Birinci Kişiselleştirme Önerisi

Çarpıcı şekilde farklı

Kırmızı çizgili Metalik Siyah/Meteor Tozu gövde rengi dikkatleri üzerine çekiyor - Renkli rüzgarlık deflektörüne sahip Option 719 Black Pearl ile bu hissin keyfini çıkarabilirsiniz. 180 watt booster ile Marshall Gold Series Stage 1 ses sistemi, Big Boxer motorun sesiyle birlikte son derece özel bir ses deneyimi yaratıyor. Motosikletinizle beraber tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz, o zaman manevralarınız da kusursuz görünmeli! Geri vites sayesinde sorun değil. Siyah LED yanıp sönen ön sinyal lambaları bu benzersiz görünüme son rötuşlarını veriyor.

+ Devamını okuyun
Marshall Gold Series Stage 1

Marshall Gold Series Stage 1 sistemi, çantalara takılan ve her biri 90 watt çıkış sağlayan iki subwoofer ile standart ses sistemini geliştiriyor.

Geri vites

Geri vites, örneğin engebeli yüzeylerde ve dar alanlarda manevra yapmayı ve park yerlerinden çıkmayı kolaylaştırıyor.

Option 719 Black Pearl

Kırmızı çizgili Metalik Siyah/Meteor Tozu gövde rengi hiç şüphesiz dikkatleri üzerinde topluyor.

Siyah LED ön sinyal lambaları

Yüksek kaliteli Siyah metal muhafaza içindeki LED sinyal lambaları, gerçek anlamda üst düzey bir ürün ve tasarım ve işlev açısından standartları belirliyor.

Rüzgarlık deflektörü

Rüzgarlık deflektörü, saf bir sürüş deneyimi sağlıyor.

İkinci Kişiselleştirme Önerisi

Çarpıcı ve farklı

Mor ve turkuaz mavisi arasında geçiş yapan gövde rengi, krom kaplama jantlarla birlikte göz alıcı bir kombinasyon oluşturuyor. Entegre ısıtma özellikli Option 719 selede yolculuk ederken bu kombinasyonun keyfini çıkarabilirsiniz. Ek 180 watt ile desteklenen Marshall Gold Series Stage 1 ses sistemi, Büyük Boxer motorun sesiyle birlikte son derece özel bir ses deneyimi yaratıyor. Motosikletinizle beraber tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz, o zaman manevralarınız da kusursuz görünmeli! Geri vites sayesinde sorun değil.  

+ Devamını okuyun
Option 719 Metalik Galaxy Dust/Metalik Titan Gümüşü

Option 719 Metalik Galaxy Dust/ Metalik Titan Gümüşü  gövde rengi, diğer bölümlerde kullanılan geleneksel renk temasıyla muhteşem bir kontrast oluşturuyor.

 

Option 719 sele

Elmas şekilli dikişlere sahip siyah Option 719 sele, standart sele yüksekliği ve sofistike görünümüyle görenleri etkilemeyi başarıyor.

 

Krom kaplama 3,00 x 19 inç ön jant ve krom kaplama 5,00 x 16 inç arka jant

Yüksek kaliteli alüminyum malzemenin kullanıldığı ön ve arka jantlar, krom kaplama yüzeyleri ve titizlikle uygulanan freze işlemi ile ön plana çıkıyor.

 

Marshall Gold Series Stage 1

Marshall Gold Series Stage 1 sistemi, çantalara takılan ve her biri 90 watt çıkış sağlayan iki subwoofer ile standart ses sistemini geliştiriyor.

Geri vites

Geri vites, engebeli yüzeylerde ve dar alanlarda manevra yapmayı ve park yerlerinden çıkmayı kolaylaştırıyor.

Üçüncü Kişiselleştirme Önerisi

Sade ve farklı

1920'li ve 1930'lu yılların tasarımından esinlenen Option 719 AERO Tasarım paketi R 18 B’nin bagger tarzına mükemmel şekilde uyum sağlıyor; tıpkı maskeli ön cam ve arka susturucunun uç kapağı gibi. Yokuş Kalkış Kontrolü ve adaptif farlar bu mükemmel kombinasyona en yeni motosiklet teknolojilerini ekliyor. Kendi kişisel tercihlerinizle tamamlayabileceğiniz bir kombinasyon.  

+ Devamını okuyun
Option 719 Aero Tasarım paketi

Option 719 Aero Billet Pack 1930’lu yılların benzersiz sade görünümünü hatırlatıyor.

Option 719 Aero jant

Gümüş renkli Option 719 Aero jant, motosiklete benzersiz bir dokunuş katıyor.

Arka susturucu için siyah uç kapağı

Arka susturucu için alüminyum malzemeden üretilen siyah uç kapağı, çarpıcı tasarım vurgularını temsil ediyor.

Maskeli bagger ön cam

Maskeli ön cam, etkileyici kişiselleştirilmiş görünüm ile orta dereceli korumayı bir araya getiriyor.

Yokuş Kalkış Kontrolü

Yokuş Kalkış Kontrolü asistanı, yokuşlarda motor çalışırken zahmetsizce durma olanağı sağlıyor ve kalkışı hiç olmadığı kadar rahat hale getiriyor.

Adaptif far

Adaptif far, virajlı yollarda sürüş sırasında yolun daha iyi aydınlatılmasını sağlıyor.

spinner