* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW G 310 R.

YOĞUN SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW G 310 R, sürüş keyfinin en saf halidir. Bu araç, hareketli şehirler için ve motosiklet sürmeyi seven sürücüler düşünülerek tasarlandı. Kıvrak, kolay kullanımlı ve sportif BMW G 310 R’nin üzerinde ister uzun boylu ister kısa boylu olun, kendinizi evinizde hissedeceksiniz! Motosiklet hafif olmasına rağmen 313cc'lik motoru ile gerçekten güçlüdür. Yeni motosikletiniz sizi işyerinize, bir sonraki varış noktanıza ya da şehir dışına güvenli bir şekilde götürecektir. G 310 R, düşürülmüş silindir hacmine rağmen gerçek bir BMW motosikletidir. Maksimum kalite, mükemmel işçilik ve olağanüstü teknoloji bir araya gelerek yoğun sürüş keyfi sağlar.

G 310 R’IN TASARIMI

Stilinizi seçin.

BMW G 310 R üç heyecan verici renkte sunulur: Cosmic siyah, Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızı ve Yarış Kırmızısı

  */-->

  Cosmic siyah

  Cosmic siyah renkteki yeni iyileştirmeler, şeridin yeni konumuyla birlikte BMW G 310 R motosikletinizin dinamik, modern tasarımını çok daha net bir şekilde öne çıkarır.

  */-->

  Beyaz/metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızı

  Beyaz/metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızı renklerle BMW G 310 R motosikletiniz BMW Motorrad Motorsport mirasını gururla ve net bir şekilde yansıtır.

  */-->

  Yarış Kırmızısı

  Koyu kontrast yüzeylerle kırmızı renkte G 310 R modern ve sportif görünüme sahiptir.

  Broşürü indirin.
  • BMW G 310 R Ürün Kataloğu
   PDF   |   1.66 MB   |   Türkçe

  Mükemmel genler. Mükemmel görünüm.

  Tüm aile tartışmasız biçimde iyi görünüme sahip. G 310 R'ın da S 1000 R'ın genlerine sahip olduğu açıkça görülüyor. Güçlü farlarla sportif far kaplaması, dinamik yakıt deposu kaplaması ve tipik roadster oranları ile motosiklet sokaklarda tüm bakışları üzerinde topluyor. G 310 R, dinamik ön kısmı ve ayırt edici arka bölümü sayesinde aynı anda hem hafif hem de güçlüdür. Kısa selesi, arka kısımdaki roadster dinamizmini vurgular ve motosiklete özellikle beyaz rengiyle belirgin bir motor sporları görünümü kazandırır. Altın anodize edilmiş çatal ve fren blokları, makinenin yüksek kaliteli işçiliğini ön plana çıkarır.
  BMW G 310 R’ın detaylı alüminyum salıncağı, motosiklete değer katan başka bir özelliktir. Oyuklar hafiflik sunarken bağlantılar denge sağlar. Ayrıca, geniş lastikler yola doğru şekilde oturur ve sürüş keyfini garantiler.
  + Devamını okuyun

  Tek silindirli, dört zamanlı motor

  25
  kW (34 bg), 9.500 dev/dk’da
  28
  Nm maksimum sıkma torku, 7.500 dev/dk’da
  313
  cc kapasite
  3,3
  litre tüketim, Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km’de
  Su soğutmalı, dört zamanlı tek silindirli motor

  Hafif, güçlü ve kıvrak.

  Hafif, güçlü ve kıvrak.

   G 310, teknik olarak da birinci sıradadır. Sofistike ve sıra dışı teknik özelliklerle başkalarını takip etmek yerine standartları siz belirlersiniz. Tek silindirli, dört zamanlı 313 cc'lik motor da bunu kanıtlar niteliktedir. Silindirin alışılmadık şekilde geriye doğru eğikliği ve 180° döndürülmüş silindir kafası, ağırlık merkezini düşürerek ön tekerleğe doğru yönlendirir. Bu nedenle, G 310 R çok daha çeviktir ve kontrol etmesi daha kolaydır.

  Alçak ve daha uzun salıncak, tekerlek arası mesafeyi gereksiz yere artırmadan çok daha fazla denge sağlar. İyi görünüm, güçlü sürüş ve tam dolu yakıt deposu ile 160 kg'dan daha hafif olan G 310 R sayesinde motosiklet sürmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  G 310 R’ın sesini deneyimleyin

  G 310 R’ın öne çıkan özellikleri

  Bu motosikleti herkes sürmek ister.

  Bu motosikleti herkes sürmek ister.

  G 310 R ile sokaklarda stressiz ve rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Büyük şehir karmaşasında dahi tüm kumanda öğelerinin başarılı şekilde yerleştirilmesi sayesinde her zaman güvenle seyahat edersiniz. Gidonların, ayak dayamaların ve kumanda öğelerinin başarılı ve ergonomik düzeni, mükemmel bir sürüş hissi yaratır. Geometrisi, yay ve damper ayarı, motosikletin her türlü yüzeyde çevik ve kıvrak bir şekilde ilerlemesini sağlar. Yoğun şehir trafiğinde yolculuk etmek, işe gitmek ya da hafta sonunda şehir dışına çıkmak için her zaman G 310 R'ı kullanmak isteyeceksiniz!

  + Devamını okuyun
  • G 310 R, tüm sürücüler için doğru sele seçeneğini sunar ve motosikletin üzerindeyken dengede olmanızı sağlar. Yalnızca 785 mm’lik standart selesinin yanı sıra, 770 mm daha alçak sele ve 880 mm’lik sele yüksekliğiyle daha yüksek, özellikle konforlu sele olmak üzere özel aksesuar olarak sunulan iki farklı seçenek de mevcuttur.

  • 2013’ten beri tüm BMW motosikletlerinde ABS standart olarak sunuluyor. G 310 R’da her yolculukta, bozuk veya toprak yollarda bile güçlü fren balatalarıyla birlikte güvenli fren manevralarını mümkün kılıyor.

  G 310 R aksesuarları

  Diğer roadster modelleri