BMW Motorrad tarafından sunulan "Future Shack"

Şehir içi ulaşımınızın geleceği

Bugüne kadar hiç bu kadar dijital ve bu kadar bağlantıda olmadık. Asla bu kadar hareket halinde olmamıştık. Artık her yerde olmak istiyoruz ve olabiliyoruz. Hareket halinde olmak bizim için zaten hedefe varmış olmak anlamına geliyor. Şimdiye kadar bu böyleydi ve bugün de böyle. Peki ya gelecekte nasıl olacak? Ulaşımı şehir hayatımızla nasıl kesintisiz şekilde harmanlayacağız? Çevrenin gerekliliklerini yaşam tarzımızla nasıl eşleştirebiliriz? Şimdiki zamandan en iyi şekilde yararlanırken aynı zamanda yaşamaya değer bir geleceği nasıl yaratabiliriz? "Future Shack" projesinin bir parçasını da bu konuda yanıtları arayışımız oluşturuyor. Burada geleceğin şehirleri için yeni tasarım konseptleri geliştiriyoruz. İlham alın.

İçerik üreticileri

“Future Shack” sonuçları

“Future Shack” sonuçları

Heyecan verici konuları, geleceğe odaklı fikirleri ve şehir içi ulaşımına dair vizyonumuzu deneyimleyin. Concept CE 02 ve Vision AMBY ile geleceğe bakarken yaratıcılara eşlik edin ve BMW CE 04 ile şimdiden neler yapabildiğimizi keşfedin. “Future Shack” içeriğini YouTube'da ve üretici içeriğini TikTok ile Instagram'da bulabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Singapur’da yollar şimdiden elektrikli otomobillerle dolu ve bu son derece etkileyici bir manzara

 ”

“Future Shack” bölümleri

Bölüm 1: Kesintisiz

Bölüm 1: Kesintisiz

Şehir içi ulaşımın geleceğinin boyutlarını analiz ediyoruz. Bölüm 1'de: Kesintisiz. Kesintisiz olma kavramı gelecekte bir aracın yerine getirmesi gereken birçok ihtiyacı kapsıyor: Diğer cihazlarla, internetle, şehir içindeki yerlerle, tüm yaşamımızla kesintisiz bir entegrasyon. Geleceğe bizimle birlikte bakın.

+ Devamını okuyun

Ürettiğim içerik o anda neyin önemli olduğunu ve insanları şu an neyin harekete geçirdiğini yansıtıyor. Ve tabii ki gelecekte de bunun ne olacağını kendime soruyorum.

 ”

Çok yakında: Bölüm 2

Sonraki bölümde yeni, trendleri belirleyen konulara ek olarak size elektrikli bir yeniliği tanıtacağız: BMW CE 02. Çevreyle dost, sürdürülebilir ulaşım ve elbette havalı tasarım sizin için önemliyse sakın kaçırmayın. Güncel bilgileri takip etmek için YouTube kanalımıza abone olmanızı tavsiye ederiz.

YouTube'da "Future Shack" external-link-arrow-slim

Gelecek şimdiden burada

spinner