*Gösterilen modelin Türkiye'de satışı yapılmamaktadır.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Gerçek konfigürasyon gösterilen resimlerden faklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Gerçek konfigürasyon gösterilen resimlerden faklı olabilir.

BMW C 400 GT.

Şehir yeni bir boyut kazandı.

Bir şehri ilginç kılan şey nedir? İnsanlarının çeşitliliği mi? Şehrin ortaya çıkardığı trendler mi? Sayısız olasılıklar mı? Şehri keşfetmek için ihtiyacınız olan şey iyi bir ortak, yani canlı şehir yaşamında uzun geziler sırasında size eşlik edecek bir yol arkadaşı olan BMW C 400 GT olabilir. Onunla şehrin kalp atışları biraz daha hızlanır ve tıpkı dünyayla olan dijital bağlantınız gibi farkındalık alanınız da genişler. Bu orta boy scooter ile şehir içinde de şehir dışındaki kadar rahat ve çevik olabilirsiniz. C 400 GT ile şehrinizi yeniden keşfedin. 

C 400 GT’nin tasarımı

Stilinizi seçin.

C 400 GT’niz stilinizi gözler önüne serer. Sizin stiliniz! Kişiliğinizi en iyi hangi renk öne çıkarır?

  */-->

  Alp beyazı

  Alp Beyazı touring scooter motosikletinize hafif ve çevik bir görünüm verir. Bağımsız tasarım bu zamansız renkle optimum şekilde öne çıkarılır.

  */-->

  Metalik Moonwalk Gri

  Kendinden emin ve dinamik: klasik metalik Moonwalk Gri renk net, sportif vurgularıyla oldukça ikna edicidir.

  */-->

  Metalik Siyah

  Scooter, Metalik Siyah renkle sade ve klasik bir görünüme sahiptir.

  İlerici, yenilikçi ve heyecan dolu.

  Şehir merkezine hatta daha iyisi saf keyfe doğru yol alın. Bu maksi scooter’la şehri ele geçirebilir, ardından çevresinde de uzun yolculuklar yapabilirsiniz. C 400 GT’nin tasarımı da bunu yansıtır. Şık kaplama panellerinin sportif V biçimi ve büyük boy ön cam rüzgara ve hava koşullarına karşı koruma sağlayarak macera tutkusunu vurgular. Konforlu olduğu kadar kendine güvenli bir oturma konumu da sunan ergonomik şekilde tasarlanmış sele, ister kısa ister uzun, tüm yolculuklarda macera tutkusuna katkıda bulunur. LED aydınlatma teknolojisi, ilk andan itibaren tatmin edici bir görünüm sunan opsiyonel gündüz farlarıyla birlikte simge haline gelmiş farlar ve entegre ön sinyal lambalarıyla son derece çarpıcıdır. Şehri daha eğlenceli hale getiren ince, ilerici ve heyecan verici motosiklet tıpkı önden olduğu gibi arkadan bakıldığında da etkileyiciliğini korur.  

  + Devamını okuyun

  Şehre ve tüm dünyaya bağlı.

  Şehre ve tüm dünyaya bağlı.

  Geleceği bize şimdiden yaşatan BMW Motorrad Connectivity, C 400 GT’de bağlantı açısından gerçek bir devrimi deneyimlemenizi sağlar. Bu opsiyonel donanımla akıllı telefonunuz ve scooter motosikletiniz bütünleşir. Bunun için telefonunuz standart TFT ekrana bağlanır ve gidon üzerindeki çoklu denetleyici aracılığıyla sezgisel olarak kontrol edilebilir. Saklama bölmesine entegre soket sayesinde akıllı telefonunuz da şarj edilebilir ve sizin gibi enerjisini korur. İster en sevdiğiniz parçalardan oluşan bir çalma listesi ister şehir içinde en iyi rota olsun, yenilikçi adım adım navigasyon oku hızlı ve güvenli bir şekilde yolunuzu bulmanızı sağlar. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizi ise her zaman sürdürebilirsiniz. BMW Motorrad iletişim sistemi çoklu denetleyici aracılığıyla akıllı telefonunuzun telefon rehberine erişebilmenizi sağlar, dolayısıyla hareket halindeyken telefon aramaları yapabilirsiniz.

  Bağlantı özelliklerini nasıl kullanabileceğinizi görmek için videoları izleyin.

  + Devamını okuyun

  Tek silindirli içten yanmalı motor

  25
  kW (34 bg), 7.500 dev/dk’da
  212
  kg boş ağırlık, yola çıkmaya hazır, tam dolu yakıt deposuyla
  775
  mm sele yüksekliği (yüksüz durumda)
  3,5
  Yakıt tüketimi (Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km)
  Su soğutmalı tek silindirli içten yanmalı motor

  Keyif veren verimlilik.

  Keyif veren verimlilik.

  Motor konsepti özellikle yeni orta ölçekli scooter motosikletler için geliştirilmiştir ve şehir trafiğinin gereksinimlerini karşılar. Verimliliği iyileştirilmiş tasarımı sayesinde düşük motor devri, yüksek gaz devirleri, verimli yanma ve en düşük seviyede sürtünme kayıpları ile özellikle C 400 GT motor konsepti dikkat çeker. Bu özelliklerle düşük yakıt tüketiminin yanı sıra üstün bir sürüş keyfi de sunar. Şüphesiz tüm bunlar Euro 4’e uygun emisyon değerleriyle gerçekleşir. Bu sayede her gezi verimliliğin yanı sıra eğlenceyi de beraberinde getirir. 

  + Devamını okuyun

  C 400 GT’nin öne çıkan özellikleri

  Daha fazla konfor ile daha fazlasını deneyimleyin.

  Daha fazla konfor ile daha fazlasını deneyimleyin.

  Şehir size yetmiyor mu? Daha fazlasını mı deneyimlemek istiyorsunuz? C 400 GT ile tam da bunu yapabilirsiniz. Motosiklet zahmetsizce, hızlı ve çevik bir biçimde dar sokaklardan geçerken, benzersiz sürüş konforu sayesinde uzun gezilerde de etkileyicidir. Böylece düz yolda olduğu kadar dolambaçlı sokaklarda da mükemmel kullanım karakterini, titreşimsiz ve dengeli bir sürüşü deneyimlersiniz. Standart olarak sunulan ABS ve otomatik denge kontrolü (ASC) her durumda güvenliği garantiler. Standart Anahtarsız Sürüş özelliğine sahip C 400 GT son derece rahattır.  

  + Devamını okuyun
  Öne çıkan detaylar.
  • Rüzgar ve hava koşullarına karşı konforlu koruma.

   Geniş yüzey kaplama bileşenlerinin yanı sıra yüksek ve geniş ön cam rüzgara ve hava koşullarına karşı uygun koruma sağlar. Gidonların konumu, özel olarak şekillendirilmiş sele ve rahat ayak pozisyonu uzun yolculuklarda son derece konforlu bir ergonomik üçgen pozisyonunu belirler.

  • Yol ağıyla tam bağlantı.

    

   C 400 GT scooter segmentinde opsiyonel aksesuar olarak yenilikçi bir dünya sunuyor: BMW Motorrad Connectivity. Yüksek çözünürlüklü 6,5 inç TFT renkli ekran sayesinde, telefon aramaları, müzik dinleme veya navigasyon gibi akıllı telefon uygulamaları yolculuk sırasında bile basit ve güvenli bir biçimde kullanılabilir.

  • Verimli, güçlü, iyileştirilmiş tüketim.


   C 400 GT’nin motoru şehir içi ulaşımının gerekliliklerine mükemmel uyum sağlamasının yanı sıra çevre gezileri için de uygundur, 350 cc hacmi ve 7.500 dev/dk’da 34 bg (25 kW) gücüyle birlikte düşük bir tüketime de sahiptir.

  • Gözle görülür şekilde daha fazla güvenlik için LED.


   LED teknolojisi kullanılarak tasarlanan simge haline gelmiş far, LED gündüz farları (opsiyonel) ve kısa ve uzun huzmelerinin olağanüstü gücüyle etkileyicidir. Ön sinyal lambaları gösterge paneline, arkadakiler ise stop lambasına entegredir.

  • Denge ve güvenlik.


   ASC olumsuz koşullarda bile kontrolün tamamen sizde olmasını sağlar. Otomatik denge kontrolü arka tekerleğin patinaj yapmasını engeller, bu sayede gücün verimli bir şekilde yola aktarılmasını sağlar ve böylelikle yol güvenliğini artırır.

  C 400 GT’nin sesini deneyimleyin

  BMW C 400 GT kişiliğinizi ifade edebilmenizi sağlar.

  BMW C 400 GT kişiliğinizi ifade edebilmenizi sağlar. Nasıl görüneceğine siz karar verin. Kapsamlı opsiyonel aksesuarlar ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarından yararlanın.

  DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

  C 400 GT Aksesuarları

  Şehir Ulaşıma yönelik daha fazla model.