G 310 GS aksesuarları

Sık gidilen yerlerden uzak duranlara.

G 310 GS bir yandan şehrin karmaşası içinde yaşamak için mükemmel bir tercihtir. Diğer yandan da bu motosiklet sizi sık gittiğiniz yerlerden uzaklaşmaya davet eder, Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları da size daha fazla seçenek sunar. 

+ Devamını okuyun
Saklama.
 • Kolay yıpranmayan polyesterden üretilmiş depo üstü çanta akıllı özelliklerle doludur ve gerekli olduğunda 13 litreden 20 litreye kadar genişletilebilir. Harita cebi ve iki dış cep ek alan sağlar. Gelişmiş montaj bağlantısı sağlam bir tutuş sağlarken kolay kullanımı da mümkün kılar. 

 • Su geçirmez plastik arka çanta 30 litrelik hacmiyle bir kask için yeterli alan sağlar. Opsiyonel olarak Metalik Siyah, Beyaz veya Yarış Kırmızısı renkte sunulan kapak ile kapağın hafifçe kapanmasını sağlayan yumuşak kapanan menteşeler kaliteli bir izlenim oluşturur. 

 • Arka çanta için uyumlu astar eşyalarınızı düzenler, yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır. Taşıma kolu ve omuz askısı sayesinde çanta hızlı ve zahmetsiz bir şekilde elde taşınabilir. Kullanışlı özellikleri arasında ek dış cep ve üç taraflı fermuar bulunur.

Tasarım.
 • Parlak bir görünüm: Etkileyici LED sinyal lambaları beyaz camları, şık tasarımı ve modern aydınlatma teknolojisiyle şıklık sunar. Klasik ampullere göre daha hızlı tepki verir ve neredeyse yıpranmaz niteliktedir. Bu, yol trafiğinde açık bir güvenlik avantajı sunar. 

 • G 310 GS dekoratif çıkartma seti motosiklete göre özel olarak tasarlanmıştır ve cazip, benzersiz bir görünüm sunar. Motosikletin açılı tasarımını öne çıkaran beyaz, mavi ve sarı çizgilerle bir araya gelen uyumlu renkte jant kenarları dikkatleri üzerinde toplar. 

 • Wild dekoratif çıkartma seti motosiklete göre özel olarak tasarlanmıştır ve cazip, benzersiz bir görünüm sunar. Siyah ve beyaz kontrast şeritler tüm motosikleti kaplar ve bir kaplana benzer çarpıcı bir tasarım oluşturur. Uyumlu renkte jant kenarları, bakışları üzerinde toplar. 

Ergonomics & comfort.
 • Yüksek sele 850 mm yüksekliğiyle en uzun boylu sürücüler için bile üstün bir sele ve sürüş konforu sağlar, bu sayede yorgunluk belirtilerini engellemeye yardımcı olur.

  30 mm daha alçak sele motosikletinize binmeyi ve inmeyi kolaylaştırır, zemine kolaylıkla erişmenizi sağlar. Azaltılan sele yüksekliği sayesinde birçok sürücü kendini daha güvende hisseder çünkü motosiklete daha kolay manevra yaptırabilir ve motosikletlerini kontrol edebilirler.

 • Ergonomik el freni ve debriyaj kolu dört seviyede ayarlanabilir, bu sayede tercih ettiğiniz seviyede erişim için ayarlayabilirsiniz. Siyah toz boyalı iki renkli görünüm ve krom kadran motosikletin bireyselliğini öne çıkarır. 

Navigation & communication.
 • BMW Motorrad tarafından sunulan dayanıklı akıllı telefon yuvası akıllı telefonunuzu tutacak güvenli ve korumalı bir yer sunar. Bu hareket halindeyken navigasyon talimatları ve online bilgilere erişebilmenizi mümkün kılar. Pratik şarj fonksiyonu sayesinde akıllı telefonunuz uzun süren gezilerde bile kullanıma hazır olacaktır. 

 • Navigator VI yalnızca touring fanları için değildir. Sistem, rota planlamayı son derece kolaylaştırır ve her geziyi bir deneyim haline getiren birçok ilave özellik sunar. Beş inç dokunmatik ekran su geçirmezdir, doğrudan güneş ışığında bile okuması kolaydır ve gerekli genel bakışı sunar. 

Güvenlik.
 • Parlak paslanmaz çelikten sağlam motor darbe plakası motosikletin yatış açısını engellemeden hasarlara karşı güvenilir bir koruma sağlar. Sağlam boru yapısı sert darbelere karşı dayanıklıdır ve yolda veya kaldırımda ciddi düşmeleri önler. 

 • Darbelere karşı dirençli ve mor ötesi ışığa karşı dayanıklı plastikten elcik koruması kullanım öğelerini dallardan ve taşların neden olduğu çentiklerden korur. Aynı zamanda araca uygun şekilde aerodinamik olarak tasarlanmıştır. Koruyucular yoldayken de rüzgara ve hava koşullarına karşı etkileyici bir koruma sağlar: Eller ve parmaklar en düşük sıcaklıklarda bile daha uzun süreyle kuru ve sıcak kalır. 

 • Sağlam enduro alüminyum darbe plakası taş çarpmasına ve motorun alt kısımdan görebileceği hasarlara karşı etkili bir koruma sağlar. Standart darbe plakasına göre daha geniş ve daha uzundur. Şık tasarımı motosikletin yüksek kalitesini öne çıkarır. 

Aksesuar Kataloğunu İndirin
 • Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları 2019 Kataloğu
  null   |   Türkçe
spinner