Birinci Kişiselleştirme Önerisi

İddialı, şık, sportif

R 18, Metalik Mat Manhattan gövde rengiyle özellikle iddialı bir etki yaratıyor. Far kapağı ve frezelenmiş alüminyum malzemeden Çift Ton Siyah jantlar bu görünümü bir adım öteye taşıyor. Siyah renkteki özel tekli sele, “ape hanger” tarzı siyah alçak gidon bölümüyle beraber oldukça şık bir görünümü garanti ediyor. Motosikleti sportif bir tarz ile tamamlayan konik arka susturucular, tüm sürüşleri görsel ve sesli açıdan mükemmel bir deneyime dönüştürüyor. 

+ Devamını okuyun
Siyah renkli özel tekli sele

Yüksek kaliteli kaplamaya sahip siyah renkli özel tekli sele, göze hoş görünen çapraz basamakları ve alçak sele yüksekliği sayesinde sportif bir vurgu yaratıyor.

Çift Ton Siyah far kapağı

Frezelenmiş alüminyum malzemenin kullanıldığı yüksek kaliteli Çift Ton Siyah far kapağı, eşsiz bir tasarım detayı olarak öne çıkıyor.

Çift Ton Siyah arka jant, 5,00 x 16 inç

Çift tonlu görünümü ve kontrast oluşturan frezelenmiş yüzeyiyle yüksek kaliteli Çift Ton Siyah alüminyum arka jantla tanışın.

Konik arka susturucu, siyah

Konik arka susturucular, boxer motorun sesini vurgulayarak her sürüşü görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürüyor.

“Ape hanger” tipi siyah gidonlar, 6,5 inç

Kendinden emin özel stiliyle 6,5 inç yüksekliğindeki “ape hanger” tipi gidonlar, rahat bir oturma pozisyonunda son derece havalı bir görünüm yaratıyor.

Metalik Mat Manhattan

Metalik Mat Manhattan gövde rengi, motosiklete şık ve etkileyici bir görünüm kazandırıyor. 

İkinci Kişiselleştirme Önerisi.

Modern, sofistike, gösterişli

Option 719 Olivine'in Metalik Yeşil gövde rengi motosiklete ikonik bir görünüm kazandırıyor. Krom kaplama LED yanıp sönen sinyal lambaları ve stop lambası kombinasyonu ayrıcalıklı bir hava katıyor. Diğer göz alıcı özellikler arasında 36/7 inç Beachbar gidonlar ve krom kaplamalı konik arka susturucular yer alıyor.

+ Devamını okuyun
Krom kaplamalı konik arka susturucular

Konik arka susturucular, boxer motorun sesini vurgulayarak her sürüşü görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürüyor.

Option 719 Olivine

R 18 kadar ikonik Metalik Yeşil gövde rengi.

Krom kaplama LED yanıp sönen sinyal lambaları ve stop lambası kombinasyonu

Krom kaplama LED yanıp sönen sinyal lambaları ve stop lambası kombinasyonu tüm fonksiyonları tek bir cazip muhafazada birleştiriyor.

Krom kaplama LED ön sinyal lambaları

Krom kaplama metal muhafaza içindeki LED sinyal lambaları, gerçek anlamda üst düzey bir ürün seçeneği sunuyor ve tasarım ve işlev açısından standartları belirliyor.

Krom kaplama Beachbar gidonlar, 36/7 inç

Dik ve rahat bir oturma pozisyonu sağlayan 36/7 inç krom kaplama Beachbar gidonlar motosiklet dünyasının nostaljik günlerini anımsatıyor.

Üçüncü Kişiselleştirme Önerisi

Tutkulu, kendinden emin, rahat

Metalik Siyah/Vintage renkteki R 18 görünümüyle gerçek tutkuyu yansıtıyor. Çarpıcı özellikleri arasında güç aktarım sistemi ve siyah plaka taşıyıcı ile bobber kiti gibi siyah tasarım öğeleri yer alıyor. Bu görünüm kısa arka susturucular, 16 inç “ape hanger” tipi gidonlar ve yüksek kaliteli jant seti gibi özel, krom kaplama aksesuarlarla tamamlanıyor.

+ Devamını okuyun
Metalik Siyah/Vintage

Metalik Siyah/Vintage gövde rengi motosikletin gerçek bir klasik gibi görünmesini sağlıyor.

Siyah güç aktarım sistemi

Siyah güç aktarım sistemi motosikletin güçlü görünümünü vurguluyor.

Siyah tasarım paketi

Triger kapağı, silindir kafası kapağı ve giriş şnorkeli kapağından oluşan bu paketin siyah kaplama yüzeyleri şık bir görünüm sağlıyor.

Siyah plaka taşıyıcı ile bobber kiti

Bobber Kiti siyah plaka taşıyıcı, sinyal lambaları için montaj braketleri ve tekli sele dahil olmak üzere düz bir arka lastik çamurluğu içeriyor.

Krom kaplama jant seti, ön 3,50x21 inç, arka 5,50x18 inç

Yüksek kaliteli alüminyum malzemenin kullanıldığı jant seti, krom kaplama yüzeyleri ve titizlikle uygulanan freze işlemi ile ön plana çıkıyor.

Krom kaplama, kısa arka susturucular

Krom kaplama, kısa arka susturucular arka kısımda sportif bir görünüm sunuyor.

16 inç krom kaplama “ape hanger” tipi gidonlar

16 inç yüksekliğindeki “ape hanger” tipi gidonların kendinden emin tarzı ile oldukça rahat bir görünüm yaratabilirsiniz.

spinner