Birinci Kişiselleştirme Önerisi

İddialı, şık, sportif

R 18, Metalik Mat Manhattan gövde rengiyle özellikle iddialı bir etki yaratıyor. Far kapağı ve frezelenmiş alüminyum malzemeden Çift Ton Siyah jantlar bu görünümü bir adım öteye taşıyor. Siyah renkteki özel tekli sele, “ape hanger” tarzı siyah alçak gidon bölümüyle beraber oldukça şık bir görünümü garanti ediyor. Motosikleti sportif bir tarz ile tamamlayan konik arka susturucular, tüm sürüşleri görsel ve sesli açıdan mükemmel bir deneyime dönüştürüyor. 

+ Devamını okuyun
Siyah renkli özel tekli sele

Yüksek kaliteli kaplamaya sahip siyah renkli özel tekli sele, göze hoş görünen çapraz basamakları ve alçak sele yüksekliği sayesinde sportif bir vurgu yaratıyor.

Çift Ton Siyah far kapağı

Frezelenmiş alüminyum malzemenin kullanıldığı yüksek kaliteli Çift Ton Siyah far kapağı, eşsiz bir tasarım detayı olarak öne çıkıyor.

Çift Ton Siyah arka jant, 5,00 x 16 inç

Çift tonlu görünümü ve kontrast oluşturan frezelenmiş yüzeyiyle yüksek kaliteli Çift Ton Siyah alüminyum arka jantla tanışın.

Konik arka susturucu, siyah

Konik arka susturucular, boxer motorun sesini vurgulayarak her sürüşü görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürüyor.

“Ape hanger” tipi siyah gidonlar, 6,5 inç

Kendinden emin özel stiliyle 6,5 inç yüksekliğindeki “ape hanger” tipi gidonlar, rahat bir oturma pozisyonunda son derece havalı bir görünüm yaratıyor.

Metalik Mat Manhattan

Metalik Mat Manhattan gövde rengi, motosiklete şık ve etkileyici bir görünüm kazandırıyor. 

İkinci Kişiselleştirme Önerisi

Modern, sofistike, gösterişli

Option 719 Metalik Galaxy Dust/Metalik Titan Gümüşü 2 gövde rengi, efekt özelliği ve kontrast yaratan gümüş yüzeyleri sayesinde motosiklete modern bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca, frezelenmiş alüminyum malzemenin kullanıldığı “Machined” motor muhafazası kapağı boxer motoru ön plana çıkarıyor. Tüm bunların yanında, siyah Option 719 sele ve mat siyah renkteki Option 719 Icon jant genel görünüme özellikle sofistike bir hava katıyor. “Ape hanger” tipi yüksek gidonlar ve krom kaplamalı konik arka susturucular gösterişli bir görünümü garanti ediyor.

+ Devamını okuyun
“Machined” motor muhafazası kapağı

Frezelenmiş alüminyum malzemeden üretilen yüksek kaliteli “Machined” motor muhafazası kapağı, boxer motoru etkileyici şekilde öne çıkarıyor.

Krom kaplamalı konik arka susturucular

Konik arka susturucular, boxer motorun sesini vurgulayarak her sürüşü görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürüyor.

“Ape hanger” tipi siyah gidonlar, 16 inç

16 inç yüksekliğindeki “ape hanger” tipi gidonların kendinden emin tarzı ile oldukça rahat bir görünüm yaratabilirsiniz.

Option 719 sele

Elmas şekilli dikişlere sahip siyah Option 719 sele, sofistike görünümüyle herkesi büyülemeyi başarıyor.

Option 719 Icon jant

Mat siyah renkteki Option 719 Icon jant, motosiklete benzersiz bir dokunuş katıyor.

Option 719 Metalik Galaxy Dust/ Metalik Titan Gümüşü 2

Modern görünüm klasik tasarımla buluşuyor: Option 719 Metalik Galaxy Dust/Metalik Titan Gümüşü 2 gövde rengi, kontrast yaratan gümüş yüzeyler sayesinde renk efektinin öne çıkmasını sağlıyor.

Üçüncü Kişiselleştirme Önerisi

Tutkulu, kendinden emin, rahat

Metalik Mars Kırmızısı gövde rengindeki R 18 son derece tutkulu bir izlenim yaratıyor. Motor ve jantlarda, yüksek kaliteli alüminyumdan titizlikle frezelenen “Machined” parçalar kullanılıyor. “Machined” sürücü ayak dayamaları, krom kaplamalı Beachbar gidonlar ve kahverengi özel tekli sele ile birlikte rahat bir oturma pozisyonunu garanti ediyor.

+ Devamını okuyun
Özel tekli sele

Yüksek kaliteli kaplamaya sahip kahverengi özel tekli sele, göze hoş görünen çapraz basamakları ve alçak sele yüksekliği sayesinde sportif bir vurgu yaratıyor.

“Machined” motor muhafazası kapağı

Frezelenmiş alüminyum malzemeden üretilen yüksek kaliteli “Machined” motor muhafazası kapağı, boxer motoru etkileyici şekilde öne çıkarıyor.

Krom kaplamalı Beachbar gidonlar, 36/7 inç

Dik ve rahat bir oturma pozisyonu sağlayan geniş Beachbar gidon görünümüyle motosiklet dünyasının nostaljik günlerini anımsatıyor.

“Machined” sürücü ayak dayaması

Alüminyum malzemeli “Machined” sürücü ayak dayamaları, rahat ve gündelik sürüşler için kendinden emin tarzıyla karşımıza çıkıyor.

3,00 x 19 inç “Machined” ön jant

Özel çift tonlu görünümü ve kontrast oluşturan frezelenmiş yüzeyiyle yüksek kaliteli “Machined” alüminyum ön jantla tanışın.

Metalik Mars Kırmızısı

Metalik Mars Kırmızısı gövde rengi motosikleti çarpıcı bir şekilde öne çıkarıyor. 

spinner