2020’nin Öne Çıkan Etkinlikleri.

2020’de bizi neler bekliyor?

2020’de BMW Motorrad dünyasında gündemde neler olacağını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Motosiklet tutkunları ve sürücüleri için öne çıkan birçok etkinliğimiz var. BMW Motorrad ürün yelpazesindeki yenilikleri ve heyecan verici etkinlikleri görmek için bizimle 2020 yılına göz atın. 

#NEVERSTOPCHALLENGING

#NeverStopChallenging kalp atışı ve tork arasında bir fark görmeyen sürücüler için bir motto aslında. Zorlu meydan okumalardan çekinmeyen sürücüler hem kendileri hem motosikletleri için her zaman daha fazlasını ister

+ Devamını okuyun

MOTOBIKE ISTANBUL 2020.

MOTOBIKE ISTANBUL 2020.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad, 20 – 23 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Motobike İstanbul 2020’de en yeni modellerini motosiklet tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Sezonu Motobike Istanbul Fuarı ile açmaya hazırlanan BMW Motorrad, yılın bu en büyük motoisklet organizasyonunda, 2020’de yollarla buluşturacağı Yeni S 1000 XR, F 900 R ve F 900 XR modellerini ilk kez sergileyecek. Bu yıl 12’incisi düzenlenen ve yine binlerce motosiklet tutkununu ağırlaması beklenen Motobike İstanbul’da dokuzuncu holdeki standında tüm BMW Motorrad modelleri 2020 model yılı renkleriyle görülebilecek.

+ Devamını okuyun

Yeni BMW S 1000 XR.

Yeni BMW S 1000 XR.

Siz de her dönemeçle mest olanlardan, düz yolda giderken hep bir sonraki virajı bekleyenlerden misiniz? 

O zaman S 1000 XR için heyecanlanmaya başlayın. Atletizmden ödün vermeyen ve bunu uzun mesafe performansıyla bir araya getiren XR’la bütün gün boyunca virajları kovalayabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

ProRace kıyafet ile üstün performans.

ProRace kıyafet ile üstün performans.

Yüksek atletik standartlara ayak uydurmak isteyen herkese uygun bir yarış kıyafeti sunduk. Napa sığır derisi tulum, koruyucu öğeleri sayesinde en iyi seviyede güvenlik sağlar. Aynı zamanda vücuda tam uyum sağlayan kesimiyle oldukça rahattır.

Daha da özel bir model isteyenler için ProRace Made-To-Measure ile sunulan kişiselleştirme seçenekleri de mevcut.

+ Devamını okuyun

Yeni BMW F 900 XR.

Yeni BMW F 900 XR.

BMW F 900 XR atletizmi uzun mesafe sürüşüyle bir araya getirir ve günlük kullanıma mükemmel uyum sağlar. Saldırgan ve tamamen ileri gitme odaklı tipik XR tasarımıdır.

XR’a özgü ergonomik özellikler sürücünün dik oturabilmesine izin vererek daha uzun sürüşleri bir keyif haline getirir. Kapsamlı özellikleri sayesinde kısa gezilere olduğu kadar şehir içinde dolaşmaya da uygun donanıma sahip olursunuz.

+ Devamını okuyun

Daha fazla sürüş keyfi için XRide ve XRide Pro kıyafet.

Daha fazla sürüş keyfi için XRide ve XRide Pro kıyafet.

Bu kıyafet sportif uzun mesafe gezileri için saf bir sürüş keyfi sunar. Kıyafetin temel özellikleri arasında sportif tasarım ve uzun mesafe konforu için yeni standartlar belirleyen ergonomik yaklaşım yer alır.

Yırtılmaya ve yıpranmaya karşı yüksek dayanıklılığa sahip deri malzeme, kusursuz bir sürüş deneyimi için sürüş konforu ve en iyi korumayı bir araya getirir.

+ Devamını okuyun

Yeni BMW F 900 R.

Yeni BMW F 900 R.

Dinamik bir roadster tam olarak böyle görünmeli: Sade, güçlü ve yeni bir meydan okumaya her zaman hazır. F 900 R sürüş sırasında komutlarınıza doğrudan hassas tepkiler verir. Düşündüğünüz her şey bir saniyeden daha kısa sürede saf bir sürüş keyfine dönüşür.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Vision DC Roadster.

BMW Motorrad Vision DC Roadster.

Vision DC Roadster, simge haline gelen boxer tasarımını elektrikli motor teknolojisinin gereklilikleriyle bir araya getirir.

Yüksek tork serbest bırakıldığında nefesleri kesen bir hızlanma sunar. Bu olağanüstü güç, tamamen yeni ve dinamik bir deneyim oluşturarak motosiklet sürmenin geleceğine göz kırpıyor.

+ Devamını okuyun

#SOULFUEL

R nineT, dünyanın her yerinden kir ve gresle kaplı ellere, tutku ve hayal gücüyle dolu bir kalbe sahip özel yapım üreticilerin coşkusunu artırıyor. Konsept motosikletlerimiz de bu çağrıya ayak uyduruyor.

Ancak ruhun tek yakıtı motosikletler değil; motosikletinize uygun Heritage sürücü donanımı da size ilham verecek.

+ Devamını okuyun

Heritage koleksiyonuyla modası geçmeyen bir stil.

Heritage koleksiyonuyla modası geçmeyen bir stil.

Artık konforlu motosiklet giysileriyle efsanelerin tutkusunu ilk elden deneyimleyebilirsiniz. Heritage koleksiyonunun tüm parçaları efsanelere övgü niteliğinde. Tüm modeller özgürlüğü, belirli bir zamana ait olmaması, işlevi ve estetiğiyle bunu temsil eder. Bu donanımı bu denli özel kılan detayları öğrenin.

+ Devamını okuyun

İki iddialı özel tasarım.

ETKİNLİKLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Maceranın zirvesi: Uluslararası GS Trophy.

Maceranın zirvesi: Uluslararası GS Trophy.

GS sürücüleri iki yılda bir Uluslararası GS Trophy’de yeni zorluklarla mücadele ediyor. Şubat ayında Yeni Zelanda’da gerçekleştirilecek Trophy’nin yedincisi saf bir heyecan vaat ediyor. Mükemmel GS arazisi ve nefesleri kesen manzara, katılımcılara yeni zorluklar sunarken benzersiz bir takım deneyimini de mümkün kılıyor.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Days’de heyecan dolu günler.

BMW Motorrad Days’de heyecan dolu günler.

Temmuz ayının başında efsanevi BMW Motorrad Days’in 19.su yine Zugspitze eteklerinde gerçekleşecek. 40.000’den fazla ziyaretçi üç gün boyunca tamamen motosikletlerle ilgilenecekleri Garmisch-Partenkirchen’de toplanacak. Birçok yeni ürüne, akrobasi gösterilerine, motor sporları yıldızlarına ve alışveriş fırsatlarına ek olarak rahat bir parti atmosferi ve Alpler’in panoramik manzarasının keyfini çıkarmaya bakın.

+ Devamını okuyun
spinner