BMW R 1250 RT

Sizi gitmek istediğiniz yere rahatça ulaştıracak güçlü bir motosiklet

R 1250 RT gezilerinizde size en iyi yol arkadaşıdır. Efsanevi BMW ShiftCam Boxer motor kırsal yollarda olduğu kadar kıvrılarak giden dağ geçitlerinde de aynı şekilde güçlüdür. Yeni ön bölümü çok daha dinamik ve daha ince bir görünüme sahiptir. Diğer yandan yolculuğunuz sırasında size daha fazla konfor sağlayacak ekstra büyük 10,25 inç TFT ekran veya Aktif Hız Sabitleyici (ACC) gibi çok çeşitli özellikleri de barındırır. Günün sonunda bir sonraki yolculuğunuzun çok daha iyi geçeceğini bilerek arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. #RideAndShare

Öne çıkan özellikler

Yolda olmak, kilometreler kat etmek, insanlarla tanışmak, yeni deneyimleri, öyküleri paylaşmak... Her gezide bunlar gibi öne çıkan anlar vardır. R 1250 RT için de aynı şey geçerli. Modelin birçok özelliği motosikletinizi konforlu bir şekilde sürmenizi sağlar. Karşınıza çıkabilecek her şeye hazır olursunuz ve tamamen yolculuğunuza yoğunlaşabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Büyük standart 10,25 inç TFT renkli ekran
Büyük 10,25 inç TFT renkli ekrana sahip R 1250 RT’nin kokpiti | BMW Motorrad Türkiye
LED farlarıyla birlikte yeni ön bölüm
LED fara sahip R 1250 RT’nin yeni ön bölümü | BMW Motorrad Türkiye
BMW ShiftCam ile her devir aralığında tam güç
Değişken eksantrikli kontrol sistemi BMW ShiftCam ile birlikte R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye
Kablosuz şarj sayesinde sonsuz güç
Kablosuz şarj özellikli akıllı telefon saklama bölmesi | BMW Motorrad Türkiye
Sık kullanılanlar düğmesiyle basit kullanım
R 1250 RT’nin dört sık kullanılan düğmesi | BMW Motorrad Türkiye
10,25 inç TFT ekranda navigasyon
10,25 inç TFT ekranda navigasyon fonksiyonuyla birlikte R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye
Aktif Hız Sabitleyici ile akıcı yolculuklar
Aktif Hız Sabitleyici sistemine sahip R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye
Güçlü sesiyle yeni ses sistemi
Yeni ses sistemiyle R 1250 RT | BMW Motorrad Türkiye

Maksimum genişlikte görüş

Maksimum genişlikte görüş

Daha fazla alan, daha fazla netlik ve daha geniş görüş sunan 10,25 inç TFT ekran R 1250 RT’nin tüm göstergelerini bir araya getirirken navigasyon ve bağlantı gibi pratik fonksiyonları da barındırır. Parçalı ekran, mevcut hıza ek olarak araç bilgisayarını da görüntülemenize olanak tanıyarak aynı anda birkaç fonksiyonu görüntülemenizi sağlar. Renkli ekran, sağlam, güçlendirilmiş ve yansımasız cam ekranı sayesinde ek bir netliğe ve kontrasta sahiptir. Bu sayede ekranınız öğle güneşi altında bile kolaylıkla okunur; parmak izi bırakmayan kaplaması sayesinde de bu özelliğini sürdürür.

+ Devamını okuyun

Gideceğiniz yere güvenle ulaşın

Gideceğiniz yere güvenle ulaşın

Endişesiz sürüş keyfi: Yeni Aktif Cruise Control (ACC) sürüş asistan sistemi, gidon üzerindeki tek bir düğmeye basarak arzu ettiğiniz hızı ve önünüzde ilerleyen araçla aranızdaki mesafeyi belirlemenize olanak tanıyor. Önde yer alan bir radar sensörü aracın hızını ve önde ilerleyen araçla olan mesafeyi belirliyor. Bu mesafe azalırsa sistem otomatik olarak hızı düşürüyor ve seçilen mesafeyi yeniden oluşturuyor. Mesafe artarsa araç da hızını artırıyor. Bu sayede size her kilometrede rahat bir yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor.

+ Devamını okuyun

3 yıl garanti.

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

Keşfedilmeyi bekleyen detaylar

Tek bir motosiklet, birçok görünüm

Dinamik çizgiler, etkileyici tasarım: R 1250 RT bazen sportif, bazen şık, bazen de atletik biçimiyle etkileyicidir. Hangi tarzın size en uygun olduğuna siz karar verin.

Alp Beyazı

Hafif ve doğrusal: Alp Beyazı gövde rengi, R 1250 RT’nin daha ince şekilde tasarlanmış yeni ön bölümünü öne çıkarıyor.

Sport

Tamamen sportif karakter: Metalik Yarış Mavisi gövde rengi R 1250 RT’ye dinamik bir görünüm kazandırıyor.

Opt. 719 metalik Meteoric Dust II

Sınırsız gökyüzü. Sürüş sırasında R 1250 RT Opt. 719 metalik Meteoric Dust II. Zorlu talepleri karşılayan tasarım.

Triple Black

Metalik Siyah gövde rengiyle Triple Black Stili, R 1250 RT’nin güçlü ve dinamik çizgilerini son derece etkileyici bir şekilde vurguluyor.

Her boyutuyla konfor

Her boyutuyla konfor

Stilinizi ve renginizi seçtiniz: Artık R 1250 RT’yi yolculuklara çok daha iyi hazırlama zamanı geldi. Adaptif farlar ve ACC’ye ek olarak Dynamic ve Comfort paketleri size Pro sürüş modları, sele ısıtma ve Anahtarsız Sürüş gibi konforu artıran özellikler sunuyor. Ek olarak, opsiyonel donanım ve opsiyonel aksesuarlardan oluşan bir ürün yelpazesi de mevcut. R 1250 RT’yi istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Sizin yolculuğunuz, sizin deneyiminiz, sizin motosikletiniz.

+ Devamını okuyun

İlk bakışta fark edilen dinamizm

İlk bakışta fark edilen dinamizm

Kompakt ve ince: R 1250 RT’nin ön bölümü LED farlar ile şık bir görünüme kavuşuyor. Böylece çok daha kompakt bir gövdeyle birlikte net bir avantaj sunan dinamik bir ünite meydana geliyor: çok daha geniş bir görüş alanı. Yeni ön cam etkileyici, patentli bir hava kanalına sahip: Üst gövdede azaltılan hava hareketi sayesinde motosiklet üzerinde geçirdiğiniz saatlerin ardından eksiksiz bir konforla sürüşe devam edebilirsiniz. İki parçalı ön tekerlek kapağı da kompakt görünümü öne çıkarıyor, aerodinamik özellikleri destekliyor ve özellikle yağışlı havalarda hem sizin hem de motosikletinizin daha az kirlenmesini sağlıyor.  

+ Devamını okuyun

Her kilometrede güç

70
litre saklama kapasitesi (standart donanımla birlikte)
1.254
cc kapasite
143
Nm, 6.250 dev/dk’da
226
kg yük (standart donanımla birlikte)
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

Gezi için üretildi

Boxer motorun gücünü daha ilk metrelerde hissedebilirsiniz. Gezinin sizi nereye götürdüğü önemli değil. Her devir aralığındaki performansı ve akıcılığı sizi hayran bırakacak. Bunu sağlayan sistemlerden biri de BMW ShiftCam değişken eksantrik kontrolü özelliği. Üstün bir güç üretimiyle size fazladan kontrol sağlanıyor. Yüksek tork eğrisi, esnekliği ve daha az vites değiştirmeyi mümkün kılan dayanılmaz gücü sayesinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz. Cömert motor hacmi ve yüksek verimlilikteki gücü sayesinde sürüş keyfiniz her metrede daha da artar.

+ Devamını okuyun

#RIDEANDSHARE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Videoda gösterilen bazı gövde renkleri artık en yeni model yelpazesi için mevcut değildir. 

+ Devamını okuyun
spinner