Dışavurumcu

Önemli olan stil

Kategorize edilmeye uygun olmayan ve farklı bir yol izlemeyi tercih edenlerden misiniz? O zaman bu donanım tam size göre. İlerici tasarımı ve Highline paketiyle birlikte bu Yeni CE 02 ustalıkla diğerlerinden ayrılıyor. Buna Petrol renginde göz alıcı comfort seleyi eklediğinizde daha da konforlu bir sürüş sunuyor. Bir diğer göz alıcı özellik de petrol rengindeki kokpit kaplaması. Gümüş renkli ayak dayama sistemi motosikleti BMX’e benzer hale getiriyor.

+ Devamını okuyun
Highline paketi

Tasarım ve teknolojide yeni seviye. Highline paketi ve Kozmik Siyah gövde rengi, üç renkli Pro sele, altın renkli çatal ve çeşitli şeritlerle yolda yeni bir tarz yaratıyor. Bluetooth arayüzü, SP Connect akıllı telefon tutucu, Pro sürüş modları, harici hızlı şarj cihazı (yalnızca 11 kW), ısıtmalı elcikler ve Backend Connectivity akıllı yol arkadaşlarınız.

Renkli kokpit kaplaması

Köşe ve kenarları vurguluyor: Açılı tasarımıyla renkli kokpit kaplaması. Göz alıcı petrol rengi eParkourer’ı diğerlerinden daha da ayırıyor. Her şeyden önce kokpit kaplaması rüzgara ve hava koşullarına karşı daha fazla koruma sunuyor. Bu durum yağmurda bir yere giderken daha rahat hareket etmenizi sağlıyor.

Petrol renkli comfort sele

Daha geniş, daha kalın, süper konforlu: Petrol renkli comfort seleden kalkmak istemeyeceksiniz. Motosiklet selesi daha geniş ve döşeme standart versiyona kıyasla 20 mm daha kalın. 

Ön ve arka ayak dayamaları

BMX meraklıları bayılacak: Frezelenmiş alüminyumdan ön ve arka ayak dayamaları BMX ayak dayamalarını hatırlatıyor ve eParkourer’a sportif bir dokunuş kazandırıyor.    

Özgür ruh

Kaçış aracınız

Gündelik hayat fazla mı geliyor? Bir an önce buradan kaçalım! Göl kenarında gezinti, şehir parkında piknik ya da ne isterseniz. Kaçış aracınız bu donanım özelliklerine sahip Yeni CE 02. SP Connect teknolojisine sahip akıllı telefon tutucu, sağ yan çanta tutucu ve büyük Urban Koleksiyonu yan çanta ile kusursuz donanıma sahip ve kişisel bataryanızı yeniden doldurmak için ihtiyacınız olan her şeye hazır. Üniversite, ofis veya ortak çalışma alanına mı dönüyorsunuz? Bu versiyon her şeyi kolayca yanınızda taşımanızı sağlıyor.

+ Devamını okuyun
Akıllı telefon tutucu

Çok çeşitli üreticilerin cihazları, süngü kilitli Connect akıllı telefon tutucuya güvenli bir şekilde takılabiliyor. Titreşim sönümleyici, titreşimleri emerek hasarın önlenmesine yardımcı oluyor. Akıllı telefon, ayarlama mekanizması kullanılarak hizalanabiliyor. Kullanımı kolay: Kilitlemek ve kilidini açmak için kilidi 90 derece çevirin.

Büyük yan çanta

16 l hacme sahip büyük yan çantayla mayolarınızdan çok daha fazlasını yanınızda taşıyabilirsiniz. Kişisel eşyalarınız su geçirmez ve çıkarılabilir iç cepte güvenli ve kuru şekilde kalır. Akıllı şekilde düşünülmüş bağlantı sistemi sayesinde çanta rahatsızlık veren kayışlar olmadan eParkourer motosikletinize kolayca takılabilir. Koleksiyonlarımızdan kendinize uygun tarzı seçin: Urban Koleksiyonu, Adventure Koleksiyonu veya Black Koleksiyonu.

Sağ yan çanta tutucu

Siyah boru tipi çelikten üretilen tutucu, sağ yan çantanın bağlantı sistemi kullanılarak kolay ve güvenli bir şekilde takılmasını sağlıyor.

Gezgin

Tüm planlarınız için hazır

Her zaman yolda ve hareket halinde misiniz? O zaman bu donanım tam size göre. Bagaj taşıyıcı ve hafif arka çanta donanımıyla şehir içerisindeki kısa gezintiler sırasında ihtiyacınız olan her şeyi taşıyabilirsiniz. Kokpit kaplaması rüzgara ve hava koşullarına karşı gelişmiş koruma sağlıyor, böylece motosikletinizden nadiren inmek zorunda kalırsınız. Zaman kaybetmeden yeniden yola çıkmaya hazır olmanızı sağlayan hızlı şarj cihazını da içeren özel Highline paketi ayrıca FLASH sürüş moduyla çok daha dinamik yolculuklar sunuyor.

+ Devamını okuyun
Highline paketi

Tasarım ve teknolojide yeni seviye. Highline paketi ve Kozmik Siyah gövde rengi, üç renkli Pro sele, altın renkli çatal ve çeşitli şeritlerle yolda yeni bir tarz yaratıyor. Bluetooth arayüzü, SP Connect akıllı telefon tutucu, Pro sürüş modları, harici hızlı şarj cihazı (yalnızca 11 kW), ısıtmalı elcikler ve Backend Connectivity akıllı yol arkadaşlarınız.

Kokpit kaplaması

eParkourer motosikletinizi her gün kullanmak için bir başka neden: Kokpit kaplaması. Belirgin ve açılı yapısıyla CE 02 tasarımıyla kusursuz uyuma sahip, rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı gelişmiş bir koruma sağlıyor. Çizilmeye karşı dayanıklı kaplamasıyla ön cam özellikle dayanıklı.

Siyah bagaj taşıyıcı

Planladığınız ve yapmanız gereken çok fazla şey mi var? Bagaj taşıyıcı CE 02 motosikletiniz için kusursuz bir aksesuar. 29 l hacmindeki hafif Arka Çantayı veya bir başka büyük bagajı güvenle bağlayabilirsiniz. Sizinle birlikte bir yolcu da geliyorsa yolcu için bir tutamak görevi görüyor. İtmek için yardımcı olarak kullandığınızda manevra yapmak çok daha kolay hale geliyor. Bagaj taşıyıcı görsel olarak CE 02'Nin genel tasarımına göze çarpmayacak şekilde uyum sağlıyor.

Hafif üst çanta, siyah, 29 l

Hafif ve siyah: Kaskınızı ve 3 kg ağırlığa kadar önemli eşyalarınızı 29 litre hacme sahip kilitlenebilir plastik üst çantaya yerleştirebilirsiniz. Arka kısmındaki büyük reflektör sizi görünür kılıyor. Kapaktaki arma üst çantayı daha prestijli hale getiriyor.

Kendi motosikletinizi yaratın

Kendinize ait fikirleriniz veya ihtiyaçlarınız mı var? eParkourer motosikletinizi kendi tercihlerinize göre tasarlayın.

spinner