Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

S 1000 XR

VİRAJLARA VE KİLOMETRELERE MEYDAN OKUYUN.

Ödün vermeyin, hepsini isteyin. Hem kendinizden hem de motosikletinizden. Her virajı birkaç derece daha derin, birkaç milimetre daha dar dönerek her zaman bitiş çizgisi için yarışın. Kilometreler aksın gitsin. S 1000 XR ile sizin gibi motosikletiniz de asla ödün vermeyecek. Atletizm ve uzun mesafe performansı bu modelde en iyi biçimiyle bir araya geldi. Sportif saldırganlığını RR’dan alan modelin dik ve rahat selesi ile olağanüstü ergonomik özellikleri, gün boyu virajlarla ve düz yollarla başa çıkabilmenizi sağlar. Yalnızca siz istediğinizde sona eren bir yarış pistinde yola devam edin. Olması gereken de bu. Biz XR’ı böyle görüyoruz. Ya siz? #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme.

Tasarımıyla da yarış çizgisinde.

Ön kaplama ve aydınlatma sistemi keskin kenarlarla daha belirgin hale gelir. Genel havayı belirleyen çarpıcı çizgileriyle tasarım baştan sona heyecan verici ve istikrarlıdır. Modelin kısa kuyruğunun bir spor motosikleti hatırlatması ise tesadüf değil.

Hafif çıkık burnu, yüksek silueti ve konforlu gidonları S 1000 XR’ın kilometrelere duyduğu bitmez tükenmez açlığın birer göstergesidir. Uzun mesafeye uygun oturma konumu ile iyileştirilen aerodinamik özellikleri ve kaplaması sayesinde kat edilen kilometreler günler sonra bile keyif verir. Soğuğa, sürüşün neden olduğu gürültüye ve hava koşullarına karşı çok daha iyi koruma sağlanır. Ayarlanabilir ön cam sayesinde kaskınız titremeden gözleriniz yola ve kilometre saatine odaklanabilir.

+ Devamını okuyun

İddialı renkler.

S 1000 XR’ın renk seçenekleriyle görsel ifadeniz oldukça nettir. Belirgin ve keskin renkler motosikletin sportif, net çizgilerle en ince detayına kadar işlenen karakterini öne çıkarır.

  Beyaz/M Motor Sporları

  Yarış pistinden yollara uzanan macerasında S 1000 XR’ın mirasını ve vadettiği her şeyi açıkça yansıtan bir gövde rengi kombinasyonu. Yalnızca M paketinde.

  Triple Black

  Ödün vermez, taviz vermez, tartışmaz: Metalik Siyah gövde renginde S 1000 XR Triple Black enerji dolu bir hamle yapma arzusunu somut hale getiriyor.

  Yarış Kırmızısı

  Bu gövde rengi kombinasyonu ile asla yerinizde durmak istemeyeceksiniz. Gerçek sürüş keyfi sunan bu motosikletle virajların her milimetresini yaşayacak ve kat ettiğiniz her kilometrede farkınızı ortaya koyacaksınız.

  3 yıl garanti.

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  SIRALI DÖRT SİLİNDİRLİ MOTOR

  228
  M hafif akü, Touring ve Dynamic paketi de dahil olmak üzere kg cinsinden DIN boş ağırlık
  114
  9.250 dev/dak’da Nm maks. tork
  165
  11.000 dev/dak’da 121 kW/165 bg motor gücü
  999
  cc kapasite

  Bağımlısı olacağınız tork eğrisi.

  Bağımlısı olacağınız tork eğrisi.

  RR’ın yüksek performanslı motorunu temel alan ve ödün vermeyen bir uzun mesafe performansı için XR’a uygun hale getirilen S 1000 XR’ın motoru, diğer özelliklerin yanı sıra özel eksantrik profilleri ve belirlenmiş manifold düzeniyle kendi sınıfında orta seviyeden kullanılabilir en geniş devir aralığına kadar etkileyici seviyede tork üretir. Yüksek viteslerde daha uzun şanzımanla hem hissedebileceğiniz hem de duyabileceğiniz akıcı bir sürüş elde edersiniz.

  + Devamını okuyun

  Düşük ağırlığı sayesinde çok daha dinamiktir.

  Düşük ağırlığı sayesinde çok daha dinamiktir.

  Dinamizm aynı zamanda kütleyle de ilgili bir konudur. S 1000 XR tam donanımlı olarak bile önceki modellerine kıyasla 10 kg daha hafiftir. Model en hafif konfigürasyonunda yalnızca 223 kg ile sürüşe hazırdır. Azaltılan tek bir gramın bile eksikliğini hissetmeyecek, aksine her metrede tüm ağırlığı hissedeceksiniz. Sunulan daha hafif yapı, daha iyi hızlanma, daha yüksek çeviklik, daha kısa fren mesafesi ve daha kolay manevra biçiminde size fayda sağlayacak.

  + Devamını okuyun

  S 1000 XR’IN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  S 1000 XR’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  Motor ve performans.
  Motor ve performans | BMW Motorrad Türkiye
  Dynamic ESA Pro.
  Dynamic ESA Pro | BMW Motorrad Türkiye
  Pro far ile çarpıcı ön tasarım.
  Pro far ile çarpıcı ön tasarım | BMW Motorrad Türkiye
  Karbon motor koruyucusu gibi öğeleri barındıran aksesuar yelpazesi.
  Aksesuar Yelpazesi | BMW Motorrad Türkiye
  İyileştirilmiş ağırlık.
  İyileştirilmiş ağırlık | BMW Motrrad Türkiye
  BMW Motorrad Connectivity ile TFT ekran
  BMW Motorrad Connectivity ile TFT ekran | BMW Motorrad Türkiye
  Çanta sistemi ve arka çanta.
  Çanta sistemi ve arka çanta | BMW Motorrad Türkiye
  Akıllı çözümler, ücretli geçiş cihazı bölmesi.
  Akıllı çözümler, ücretli geçiş cihazı bölmesi | BMW Motorrad Türkiye

  Her yerde hızlı yardım.

  Her yerde hızlı yardım.

  BMW Motorrad tarafından geliştirilen ECALL “akıllı acil durum çağrı sistemi” kaza durumunda BMW çağrı merkeziyle otomatik olarak temasa geçer. Sistem gidona sabitlenmiştir ve mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde acil durum hizmetleriyle iletişim kurar. ECALL sisteminin kullanımıyla acil durum hizmetlerinin kazanın olduğu konuma daha hızlı ve bilgilendirilmiş şekilde ulaştığı kanıtlanmıştır.*

  *Şu an için Türkiye pazarına sunulmamaktadır.

  + Devamını okuyun

  UZUN MESAFE PERFORMANSINA UYGUN GİYİM

  DİĞER MODELLER

  Videoda gösterilen bazı gövde renkleri artık en yeni model yelpazesi için mevcut değildir.  

  + Devamını okuyun
  spinner