R 1300 GS Triple Black | Yeni R 1300 GS

TASARLAYICIYA GİT
“ 

Birlikte daha büyük, daha İLERİ ve daha İYİSİNİ düşünebiliriz.

 ”

Yeni BMW R 1300 GS Triple Black modeliniz

Bu dünya sizin

İmkansız tutkular yoktur, yalnızca yanlış donanım vardır. Şimdiden kusursuz bir donanıma sahip olduğunuzdan neyse ki artık bunun için endişe etmenize gerek yok. Her zaman istediğinizi yapabilir veya istediğiniz olabilirsiniz. Uzun yolculuklar, kısa geziler, mevsimi uzatmak, kestirmelerden gitmek. Tek başınıza mı yoksa bir yolcuyla birlikte mi? Her durumda mümkün olan yüksek konfora sahip şekilde yolculuk edeceksiniz. Otoritenizi dışa yansıtabilirsiniz, şüphesiz rahat olmak için her türlü sebebiniz var. Ben de her zaman güvenilir bir biçimde yanınızdayım, Yeni R 1300 GS Triple Black motosikletiniz.

+ Devamını okuyun

İddialı hedeflere yönelik olarak öne çıkanlar

Uzak yerleri keşfetmekten, yükseklere tırmanmaktan veya olağan şekilde gün batımına doğru süzülmekten hoşlanıyorsunuz. Bu donanım kat ettiğiniz her metreden keyif almanızı sağlıyor. Üstünüzde güneşin ısısını artık hissetmediğinizde ise sele ısıtma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Bu donanım hiçbir şeyi eksik bırakmıyor:

+ Devamını okuyun
Artırılmış güvenlik: Aktif Cruise Control
BMW R 1300 GS Triple Black, ACC
Kusursuz çok yönlü kullanım: Tel jantlar
BMW R 1300 GS Triple Black, tel jantlar
İddialı bir duruş: Siyah renkli parçalar
BMW Motorrad R 1300 GS üzerindeki “Triple Black” yazısı
Herkes için konfor: Yolcu için sele ısıtma
BMW R 1300 GS Triple Black, Sele ısıtma
Bagaj sistemiyle hazırlıklı ol
BMW Motorrad R 1300 GS Triple Black bagaj sistemi
Siyah rengin kalitesi: Şasi
BMW Motorrad R 1300 GS Triple Black siyah şasi
Çoklu düğmeyle her şey kontrol altında
BMW R 1300 GS Triple Black, DCC
Maksimum sürüş kontrolü: Comfort sele
BMW Motorrad R 1300 GS Triple Black Comfort sele

Kendinize daha yüksek hedefler belirleyin

Kendinize daha yüksek hedefler belirleyin

Büyük şeyler başarmak için büyük düşünmek gerekir. Tüm destek sistemleri, deneyiminizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için çalışıyor. İstenildiğinde ACC ve DCC hızı ve mesafeyi düzenleyebiliyor, yedi sürüş modu kendinden emin ve keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor, opsiyonel Sürüş Asistanı ise diğer özelliklerinin yanı sıra şerit değiştirirken kör noktanızda bulunan araçları gösteriyor. Opsiyonel elektrikli olarak ayarlanabilen yüksek ön cam bile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak üzere uyarlanabiliyor.

+ Devamını okuyun

Daha fazlasını bekleyin

Daha fazlasını bekleyin

İsteğinize bağlı olarak seleniz ve ayak dayaması dahi ayarlanabiliyor. Gidon, sürücü selesi ve sürücü ayak dayamasından meydana gelen ergonomik üçgen daha da iyileştirilmiş haliyle rahat bir sele pozisyonu oluşturuyor. Geniş siyah anodize gidonlar rahat bir duruşu korumanızı sağlıyor. Daha kısa boylu sürücüler çok daha konforlu bir sürüş için opsiyonel konforlu gidonları tercih edebiliyor. Dört sürücü selesi versiyonu ve üç farklı sürücü ayak dayaması, ergonomik üçgeni kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilmenizi sağlıyor.

+ Devamını okuyun

Deneyimli sürücülere yönelik bilgiler

145
BG (107 kW), 7.750 dev/dk'da
149
Nm, 6.500 dev/dk’da maks. tork
1.300
cc hacim
19
I Yakıt deposu kapasitesi
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

Potansiyelinizi geliştirin

Gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun Boxer motorunuz sizi asla yolda bırakmaz. 145 bg gücün tamamı her durumda sakin kalmanızı sağlıyor, tabi siz ilerlerken adrenalini biraz olsun hissetmek istemezseniz. Yine aynı şekilde güçlü bir tork üretimi de oldukça beğeni topluyor. ShiftCam teknolojisi motosikletin akıcı ve sessiz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Kısmen 1.300 ccm hacmin de etkisiyle zorlu zeminlerde hakimiyet her zaman sizde kalıyor. Sizin tüm yapmanız gereken ise: Gitmek istediğiniz bir sonraki yeri seçmek.

+ Devamını okuyun

Güvenin sesi

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Taviz vermeyen tasarım

Her şeye hazır

Triple Black yenilikçi şekiller ve özel yüzeyler arasındaki kusursuz uyumu temsil ediyor. Çeşitli siyah renkli öğeler güvenilir bir gücü yansıtıyor ve GS’e özgü şekilleri çok daha fark edilir hale getiriyor. GS hayranları için etkileyici, çok yönlü bir motosiklet

Triple Black

Kalıp döküm arka şasi çoğu yüzey gibi siyah renkte tasarlandı. Farklı döküm jantlar siyah renkte ve genel görünümü tamamlıyor.

Tutkunuzu koruyun

İleriyi düşünmeyi seviyorsunuz, bu çok açık. GS silüeti bu konuda sürücüsüne mükemmel şekilde eşlik ediyor. Burun kısmından plaka taşıyıcısına kadar ilerleyen kesintisiz yüzeyler öne doğru eğim kazanarak saf bir dinamizmi yansıtan bir görünüm yaratıyor. Bagaj taşıyıcısı ve gövdeye entegre opsiyonel ek far estetikle kusursuz bir şekilde harmanlanıyor. Ancak görünüm her şey değil. Sloganımız şu; Tasarım konforu takip eder. Comfort seleler, comfort arka ayak dayaması, orta sehpa ve elektrikli olarak ayarlanabilen yüksek ön cam ile kokpit kaplaması ve rüzgar deflektörleri de donanımın parçasını oluşturuyor.

+ Devamını okuyun

Kişisel tercihler için

Kendinize ait fikirleriniz mi var? Bunları gerçeğe dönüştürün. GS Triple Black motosikletinizi kapsamlı opsiyonel donanım ve Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları ürün yelpazesiyle tercihlerinize uygun hale getirmek üzere kişiselleştirin. Alternatif olarak gerçekten ihtiyaç duyduğunuz her donanıma sahip önceden yapılandırılmış birinci sınıf bir çok yönlü modeli de seçebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Alp Ekspresi

Daha fazla ne istenebilir: Yolculuklarınızı konforlu hale getirmek ve motosikletinizi mümkün olduğunca dinamik ve güvenli kılmak üzere ihtiyacınız olan her şeye sahip. Sele ısıtmadan genişletilmiş elcik korumasına, Pro fardan spor frenlere kadar. Dynamics, touring ve innovation paketleri size birinci sınıf bir sürüş deneyimi sunmaktan sorumlu. Değişken seyahat bagajınız olmadan hiçbir yere gitmek istemeyeceksiniz. Donanım seçeneklerini detaylı olarak inceleyin veya kendi versiyonunuzu tasarlayın.

+ Devamını okuyun
TASARLAYICIYA GİT external-link-arrow-slim
Dynamics paketi

Dynamics paketi sportif aracın tüm potansiyelinden faydalanmanıza olanak tanıyor. Pro vites değiştirme asistanı ve Pro sürüş modları sayesinde her sürüş bağımsız yapılandırma seçenekleriyle sürüş dinamikleri açısından öne çıkıyor. Spor frenler ve elektronik süspansiyon (DSA) en ideal kullanım ve güvenliği sunuyor.

Touring paketi

Touring paketi GS’inizin kısa ya da uzun her türlü yolculuğa hazırlıklı olmasını sağlıyor. Çanta tutucu iki kişi için yeterli miktarda eşyanın taşınabileceği alanı sunuyor. Navigasyon cihazı için hazır: BMW Motorrad ConnectedRide Navigator yuvası. Merkezi kilit sistemi ve genişletilmiş elcik koruması güvenliği ve konforu artırıyor. Krom manifold ise pakette öne çıkan bir diğer özelliği oluşturuyor.

Innovation paketi

Innovation paketi aracınızı akıllı teknolojilerle donatıyor ve bu sayede güvenliği artırıyor. Sürüş Asistanı radar sensörlerini kullanarak aracın çevresini izliyor ve ACC veya şerit değiştirme uyarısı gibi fonksiyonlar için temel oluşturuyor. Matrix ana far sayesinde Pro far virajlarda bile en ideal aydınlatmayı sunuyor.

Çift susturucu

Paslanmaz çelikten çift susturucu sportif estetiği ve güçlü sesiyle sürücüleri etkiliyor. Göz önünde bulunan karbon kaplama öğeleri çift çıkışlı egzoz sistemi üzerindeki bazı bölümlerin öne çıkmasını sağlıyor.

Saklama seçenekleri

Vario çanta

Merkezi kilit sistemi ve iç aydınlatma gibi elektrikli fonksiyonlara sahip siyah renkli Vario çantalar motosikletin iki yanında kullanılabiliyor. Sol taraftaki çantada ayrıca bir USB şarj arayüzü de bulunuyor. Sonsuz kombinasyonlarla ayarlanabilen hacim sağ tarafta 24 ile 30 l arasında, sol tarafta ise 25 ile 32 l arasında değişiyor.

Vario arka çanta

28-36 l hacme sahip Vario arka çanta merkezi kilit sistemi, aydınlatma ve bir USB şarj arayüzü gibi elektrikli fonksiyonları içeriyor. Hacim döner düğme kullanılarak zahmetsizce ayarlanabiliyor. Arka çanta su geçirmez özelliğe sahip ve pratik bir iç astar içeriyor. Anodize alüminyum kaplama öğeleri dikkatleri üzerinde topluyor.

Black Koleksiyonu depo üstü çanta

Black Koleksiyonuna ait siyah renkli depo üstü çanta 13-18 litre hacmiyle su geçirmezlik, çıkarılabilir iç astar gibi zekice düşünülmüş detaylar sunuyor.

ConnectedRide Navigator

BMW ConnectedRide Navigator ile tüm yolculuklar ve planlar her zaman sizinle beraber. BMW ID aracılığıyla BMW Motorrad uygulamasını kullanarak planlanan rotalar senkronize edilebiliyor. 5,5 inç dokunmatik ekran doğrudan güneş ışığı altında bile kolaylıkla okunabiliyor. Kullanım çoklu kontrolör aracılığıyla sezgisel olarak sağlanıyor.

Vario çantalarla bütün eşyalarınızı toplayın

Vario çantalarla bütün eşyalarınızı toplayın

Opsiyonel Vario bagaj sistemi iki çanta ve bunlarla uyumlu bir arka çantadan oluşuyor. Bagaj öğeleri modern tasarımı sayesinde GS motosikletinize kusursuz bir uyum sağlıyor. Gerçek anlamda öne çıkan bir özellik: Bagaj sisteminin en son nesli, merkezi kilit fonksiyonu, aydınlatma ve çanta içindeki soketiyle elektrikli. 25’ten 32 litreye ve 24’ten 30 litreye sürekli olarak değişen hacim de bir diğer öne çıkan özelliğini oluşturuyor. Kulaklar yardımıyla çantaların dışına ek bagaj öğeleri takılabiliyor.

+ Devamını okuyun

Tüm zorluklara göğüs gerecek şekilde donatıldı

Sizin için daha fazla öne çıkan özellik

spinner