R 1300 GS Option 719 Tramuntana | Yeni R 1300 GS

TASARLAYICIYA GİT
“ 

Sınırları zorlamak VİZYON SAHİBİ sahibi olmayı gerektirir. 

 ”

Yeni BMW R 1300 GS Tramuntana motosikletiniz

Yalnızca en iyisini bekleyin

Asla tatmin olmuyorsunuz. En iyi kişisel derecenizin ötesine geçmekten hoşlanıyorsunuz. Sahip olduğunuz her şeyi ortaya koyuyorsunuz. Dolayısıyla en iyisini hak ediyorsunuz: Birinci sınıf donanım. Rakipsiz konfor. Benzersiz estetik. Hayatınızın yolculuğuna çıkın ve deneyimin her anını en iyi şekilde değerlendirin. Ben sizin yanınızdayım, Yeni R 1300 GS Tramuntana motosikletiniz.

+ Devamını okuyun

Seçici sürücüler için öne çıkan özellikler

Yüksek standartlarınızı yansıtan altın renkli vurgular. Altın renkli gidonu ellerinizle tutarken, altın renkli tel jantlar sizi gitmek istediğiniz yere götürüyor. Çok sayıda frezelenmiş parça her anı çok daha ayrıcalıklı kılıyor. Daha önce hiç gitmediğiniz yerlere giderken bile ayrıcalığınızı yansıtıyor. Her şey son derece kaliteli görünüyor ve öyle de hissettiriyor. Bu donanım tüm beklentilerin ötesine geçiyor:

+ Devamını okuyun
Şık görünüm: Altın renkli tel jantlar.
R 1300 GS Option 719 Tramuntana modelinin altın renkli tel jantları
Geliştirilmiş güvenlik: Arka radar
İşlevsel şekilde entegre sinyal lambaları ve arka radarıyla BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Benzersiz vurgular: Option 719
Option 719 donanımına sahip BMW R 1300 GS Tramuntana modelinin grafik tasarımı
Artırılmış sürüş güvenliği: Sürüş Asistanı
R 1300 GS Option 719 Tramuntana Sürüş Asistanı
Maksimum konfor: Yolcunuz için de
Yolcu selesiyle R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Çok daha ince bir zevk: Frezelenmiş parçalar
R 1300 GS Tramuntana Option 719 frezelenmiş parçalar
Dikkatleri üzerinde toplayan ince bir zevk: Diğer frezelenmiş parçalar
R 1300 GS Tramuntana Option 719 frezelenmiş parçalar
Gerçek bir ayrıcalık: Altın renkli gidon
R 1300 GS Option 719 Tramuntana modelinin altın renkli gidonları

Sıradanlık bir seçenek değildir

Sıradanlık bir seçenek değildir

Yüzeyler ve malzemeler sizi tekrar tekrar etkilemeye devam ediyor. Option 719 donanımında yer alan çeşitli frezelenmiş parçalar ayrıcalık kavramını yeni bir seviyeye taşıyor. Elcik, el freni ve debriyaj mekanizması üzerindeki hidrolik deposu kapağı, supap kapaklarındaki bujiler üzerinde bulunan kapak klipsleri ve kollar dahil olmak üzere sürücü ayak dayama sistemi Koyu gri renkte frezelenmiş alüminyumdan üretiliyor.

+ Devamını okuyun

Sınırsız konfor alanı

Sınırsız konfor alanı

Konfor ve güvenlik de dahil olmak üzere donanım seviyesinin son derece üst düzey olduğu her halinden belli oluyor. Comfort sele, comfort yolcu ayak dayamaları, orta sehpa ve elektrikli olarak ayarlanabilen ön cam gibi öğeler bu donanım özelliklerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Diğer özelliklerin yanı sıra opsiyonel yarı aktif süspansiyonun (DSA) en son nesli ve opsiyonel Sürüş Asistanının çevresel sensör sistemi yolculuklarınızın güvenli ve konforlu olmasını sağlıyor.

+ Devamını okuyun

Seçici sürücülere yönelik bilgiler

145
BG (107 kW), 7.750 dev/dk'da
149
Nm, 6.500 dev/dk’da maks. tork
1.300
cc hacim
850
mm sele yüksekliği standarttır
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

Hayalleriniz ve motorunuz

Başarmayı arzu ettiğiniz şey ne olursa olsun efsanevi Boxer motor bunu mümkün kılıyor. Benzersiz karakterini ilk saniyeden itibaren ve her devir aralığında hissettiriyor. 145 bg gücüyle size olağanüstü bir performans sunarken düşük devirlerde sessiz bir sürüş sağlıyor. 1300 ccm hacmi her rotada ve her sürüş durumunda hissedeceğiniz seviyede bir performans sunuyor.

+ Devamını okuyun

Performansın sesi

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Özel tasarım

Benzersiz karakterinizi sergileyin

Tramuntana GS ruhunu kendine özgü bir şekilde ifade ediyor. İster anodize altın renkli parçalar ister özel frezelenmiş parçalar olsun her detay şasi üzerinde kendisini belli ediyor. Özel deneyimler arayanların yanı sıra özel bir tasarıma sahip olmak isteyenler için.

Option 719 Tramuntana

Metalik Yeşil gövde rengi saydam bir kaplamaya sahip altın renkli GS grafiğiyle süsleniyor. Anodize altın renkli alüminyum gidon, tel jantların anodize altın renkli kasnakları ile birlikte kusursuz bir estetiği meydana getiriyor.

Sıradışı ol

Çok sayıda altın renginde, frezelenmiş parça, bol miktarda özellik. Yine Metalik Yeşil renkte alüminyum yakıt deposu ve iki hava giriş deliği kapağı mat cilaya sahip. Bu daha fazla kontrast oluştururken motosikletin zevkli ve ayrıcalıklı karakterini de öne çıkarıyor. Bir diğer öne çıkan özellik de selenin bir uzantısı olarak görev yapan merkezi yakıt deposu kapağı. Option 719 amblemini taşıyan esnek, gri ve siyah renkte sunuluyor.

+ Devamını okuyun

Hayaller gerçeğe dönüşüyor

Tam olarak ne istediğinizi biliyor musunuz? O zaman Tramuntana motosikletinizi kapsamlı opsiyonel donanım ve Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları ürün yelpazesiyle tercihlerinize uygun hale getirmek üzere kişiselleştirin. Veya istediğiniz tüm özelliklerle birlikte önceden yapılandırılan birinci sınıf bir touring enduro motosikleti tercih edin.

+ Devamını okuyun

Birinci sınıf yolcu

Bu donanım beklentilerinizin ötesine geçiyor. Çünkü macera dolu yolculuklarınızda yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi içeriyor. Innovation ve Touring paketleriyle güvenlik keyfinin yanı sıra daha yüksek seviyede bir yolculuk konforu da yaşatıyor. ConnectedRide Navigator ile rotanızı bulmanın yanında farklı deneyimleri de keşfetme imkanı sunuyor. Aynı zamanda örneğin Option 719 frezelenmiş parçalar paketi gibi estetik seçenekleri de mevcut. Donanım seçeneklerini detaylı olarak inceleyin veya kendi versiyonunuzu tasarlayın.

+ Devamını okuyun
TASARLAYICIYA GİT external-link-arrow-slim
Option 719 paketi

Özel Option 719 Shadow frezelenmiş parça paketi, koyu renkli görünüme sahip  yüksek kalitede bileşenlerden oluşuyor. Kaliteli yüzeyleri özellikle ince bir zevki ve farklı bir estetiği meydana getiriyor. Paket kapsamında elcikler, debriyaj ve ön fren için genleşme tankı kapakları, sürücü ayak dayaması, vites değiştirme ve fren kolları ile ateşleme bobini kapağı yer alıyor.

Dynamics paketi

Dynamics paketi sportif aracın tüm potansiyelinden faydalanmanıza olanak tanıyor. Pro vites değiştirme asistanı ve Pro sürüş modları sayesinde her sürüş bağımsız yapılandırma seçenekleriyle sürüş dinamikleri açısından öne çıkıyor. Spor frenler ve elektronik süspansiyon (DSA) en ideal kullanım ve güvenliği sunuyor.

Touring paketi

Touring paketi GS’inizin kısa ya da uzun her türlü yolculuğa hazırlıklı olmasını sağlıyor. Çanta tutucu iki kişi için yeterli miktarda eşyanın taşınabileceği alanı sunuyor. Navigasyon cihazı için hazır: BMW Motorrad ConnectedRide Navigator yuvası. Merkezi kilit sistemi ve genişletilmiş elcik koruması güvenliği ve konforu artırıyor. Krom manifold ise pakette öne çıkan bir diğer özelliği oluşturuyor.

Innovation paketi

Innovation paketi aracınızı akıllı teknolojilerle donatıyor ve bu sayede güvenliği artırıyor. Sürüş Asistanı radar sensörlerini kullanarak aracın çevresini izliyor ve ACC veya şerit değiştirme uyarısı gibi fonksiyonlar için temel oluşturuyor. Matrix ana far sayesinde Pro far virajlarda bile en ideal aydınlatmayı sunuyor.

Sele ısıtma

Düşük sıcaklıklarda sürücü ve yolcu için bağımsız olarak ayarlanabilen sele ısıtma özelliği ekstra bir konfor sağlayarak soğuk aylarda bile sorunsuz şekilde yolculuk yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda manevra kabiliyetini artırarak soğuk havalarda da sürücünün motosikletini güvenli bir şekilde kontrol etmesine yardımcı oluyor.

ConnectedRide Navigator

BMW ConnectedRide Navigator ile tüm yolculuklar ve planlar her zaman sizinle beraber. BMW ID aracılığıyla BMW Motorrad uygulamasını kullanarak planlanan rotalar senkronize edilebiliyor. 5,5 inç dokunmatik ekran doğrudan güneş ışığı altında bile kolaylıkla okunabiliyor. Kullanım çoklu kontrolör aracılığıyla sezgisel olarak sağlanıyor.

Vario çantalarla bütün eşyalarınızı toplayın

Vario çantalarla bütün eşyalarınızı toplayın

Opsiyonel Vario bagaj sistemi iki çanta ve bunlarla uyumlu bir arka çantadan oluşuyor. Bagaj öğeleri modern tasarımı sayesinde GS motosikletinize kusursuz bir uyum sağlıyor. Gerçek anlamda öne çıkan bir özellik: Bagaj sisteminin en son nesli, merkezi kilit fonksiyonu, aydınlatma ve çanta içindeki soketiyle elektrikli. 25’ten 32 litreye ve 24’ten 30 litreye sürekli olarak değişen hacim de bir diğer öne çıkan özelliğini oluşturuyor. Kulaklar yardımıyla çantaların dışına ek bagaj öğeleri takılabiliyor.

+ Devamını okuyun

Tüm zorluklara göğüs gerecek şekilde donatıldı

BMW Motorrad GS sürücü koleksiyonu

spinner