FUAR HEYECANI.

Motobike İstanbul 2020'nin ardından.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad, 20 – 23 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motobike İstanbul 2020’de en yeni modellerini motosiklet tutkunlarıyla buluşturdu.

24.01.2020

Sezonu Motobike Istanbul Fuarı ile açan BMW Motorrad, yılın bu en büyük motoisklet organizasyonunda, 2020’de yollarla buluşturacağı Yeni S 1000 XR, F 900 R ve F 900 XR modellerini ilk kez sergiledi. Bu yıl 12’incisi düzenlenen ve yine binlerce motosiklet tutkununu ağırlayan Motobike İstanbul’da dokuzuncu holdeki standında tüm BMW Motorrad modelleri 2020 model yılı renkleriyle büyük ilgi topladı. 

+ Devamını okuyun

YENİ F 900 R - YENİ F 900 XR SAHNEDE.

Aydınlatma teknolojileri, bağlanabilirlikleri ve yüksek güvenlik özellikleriyle Yeni F 900 R ve Yeni F 900 XR motosiklet tutkunlarına sunduğu pek çok yenilik ile orta segmentin standartlarını belirliyor. 7°’lik yatma açısında otomatik olarak yanan adaptif far ve ana fara dahil olan bağımsız LED öğeler, sürücülere virajlarda mümkün olan en iyi aydınlatmayı sağlıyor. 770 -865 mm ile 775 - 870 mm aralıklarındaki sele seçenekleri ve ergonomiye uygun olarak tamamen ayarlanabilen gidonlar sayesinde, farklı kullanıcı profilleri için ideal sürüş pozisyonu sağlanabiliyor. Türkiye’de sunulacak modellerde Pro sürüş modları, Dinamik  Çekiş Kontrolü (DTC), frenleme anında güvenliği arttıran  Dinamik Fren Kontrolü (DBC) ve acil frenleme durumlarını veya kontrolsüz gaz açılmalarında meydana gelen ani hızlanmaları engelleyen Motor Tork Kontrolü  (MSR) gibi birçok sürüş destek sistemi de  standart  özellikler arasında yer alıyor. Pro Vites Değiştirme Asistanı ve elektronik olarak ayarlanabilen süspansiyon, sürüş keyfi için gereken dinamizmi konforla bir araya getiriyor. Akıllı telefon ile Bluetooth’a bağlanabilen modeller, aynı zamanda 6,5 inç TFT renkli ekran ve BMW Motorrad Connectivity gibi pek çok teknolojik özellik sunuyor. Sıralı iki silindirli 895 cc motor hacmine sahip Yeni F 900 R ve Yeni F 900 XR, maksimum 92 Nm tork sunuyor.

+ Devamını okuyun

YENİ S 1000 XR İLE DAHA KONFORLU BİR SÜRÜŞ.

Yeni RR’ın yüksek performanslı motorunudan ilham alan ve XR’a uygun hale getirilen S 1000 XR’ın motoru, özel eksantrik profilleri ve belirlenmiş manifold düzeniyle güçlü tork performansı sunuyor. Ayrıca, Yeni S 1000 XR’ın dik oturmaya imkan sağlayan rahat selesi, virajlarla ve düz yollarla konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Yüksek viteslerde daha uzun şanzımanıyla akıcı bir sürüş vadeden ve en hafif konfigürasyonunda 223 kg ağırlığa sahip Yeni S 1000 XR, tam donanımlı olarak selefine kıyasla 10 kg daha hafiftir. Hem uzun mesafelerde hem de yarış pistlerinde maksimum kontrol sağlayan yeni supap teknolojisi ve motosiklet yarışlarında yer alan şim paketi de Yeni S 1000 XR’da sunulan özellikler arasında yer alıyor. Karbon motor koruyucusu gibi pek çok aksesuar yelpazesine sahip Yeni S 1000 XR, M Performance parçaları ile motosiklet tutkunlarına hitap ediyor. Düşük ağırlığı ile daha iyi hızlanma ve çeviklik sağlayan model, entegre magnezyum çanta taşıyıcısı ile kullanım kolaylığını farklı bir boyuta taşıyor.

+ Devamını okuyun
MOTOBIKE ISTANBUL WEB SİTESİNE GİDİN external-link-arrow-slim
spinner