Üç Yıl Garanti.

Yeni bir haber! 1 Ağustos 2018’den* sonra satın alınan tüm yeni BMW Motosikletleri için üç yıl garanti.

BMW Motorrad tutku, dinamizm, tasarım, teknoloji, yenilik ve her şeyden öte kalite anlamına gelir. Bu doğrultuda BMW Motorrad, yeni motosikletiniz için sunulan yasal 24 aylık garantiye bir yıl daha ekleyen ilk premium üretici oluyor. 36 ay boyunca içiniz rahat olsun; bu dönemde meydana gelebilecek herhangi bir sorunda ücretsiz onarımın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulamayla üç yıl değerinde yan haklara sahip olursunuz.

*HP4 RACE dahil değildir

+ Devamını okuyun

Siz ve yeni motosikletiniz için üç yıl garanti.

Harekete geçip motosikletinizle yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız, tüm ihtiyacınız olan her yönden mükemmel bir motosiklete sahip olmak. Bu yüzden BMW motosiklet yetkili satıcınız, yasal garanti dönemine ek olarak fazladan bir yıl daha garanti sunuyor. Bir şeyler yolunda gitmediğinde zaman kaybetmeden yola koyulabilmeniz için BMW Motorrad servis ortakları ve teknisyenleri dünyanın neresinde olursanız olun ücretsiz olarak yanınızda. 24 aylık yasal garantiye ek olarak, 1 Ağustos 2018’den* sonra satın alınan her yeni BMW Motosikleti için bir sorun tespit edilmesi durumunda ek 12 ay ücretsiz onarım garantisine sahip olacaksınız. Bir sonraki maceranıza giderken yolunuz açık olsun.

*HP4 RACE üç yıllık garanti kapsamında değildir.

+ Devamını okuyun

Kısaca avantajlarınız.

Avantajlardan daha uzun süre yararlanın. 1 Ağustos 2018’den* sonra yapılan tüm satın alımlar için ek bir yıl BMW Motorrad yetkili satıcı garantisinin keyfini çıkarın. 

  • 36 ay onarım
  • Dünyanın her yerinde geçerlilik
  • Kilometre sınırlaması olmaması
  • Tüm onarımların orijinal BMW Motorrad parçaları kullanılarak gerçekleştirilmesi
  • 3 yıl Yol Yardımı 

Kısacası yol sizi nereye götürürse götürsün içiniz rahat olacak. Hem de BMW motosikletiniz değerini daha uzun süre koruyacak.

*HP4 RACE dahil değildir

+ Devamını okuyun
spinner