu paket dahilinde sunuluyor ve motosiklete güçlü bir görünüm kazandırıyor. Paket şunları içeriyor: Virajlarda optimum destek sağlayan M Sport sele, M hafif akü, M dövme jantlar veya opsiyonel olarak sunulan ağırlığı iyileştirilmiş M Karbon jantlar, M Endurance zincir, M GPS-Laptrigger, spor susturucu, renkli sport ön cam ve çarpıcı siyah yakıt deposu dolum kapağı.

  M Karbon paketi

  Yüksek kalitede karbon paketi motosikletinizin superbike görünümünü pekiştiriyor. Paket şunları içeriyor: Sağ ve sol tarafta M Karbon yan bölümler, M Karbon ön çamurluk, M karbon kapak ve kontak gidon kilidi.

  İşlenmiş parça paketi

  M Billet pack, yüksek kalitede bileşenleri ve özel M marka işaretiyle motosikletin sportif karakterini öne çıkarıyor. Paket, M ayak dayama sistemi, M arka ayak dayamalar ve katlanır fren ve debriyaj kollarını içeriyor.

  Kişiselleştirme

  Yeni S 1000 XR size uzun mesafe performansıyla birlikte saf atletizm sunuyor. Kapsamlı opsiyonel donanım ve orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla Yeni S 1000 XR’ı ihtiyacınıza göre uyarlayabilirsiniz.

  Kişiselleştirme bölümüne gidin

  Diğer konular

  spinner