R 1300 GS Trophy | Yeni R 1300 GS

TASARLAYICIYA GİT
“ 

Birlikte her zaman TERCİH EDİLEN YOLLARDAN  ayrılabiliriz.  

 ”

Yeni BMW R 1300 GS Trophy motosikletiniz

Kendi yolunuza koyulun

Özellikle önünüzde gidecek yol kalmadığında, ben yanı başınızdayım. Cesaretiniz var. İsteğiniz var. Kendinize olan inancınız tam. Yalnızca size ayak uyduracak bir motosiklete ihtiyacınız var. Kimin liderlik özelliklerine sahip olduğunu yalnızca off road sürüşte gerçekten görebilirsiniz. - hem sürücü hem de motosiklette. Her engel gerçek karakterimizi ortaya çıkarır. Sizi asla yarı yolda bırakmayacağıma emin olabilirsiniz. #GSRuhu işte budur. Yeni R 1300 GS Trophy bu konuda size söz veriyor.

+ Devamını okuyun

Gerçek maceracılar için öne çıkan özellikler

Kumdan zeminlerde ilerleyebilir, tepeleri tırmanabilir ve akarsuları aşabilirsiniz: Bu donanım tam size göre. Radyatör ızgarası koruyucularından yüksek sürücü selesine kadar - Her şey kendinizin ve motosikletinizin tüm potansiyelinden yararlanmanıza yönelik olarak tasarlandı, böylelikle tamamen önünüze çıkabilecek zorluklara konsantre olabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Off-road zeminde rakiplerinden çok önde: Ön tasarım
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy ön bölüm
Off-road sürüşe hazır bir ekstra özellik: Spor süspansiyon
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy spor süspansiyon
Tasarım: GS Trophy
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy üzerindeki “GS Trophy” yazısı
Sportif solo maceralar: Tekli sele
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy tekli sele
Off-road zeminde şart: Pro Enduro paketi
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy Pro Enduro paketi
Tüm zorlukları karşılamak için donanımlı: Radyatör ızgarası koruması
BMW Motorrad R 1300 GS radyatör ızgarası koruması
Hafif ve sportif: Dövme enduro jantlar
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy dövme enduro jantlar
Ekstra sağlam: Fren kolu
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy fren kolu

Tüm zorluklarla yüzleşmeye hazır

Tüm zorluklarla yüzleşmeye hazır

Her engel neşelenmek için bir neden olabilir. Opsiyonel Pro Enduro paketi gösterişli bir off-road deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyor. Üstelik arka tekerlekte standart olarak takılı olan çamur koruyucusu sizi etkileyici bir şekilde kire karşı koruyor: Sürüş sırasında ortaya çıkan hava kanalı toz partiküllerini sizden uzaklaştırıyor. Sport tutamak, Sport ön cam ve Sport arka ayak dayaması GS Trophy donanımını tamamlıyor.

+ Devamını okuyun

Kontrol her zaman sizde olsun

Kontrol her zaman sizde olsun

Off-road zeminde önünüzdeki patikanın karşınıza neyi çıkarabileceğini her zaman kontrol edemezsiniz. Ancak motosikletin tamamına hakim olabilir ve her durumda kontrolü elinize alabilirsiniz. Bu durumun nedenlerinden birini düşük araç ağırlığı ile bağlantılı olarak yoğun araç kütlesi oluşturuyor. Kolay kullanım ve optimum hareket özgürlüğü de düz yakıt deposu platformu ve kısa arka bölümle ilişkilendirilebilir. Etkileyici sürüş dengesi diğer özelliklerin yanı sıra benzersiz BMW EVO Telelever tarafından sağlanıyor. Ek olarak selenin kavramsal olarak bölünmesi çok daha ergonomik bir çeşitlilik sunuyor. Her şey uyumlu, her şey uygun.

+ Devamını okuyun

Off-road meraklılarına yönelik bilgiler

145
BG (107 kW), 7.750 dev/dk'da
149
Nm, 6.500 dev/dk’da maks. tork
1.300
cc hacim
20
mm artırılmış yay hareketi sağlayan opsiyonel spor süspansiyon
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

Yalnızca içgüdülerinizi takip edin

Planladığınız şey ne olursa olsun doğru sürüş bunu gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. 145 bg Boxer isteyebileceğiniz her şeyi size sunuyor. Özellikle off-road sürüşü sırasında motor üzerinde kontrol sunuyor ve kendinize olan güveni arttırıyor. ShiftCam teknolojisi düşük devirlerde bile konforlu, akıcı ve sessiz bir sürüş sağlıyor. 1.300 ccm hacmiyle en zorlu zeminler bile onu durduramıyor. Olağanüstü performansı, maksimum kontrolü ve rakipsiz üstünlüğüyle güven yaratıyor.

+ Devamını okuyun

Bir sonraki maceranızın sesi işte bu

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Macera tutkunları için tasarlandı

Off-road sürüşüne hazır

Siz hazır olduğunuzda o da hazır. Bir GS Trophy versiyonu olarak motosikletiniz iddialı off-road maceraları için mükemmel görünüme sahip. Tipik renkler ve iddialı şeritler maceracı karakterini öne çıkarıyor.

GS Trophy

Kırmızı ve beyaz şeritli Metalik Yarış Mavisi renginde, iddialı yazılar ve mat kaplamalı metalik beyaz arka şasi ile bu GS sportif off-road sürüş tutkusunu besliyor. Sağlam tel jantlar siyah renkte veya opsiyonel olarak altın renginde kasnakla birlikte sunulur.

Cesaretli olun

Konfor alanınızı genişletin. Düz yakıt deposu platformu ve kısa arka bölüm size en üst seviyede hareket özgürlüğü sunuyor. Opsiyonel büyük şasi koruması iddialı manevralar sırasında bile koruma sağlıyor. 870 mm yüksekliğe sahip yüksek sürücü selesi Sport yolcu selesiyle birlikte bir Rallye selenin estetiğini ve ergonomisini sunuyor ve yakıt deposu kapağına kadar uzanan sele örtüsüyle bağlantılı olarak kusursuz şekilde kullanışlı bir ünite oluşturuyor. Selenin kavramsal bölünme özelliği sürücü selesine ait entegre yatırma ayarı kullanılarak daha büyük bir ergonomik çeşitliliğe izin veriyor.

+ Devamını okuyun

Daha yüksek standartlara sahip olanlar için

Daha yükseklere ulaşmak ister misiniz? Hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin. GS Trophy motosikletinizi kapsamlı opsiyonel donanım ve Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları ürün yelpazesiyle tercihlerinize uygun hale getirmek üzere kişiselleştirin. Alternatif olarak gerçekten ihtiyaç duyduğunuz her donanıma sahip önceden yapılandırılmış bir off-road şampiyonunu da seçebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Gerçek bir öncü

Bu donanım tavsiyesiyle kişisel GS Trophy motosikletiniz için hazır olacaksınız. Her motosiklet, talebiniz üzerine dynamics paketi, yarı aktif süspansiyon (DSA) ve Pro sürüş modlarıyla çok daha dinamik, güvenli ve konforlu hale getirilebiliyor. Çeşitli off-road parçaları her türlü araziyi fethetmenize yardımcı oluyor. Donanım seçeneklerini detaylı olarak inceleyin veya kendi versiyonunuzu tasarlayın.

+ Devamını okuyun
TASARLAYICIYA GİT external-link-arrow-slim
Dynamics paketi

Dynamics paketi sportif aracın tüm potansiyelinden faydalanmanıza olanak tanıyor. Pro vites değiştirme asistanı ve Pro sürüş modları sayesinde her sürüş bağımsız yapılandırma seçenekleriyle sürüş dinamikleri açısından öne çıkıyor. Spor frenler ve elektronik süspansiyon (DSA) en ideal kullanım ve güvenliği sunuyor.

Off-road parçaları

Pro Enduro paketi
Pro Enduro paketi GS’inizi ustalıkla off-road kullanımı için hazır hale getirebileceğiniz çeşitli bileşenleri içeriyor. Motor koruma demiri, gövde altı koruması ve şasi koruyucu hasarı önleyebiliyor. Gidon yükselticiler, ayarlanabilir vites değiştirme ve fren kolları ile yüksekliği ayarlanabilir ayak dayaması gibi parçalar motosikletin zorlu arazide daha kolay kontrol edilebilmesini sağlıyor.

Daha kapsamlı elcik koruması

Kapsamı genişletilmiş elcik koruması elleriniz ve ön kolunuz için rüzgara ve hava koşullarına karşı daha iyi bir koruma sağlıyor. Böylelikle çok daha konforlu bir sürüşün keyfini çıkarabilmenin yanı sıra rahatsız edici etkilere karşı artırılan koruma sayesinde daha güvendesiniz.

Off-road lastikleri

Off-road lastikleri, iddialı bir off-road kullanımı için doğru seçim. Sert profile sahip dişli lastikler opsiyonel Pro Enduro sürüş moduyla birlikte özellikle etkileyici bir off-road deneyimine uygun. Bu sayede motosiklet üst düzeyde hassasiyetle en zorlu arazinin bile üstesinden gelebiliyor.

Preslenmiş enduro jantlar
Preslenmiş enduro jantlar özellikle son derece hafif ve standart jantlara kıyasla gelişmiş off-road kapasitesi sunuyor. 1,8 kg ağırlık avantajına sahip jantlar sportif bir estetik sunuyor. Jantlar önce döküm işleminden geçiyor, ardından presleniyor. Yüksek kaliteli yüzeyi BMW Motorrad markasıyla dekore ediliyor.

Spor ön cam, alçak

Alçak ön cam sportif Enduro görünümünü öne çıkarıyor ve size net bir görüş alanı sunuyor. Aynı zamanda aerodinamik verimliliği de artırıyor.

Bagaj plakası

Eşyalarınız darbelere dayanıklı plastikten üretilen bagaj plakasına güvenle bağlanabiliyor.

Pro far

Pro far gelişmiş görüş ve uyumlu estetiğiyle sürücüleri etkiliyor. Sürüş ışıkları, uzun far ve viraj ışıkları LED matrix şeklinde tasarlanıyor. Bu ışıkların tümü modern aydınlatma fonksiyonlarını sunuyor. Böylece sürücülerin yolu sürüş durumuna en uygun şekilde aydınlatmalarını sağlıyor.

Akıllı acil durum çağrısı ve Teleservices

Akıllı acil durum çağrısı

Akıllı acil durum çağrısı, bir kaza anında kurtarma zincirinin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde başlatılması için otomatik olarak BMW çağrı merkeziyle iletişime geçiyor. Aracın konumu iletiliyor ve mümkünse ilgili kişiyle ilk iletişim kuruluyor. Sistem, yoldaki diğer sürücülere yardımcı olmak amacıyla manuel olarak da etkinleştirilebiliyor.

 

Teleservices

Teleservices ile motosikletiniz entegre bir SIM kart aracılığıyla mobil şebekeye erişiyor. Bu özellik diğer faydalarının yanı sıra akıllı acil durum fonksiyonunun işlevselliğini de mümkün kılıyor. Ek olarak BMW servis işlevleriyle doğrudan ve kolay iletişim kurmanızı sağlıyor

*Şu an için Türkiye pazarına sunulmamaktadır.

Comfort sürücü selesi, yüksek

Comfort sürücü selesi uzun boylu sürücülerin daha uzun mesafeli yolculuklarda konforlu sürüşün keyfini çıkarabilmelerini sağlıyor. Off-road gezilerinde artırılan sele yüksekliği dengeyi iyileştirebiliyor. Sele yatırma ayarı en uygun sele pozisyonunu elde etmenize yardımcı oluyor.

Navigasyon cihazı hazırlığı ve ConnectedRide Navigator

ConnectedRide Navigator

BMW ConnectedRide Navigator ile tüm yolculuklar ve planlar her zaman sizinle beraber. BMW ID aracılığıyla BMW Motorrad uygulamasını kullanarak planlanan rotalar senkronize edilebiliyor. 5,5 inç dokunmatik ekran doğrudan güneş ışığı altında bile kolaylıkla okunabiliyor. Kullanım çoklu kontrolör aracılığıyla sezgisel olarak sağlanıyor.

 

Gidon kelepçesi üzerindeki taşıyıcı ve Montaj Yuvasından oluşan navigasyon tertibatı BMW Navigator’ın sürücünün görüş alanı içinde sabitlenmesine olanak tanıyor.

Tüm zorluklara göğüs gerecek şekilde donatıldı

Sizin için daha fazla öne çıkan özellik

spinner