Yeni BMW R 1250 RT

Sizi gitmek istediğiniz yere rahatça ulaştıracak güçlü motosiklet

Yeni R 1250 RT gezilerinizde size en iyi yol arkadaşıdır. Efsanevi BMW ShiftCam Boxer motor kırsal yollarda olduğu kadar kıvrılarak giden dağ geçitlerinde de aynı şekilde güçlüdür. Yeni ön bölümü çok daha dinamik ve daha ince görünür. Diğer yandan yolculuğunuz sırasında size daha fazla konfor sağlayacak ekstra büyük 10,25 inç TFT ekran veya Aktif Cruise Control (ACC) gibi çok çeşitli özellikleri de barındırır. Günün sonunda bir sonraki yolculuğunuzun çok daha iyi geçeceğini bilerek arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. 

Öne çıkan özellikler

Yolda olmak, kilometreler kat etmek, insanlarla tanışmak, yeni deneyimleri, öyküleri paylaşmak... Her gezide bunlar gibi öne çıkan anlar vardır. Yeni R 1250 RT için de aynı şey geçerli. Modelin birçok özelliği motosikletinizi konforlu bir şekilde sürmenizi sağlar. Karşınıza çıkabilecek her şeye hazır olursunuz ve tamamen yolculuğunuza yoğunlaşabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Büyük standart 10,25 inç TFT renkli ekran
Büyük 10,25 inç TFT renkli ekrana sahip R 1250 RT’nin kokpiti | BMW Motorrad Türkiye
LED farlarıyla birlikte yeni ön bölüm
LED fara sahip R 1250 RT’nin yeni ön bölümü | BMW Motorrad Türkiye
BMW ShiftCam ile her devir aralığında tam güç
Değişken eksantrikli kontrol sistemi BMW ShiftCam ile birlikte R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye
Kablosuz şarj sayesinde sonsuz güç
Kablosuz şarj özellikli akıllı telefon için saklama bölmesi | BMW Motorrad Türkiye
‘Sık kullanılanlar’ düğmeleri
R 1250 RT’nin dört sık kullanılan düğmesi | BMW Motorrad Türkiye
10,25 inç TFT ekranda navigasyon
10,25 inç TFT ekranda navigasyon fonksiyonuyla birlikte R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye
Aktif Cruise Control ile akıcı yolculuklar
Aktif Cruise Control sistemine sahip R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye
Yeni ve güçlü ses sistemi
Yeni ses sistemiyle R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye

Maksimum genişlikte görüş

Maksimum genişlikte görüş

Daha fazla alan, daha fazla netlik, daha geniş görüş sunan yeni büyük 10,25 inç TFT ekran Yeni R 1250 RT’nin tüm göstergelerini bir araya getirirken navigasyon ve bağlantı gibi pratik fonksiyonları da barındırır. Parçalı ekran mevcut hıza ek olarak araç bilgisayarını da görüntülemek gibi aynı anda birkaç fonksiyon hakkında genel görünüm sunar. Renkli ekran, sağlam, güçlendirilmiş ve yansımasız cam ekranı sayesinde ek bir netliğe ve kontrasta sahiptir. Bu sayede ekranınız öğle güneşi altında bile kolaylıkla okunur; parmak izi bırakmayan kaplaması sayesinde de bu özelliğini sürdürür.

+ Devamını okuyun

Gideceğiniz yere güvenle ulaşın

Gideceğiniz yere güvenle ulaşın

Endişesiz sürüş keyfi: Yeni Aktif Cruise Control (ACC) sürüş asistan sistemi, gidon üzerindeki tek bir düğmeye basarak arzu ettiğiniz hızı ve önünüzde ilerleyen araçla aranızdaki mesafeyi belirlemenize izin verir. Önde yer alan bir radar sensörü aracın hızını ve önde ilerleyen araçla olan mesafeyi belirler. Bu mesafe azalırsa sistem otomatik olarak hızı düşürür ve yeniden seçilen mesafede kalır. Mesafe artarsa araç da hızını artırır. Bu sayede her kilometre boyunca rahat bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Her bakışınız önemli

Renginizi seçin

Dinamik çizgiler, etkileyici tasarım: Yeni R 1250 RT bazen sportif, bazen şık, atletik biçimiyle etkileyicidir. Hangi tarzın size en uygun olduğuna siz karar verin.

Elegance stili

Şık Metalik Manhattan gövde renginde, krom detayları ve beyaz alüminyum jantlarıyla Elegance stili.

Sport Stili

Metalik Yarış mavisi rengiyle sportif karakterini gösteren modele, ön ve yan panellerdeki şeritler ve altın rengindeki fren pistonları gibi birinci sınıf detaylar dinamik bir görünüm verir.

Alp Beyazı

Hafif ve doğrusal çizgileriyle Alp Beyazı temel renk Yeni R 1250 RT’nizin yeni daha ince ön bölümünü öne çıkarır ve modele çok daha çarpıcı bir görünüm kazandırır.

Option 719 Metalik Mineral Beyazı

Birinci sınıf Option 719 metalik Mineral Beyazı Yeni R 1250 RT düz çizgilere sahip kaplama paneliyle tasarımının asaletini gözler önüne serer.

Her boyutuyla konfor

Her boyutuyla konfor

Stilinizi ve renginizi seçtiniz. Artık Yeni R 1250 RT’yi yolculuklara çok daha iyi hazırlama zamanı geldi. Adaptif farlar ve ACC’ye ek olarak Dynamic ve Comfort paketleri size Pro sürüş modları, sele ısıtma ve Anahtarsız Sürüş gibi konforu artıran özellikler sunar. Ek olarak isteğe bağlı donanım ve isteğe bağlı aksesuarlardan oluşan bir ürün yelpazesi mevcuttur. Yeni R 1250 RT’yi istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Sizin yolculuğunuz, sizin deneyiminiz, sizin motosikletiniz.

+ Devamını okuyun

İlk bakışta fark edilen dinamizm

İlk bakışta fark edilen dinamizm

Kompakt ve ince Yeni R 1250 RT’nin şık ön bölümünde LED farlar yer alır. Böylece çok daha kompakt bir gövdeyle birlikte çok daha geniş bir görüş alanı avantajını sunan dinamik bir ünite meydana gelir. Yeni ön cam, etkileyici ve patentli bir hava kanalına sahiptir. İleri doğru emiş ve üst gövdedeki hava hareketi azaltılmıştır, bu sayede motosiklet üzerinde geçirdiğiniz saatlerin ardından eksiksiz bir konforla sürüşe devam edebilirsiniz. İki parçalı ön tekerlek kapağı kompakt görünümü öne çıkarır, aerodinamik özellikleri destekler, özellikle yağışlı havalarda sizin ve motosikletinizin daha az çamurlanmasını sağlar.  

+ Devamını okuyun

Her kilometrede güç

70
litre saklama kapasitesi (standart donanımla birlikte)
1.254
cc kapasite
143
Nm, 6.250 dev/dk’da
226
kg yük (standart donanımla birlikte)
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

Touring karakteri

Boxer motorun gücünü daha ilk metrelerde hissedebilirsiniz. Geziniz sizi nereye götürürse götürsün, Yeni R 1250 RT her devir aralığında performansı ve akıcılığı ile sizi kendine hayran bırakacak. Bunu sağlayan sistemlerden biri de BMW ShiftCam değişken eksantrik kontrolü özelliği. Üstün bir güç üretimiyle size fazladan kontrol sağlanır. Yüksek tork eğrisi, esnekliği ve daha az vites değiştirmeyi mümkün kılan dayanılmaz gücü sayesinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz. Cömert motor hacmi ve yüksek verimlilikteki gücü sayesinde sürüş keyfiniz her metrede daha da artar. 

+ Devamını okuyun

#RIDEANDSHARE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

spinner